آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۸
 
سخنگوی رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۱ از انجام موفقیت آمیز مرحله دوم رزمایش با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده خبر داد.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۲
 
سخنگوی وزارت امورخارجه، با اشاره به سخنان مقامات رژیم صهیونیستی و سعودی در اجلاس امنیتی مونیخ علیه ایران گفت: هم‌سویی مواضع وزیر خارجه سعودی و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره جمهوری اسلامی ایران امری تصادفی نیست.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۹
 
سخنگوی ناجا از تشکیل قرارگاه انتخابات با توجه به در پیش‌ِرو بودن انتخابات شورای اسلامی شهر و ریاست جمهوری، خبر داد.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۸
 
دبیر کل جبهه پایداری با اشاره به برنامه های این جبهه برای انتخابات آتی، گفت: ارزیابی اولیه حدود بیست نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری بر اساس شاخص ها در جبهه پایداری آغاز شده است.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 
دیگر سؤالی از این دولت نداریم!
از این دولت و با این وضع، اساسا سوالی هم برای پرسش باقی می‌ماند که شما مجازات زندان برای پرسش کننده در نظر بگیرید؟! آن هم با قید دوفوریت؟ ما و مردم و دولت اعتدال؛ چه سوال دیگری؛ چه جواب دیگری؟!...
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۴
 
حوالی ساعت ۲ ظهر است. خاک تمام فضا را پوشانده است و چشم به سختی می‌تواند تا فاصله ۵۰ متری را تشخیص دهد. سخت می‌شود نفس کشید. خورشید توان درخشیدن ندارد و زورش به خاکی که جلویش را گرفته است، نمی‌رسد. انگار نه انگار که اینجا اهواز است و خورشید باید در این ساعت به تن زمین وحشیانه بتازد.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۷
 
وزیر خارجه ایران تأکید کرد که اقدام واشنگتن در آماده کردن تحریم‌های جدید علیه ایران با هدف تحریک و آشفته‌ کردن تهران صورت می‌گیرد.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۴
 
احمدی با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید اظهار کرد: همه مسئولان و معاونان در استانداری های سراسر کشور وظیفه دارند تا خدمات دولت را به مردم بگویند و شفاف سازی کنند.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷
 
تاریخ انقلاب اسلامی ایران مشحون است از خدمت و خیانت افراد و جریان‌هایی که مرور آنها برای نسل امروز که رودررو با این حقیقت شکوهمند است، بس ضروری و حیاتی است.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
 
مرحله اول رزمایش سه روزه نیروی زمینی سپاه در کویر مرکزی ایران آغاز شد.
بازی اروپا و آمریکا با ایران«غرق مصنوعی» است
واقعیت این است، وقتی مردم وعده‌ها را می‌بینند، بعد وقتی به زمان وفای به‌عهد می‌رسد چیزی نمی‌بینند، طبیعی است ممکن است دو حالت پیدا کنند. یکی اینکه مسئولان مربوط نمی‌توانند، و یکی اینکه نمی‌خواهند....
آنچه که در خوزستان پیش آمد دل انسان را می‌خراشد
درست است که برخی مسائل به چاره‌اندیشی‌های بلندمدت احتیاج دارد اما این حرف که وضعیت فعلی نتیجه به فکر نبودن گذشتگان است، کافی نیست و مشکلی را حل نمی‌کند و چند صباح دیگر نیز دیگران...
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶
 
ماجرای تکریم آیت‌الله خوشوقت توسط رهبر انقلاب
ایشان فرمودند که طوفان‌ها زیاد است و مقاومت‌کردن در برابر این طوفان‌ها مشکل است. به یک جایی وصل بشوید که این بادها شما را...
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
 
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس، با بیان اینکه بودجه سال ۹۶ حداقل ۷۰ هزار میلیارد تومان کسری خواهد داشت، گفت: روند استقراض خارجی در بودجه سال ۹۶ به شکل خطرناکی افزایش یافته است.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۶
 
یک روزنامه آلمانی با استناد به نتایج یک نظرسنجی غربی از دلسردی ایرانی‌ها درباره نتایج برجام نوشته و درباره به خطر افتادن این توافق در دراز مدت و در سایه سیاست‌های رئیس جمهور جدید آمریکا هشدار داد.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹
 
دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی گفت: بر این باور هستیم که چون دولت کارنامه قابل قبولی برای ارائه ندارد برخی مدیران گویا موظف شدند از دوقطبی ها استفاده و مسائل حاشیه ای را مطرح کنند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۷
 
همکار سابق نشریات اصلاح‌طلب تصریح کرد خاتمی به جای طرح برخی دعاوی مانند آشتی‌ملی، باید نسبت خود را با جریان ضدانقلاب روشن کند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
 
نشست استیضاح وزیر راه‌وشهرسازی در صحن علنی مجلس در حالی آغاز شد که تجمع کنندگان و معترضان به وضعیت نامطلوب مسکن مهر، رأی مثبت خود را نسبت به استیضاح آخوندی اعلام کردند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲
 
با فرمان «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق، عملیات آزادسازی بخش غربی شهر موصل از صبح امروز آغاز شد.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
 
بازخوانی وعده های عمل نشده دولت یازدهم
مقایسه ,وعده ها و اقوال حسن روحانی طی ایام انتخابات در مورد بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم، توزیع عادلانه ثروت ملی،ارتقای جایگاه زنان در جامعه و تربیت نسل جوان جامعه با وضعیت فعلی این حوزه ها گویای عدم موفقیت رئیس جمهور و دولت تدبیر در عمل کردن به وعده های انتخاباتی ایشان است.