آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۸
 
عضو گروهک نهضت آزادی فاش کرد که عملیات فریب «آشتی ملی» را این گروهک‌ سر زبان اصلاح‌طلبان انداخته است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵
 
یارانه نقدی بهمن ماه ساعت ۱۲ بامداد سه شنبه ۲۶ بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۴
 
در آستانه ششمین سالگرد آغاز انقلاب مردم بحرین، منابع آگاه از ورود ۶۰ نیروی ویژه رژیم صهیونیستی به فرودگاه منامه خبر دادند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۳
 
میرحسین موسوی و مهدی کروبی باوجود اقدامات غیرقانونی پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم با ممانعت از سوی نیروهای انتظامی مواجه نشدند تا با آگاهی‌سازی گسترده شبهات باقی‌مانده برای مردم مرتفع شود؛ ولی آن هنگامی‌که گام‌های جدیدی برای برپایی مجدد فتنه متناسب با سناریوهای براندازی دشمن و همزمانی با رخدادهای ...
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۳
 
نماینده مردم تهران گفت: تهدید واقعی امروز اقتصاد ایران ترامپ نیست بلکه تهدید واقعی رفتار غیر کارشناسی برخی مدیران است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱
 
هادی غفاری در مصاحبه‌ای که در روزنامه شرق روز یکشنبه ۹۵/۱۱/۲۴ چاپ شده است، دروغ بزرگی به مدیر مسئول روزنامه کیهان نسبت داده است که نه فقط با شواهد و قرائن موجود مغایرت آشکار دارد، بلکه با اسناد مکتوب موجود از مصاحبه‌های قبلی ایشان با روزنامه‌های آن هنگام، از جمله گزارش مستند کیهان و اظهارات وی در مصاحبه ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۷
 
پایگاه اینترنتی قنطره با اشاره به نقش رئیس سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام در حمایت از رئیس‌جمهور ایران نوشت که حتی پیش از درگذشت وی هم به دلیل ناامیدی مردم از سیاست‌های او، درباره امکان انتخاب مجدد وی تردید وجود داشت.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۱
 
به نوشته واشنگتن پست، زمانی که اوباما از اعتراض‌هایی که ضد ترامپ برگزار شده بود ابراز رضایت کرد، در واقع به نیروهای خود پیام داد از عملکرد آنها رضایت دارد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۰
 
تعامل باید قدرتمندانه باشد نه التماسی
تا قبل از برجام می‌گفتند به خاطر هر روز تاخیر در اجرای برجام روزانه ۱۵۰ میلیون دلار ضرر می کنیم پس با این حساب در یک سال باید ۶۰ میلیارد دلار در آمد بیشتری کسب کرده باشیم پس چرا امروز گفته می‌شود حتی برای پرداخت حقوق کارمندان دولت...
آشتی ملی نامطلوب نیست اما در کشور ما موضوعیت ندارد
آشتی ملی در جایی موضوعیت دارد که اختلافات اساسی وجود داشته باشد. میان مردم فهیم و بصیر ما چه اختلاف و تفرقه ای هست که نیازمند...
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲
 
عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با بیان اینکه تحریم‌های جدید آمریکا نقض برجام است، گفت: دولت در مقابل بدعهدی آمریکایی‌ها برخورد متقابل کند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
 
سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به عرضه محصولات مرتبط با ولنتاین در برخی واحدهای صنفی، از هماهنگی با صنوف مختلف در خصوص نظارت و ممانعت از عرضه نمادهای مغایر با عرف و قانون جامعه خبر داد گفت: اولویت ما در مواجهه با موضوعات اجتماعی، رویکرد اجتماعی است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰
 
خیلی‌ها به‌دنبال بستن «هفت» هستند؛ برنامه‌ای که دردها و معضلات سینمای ایران را مشفقانه نقد می‌کند و کلی مشتری پَر و پا قرص جمع کرده است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۸
 
وزیرخارجه می‌گوید مسائل خارجی نباید موضوع رقابت‌های داخلی شود.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶
 
دولت یازدهم در بحث فساد و مواجهه با آن فرمول جدیدی را ابداع کرده است. فرمولی که همه چیز را با «سکوت» و «تغییر صورت مسئله» حل می‌کند...
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
 
سردار منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی در نشست خبری خود به سوالات نمایندگان رسانه‌ها پاسخ گفت.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
 
مردم حزب‌الله و شهیدپرور شیراز با امضای طوماری ضمن تقدیر از مواضع انقلابی نماینده مقام معظم رهبری در فارس، خواستار برخورد قاطع مسؤولان با هنجارشکنان فرهنگی در این شهر و عزل آنان شدند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲
 
فرمانده عملیات مشترک عراق اعلام کرد که نیروی هوایی این کشور یک نشست مهم داعش در شهر قائم استان الانبار را بمباران کرد. تاکنون مجروحیت سرکرده ارشد این گروه تروریستی تایید نشده است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱
 
معاون عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به قطعی برق در مناطقی از اهواز و همچنین برخی شهرستان‌های خوزستان، گفت: شرکت توزیع برق احتمال قطعی برق را اصلا به ما منعکس نکرده بودند و این وضعیت قابل پیش ‌بینی نبود.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹
 
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: برخورد منفعلانه با حوادثی همچون بحران خوزستان، عدم دوراندیشی دولت را نشان می‌دهد و دولتی که نام خود را دولت تدبیر نهاده پس کجا و کی قرار است تدبیراندیشی کند؟