آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۷
 
آزادسازی دو شهرک دیگر در شرق حلب ارتش سوریه در شرق فرودگاه نظامی کویرس حلب موفق شد شهرکهای «رسم الکبیر و رسم الکما» را از داعش پس بگیرند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۵
 
بهانه گیری اروپاییان در برابر تحریم ها
بهانه‌جویی‌های توتال در حالی رخ می‌دهد که مدیران وزارت نفت دولت یازدهم امیدوار بودند با حضور این شرکت فرانسوی در ایران٬ فضای تردید پیرامون ریسک سرمایه‌گذاری در صنعت نفت...
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۸
 
جشنواره بین الملل فجر در سطحی که برگزار می شود حتی نمی تواند در حد جشنواره‌های درجه یک منطقه نیز ارتقاء یابد حتی با رایزنی های محمد مهدی عسگرپور در فیاپف.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰
 
سه ماه دیگر انتخابات است و رئیس‌جمهور از مردم خوزستان هم رای می‌خواهد. قطعا آن روز روی سفر به خوزستان را ندارد و اگر برود ممکن است با برخورد بد مردم مواجه شود. کما اینکه همین روزها هم در خوزستان مردم می‌گویند که: «آقای روحانی !رای خوزستان را فراموش کن»!
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۷
 
طرح دوفوریتی که به عنوان طرح «تامین امنیت برگزاری مراسم رسمی، عرفی و معمولی» توسط عارف و برخی از اعضای اصلی فراکسیون امید به مجلس ارائه شده با توجه به ابهامات و کلی‌گویی باعث نگرانی افکارعمومی شده است.
مردم گله‌مندند؛ مسئولان بگویند چه کرده‌اند؟
حضور پرشور مردم را به حساب گلایه نداشتن آنها از عملکرد مسئولان نگذارید چرا که مردم از مسائل مختلف از جمله تبعیض و کم کاری و بی اعتنایی به مشکلات گلایه‌مندند و احساس ناراحتی و رنج می‌کنند...
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶
 
سردار دهقان ضمن انتقاد از خرید صرف از خارج گفت: بیش از ۱۲سال است که قرار است ۸ فروند کشتی کانتینربر تولید کنیم اما این کار انجام نشده زیرا اولین راهی که به نظر می‌رسد، خرید از خارج است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۳
 
چند ماهی است بدون هیچ دلیلی از کار معلق شده‌ام. من برای دوری از سیاه‌نمایی مورد نظر و تاکید مقام معظم رهبری سکوت محض کردم تا خدایی نکرده آب به آسیاب دشمن ریخته نشود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
 
اگرچه برخی حضور مسعود سلطانی‌فر در ورزش را فرصتی برای رهایی از مشکلات این حوزه می‌دانستند؛ اما اینگونه دیده می‌شود که توجه چندانی بدان نداشته و از احوال ناخوش آن بی‌خبر است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰
 
معاون اول رئیس جمهور گفت: می‌گویند اگر دست از موشک برندارید و این کار را متوقف نکنید، شما را تحریم می‌کنیم. آیا هیچ انسان عاقلی چنین اقدامی انجام می‌دهد که خودش را از یک سلاح دفاعی محروم کند؟
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۶
 
مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید بازرسان این آژانس عملیات بازرسی را در حال اجرا دارند و در باب اینکه ایران به برجام پایبند است یا خیر تحقیق می‌کنند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۴
 
باید دولت به این معضلات و کاستی های استان ورود کند!این دولت که مدعی بود کاربلد است و خود ژنرال مدیریت می دانند،اگر این شیوه مدیریت است که باید عرض کنیم که یک آبدارچی بهتر مدیریت می کند تا برخی از این آقایان!
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷
 
چرا اقتصاد "مقاومتی" نشد؟
یکی بودن تیم اقتصادی دولت اعتدال با دولت های سازندگی و اصلاحات در کنار یکی شدن خروجی این سه دولت؛ این گمانه را تقویت کرده است که...
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
 
شبکه دولتی انگلیس در تحلیلی تاکید کرد از نگاه حاکمیت امثال خاتمی باید توبه کنند و مجازات شوند و ادعای آشتی ملی خاتمی نسبتی با واقعیت‌های سیاسی مستقر برقرار نمی‌کند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
 
درخواست اصلی جریان صدر مبنی بر انحلال کمیته انتخابات درحالی مطرح می شود که هنوز بیش از ۱۴ ماه تا زمان برگزاری انتخابات در این کشور زمان باقی مانده و این شتابزدگی جای تامل دارد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱
 
مشاور موقت امنیت ملی ترامپ فردی است که به حمله و اشغال عراق کمک کرد و پس از حضور نظامیان آمریکایی در عراق با اعزام شکنجه‌گر‌ از طریق یک شرکت خصوصی از این مسئله سود برد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۶
 
عضو هیئت رئیسه مجلس از برگزاری نشست اعضای این هیئت برای تعیین زمان استیضاح وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲
 
روزنامه شرق پس از چند روز فضاسازی و بازی تیتری با حصر دو تن از سران فتنه، در توضیحی چند خطی به دروغ بودن این فضاسازی اذعان کرد!
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳
 
پروژه آشتی ملی بر القاء دو انگاره نادرست وقوع تهدید خارجی و عدم انسجام اجتماعی استوار است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲
 
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خانه ملت، با اشاره به مذاکرات ایران و عربستان برای برنامه ریزی مراسم حج اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران دو شرط برای حضور در مراسم حج دارد که محور مذاکرات ۵ اسفند ما با دولت آل سعود حول همین دو شرط می چرخد. نماینده مردم ورامین در مجلس ...