آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۳
 
آیت‌الله مکارم شیرازی در واکنش به سخنان هنجارشکنانه استاندار خراسان جنوبی گفت: ما تذکر لازم را به وزیر کشور خواهیم داد.
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۰
 
رفتار «منفعلانه» و گفتار «طلبكارانه» دولت تدبیر
سوال اساسي اينجاست، آيا دولت براي رفع يك سوم از ريزگردها كه منشا داخلي دارند طرحي درانداخته است؟ دستگاه ديپلماسي ما كه به زعم حاميان دولت يكي از افتخارات تدبيري ها به حساب مي آيد در جهت...
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۴
 
رئیس جمهور با حضور در استان خوزستان، دولت را نسبت به مسائل و مشکلات مردم دلسوز نشان می‌دهد اما این حضور خروجی محسوس و قابل قبولی برای مردم بحران‌زده به همراه ندارد.
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۳
 
نماینده مردم تهران در مجلس نهم درباره اینکه چرا برخی مفسدان نفتی از سوی مجلس نظارت نمی‌شوند، گفت: این همان مشکلاتی است که عقب افتادگی برای ما رقم می‌زند، در برخی امورات مثل نفت و گاز و صنایع از خارج از کشور تعیین تکلیف می‌کنند.
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۰
 
نشریه آتلانتیک اخیراً در مقاله‌ای به سیاست دولت ترامپ در مقابل جمهوری اسلامی پرداخته و با تایید مواضع خشن کاخ سفید علیه تهران، می‌نویسد این رویکرد به تنهایی کافی نیست؛ «دو سیاست متضاد در برخی مواقع می‌تواند مکمل یکدیگر باشند و هنوز برای ترامپ دیر نشده است تا رویه خود را تغییر دهد.
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۶
 
یک روزنامه اصلاح‌طلب نسبت به ناکارآمدی دولت و معطل ماندن در برجام اظهار نگرانی و ناخرسندی کرد.
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۵
 
سخنان رئیس‌جمهور درباره نسبت دادن نتیجه ناکارآمدی‌های دولت به عذاب الهی و اظهار رضایت کامل از کارنامه دولت، با نقد مطبوعات روبرو شده است.
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۲
 
عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) با بیان اینکه تمام مقاطع زندگی حضرت زهرا(س) کوتاه، اما پربار است، به معرفی حساس‎ترین مقطع تاریخی زندگی ایشان پرداخت.
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۱
 
عملکرد اصلاح طلبان به گونه ای بوده است که باعث بی اعتمادی نظام به آنان شده و همچنین عده ای آگاهانه یا ناآگاهانه فرصت تخریب جریان اصیل اصلاح طلبی را پیدا کنند.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۱
 
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به ناکارآمدی و ناتوانی دولت در حل مشکلات، گفت: جبهه مردمی دنبال ایجاد تحول در جامعه و روی کار آمدن افراد کارآمد و متخصص است.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۰
 
نماینده سابق مردم تهران در مجلس درباره احتمال کاندید شدن خود در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: دنبال یک حرکت اجتماعی در جهت تغییر هستم.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۹
 
مراسم عزاداری ایام فاطمیه از فردا شب و با حضور رهبر انقلاب در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴
 
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال غرب کشور گفت: با اقدامات محافظه‌کارانه نمی‌توان کشور را اداره کرد زیرا محافظه‌کاری دشمن روحیه انقلابی در کشور است.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
 
چرا اصلاح‌طلبان در موضع ضعف به فکر «آشتی ملی» افتادند اگر هنوز معتقدند که در انتخابات ۸۸ تقلب صورت گرفته است، کوتاه آمدن از موضع قبلی و دست آشتی دراز کردن به سمت متهم تقلب چه معنایی می تواند داشته باشد؟ بنابراین کلمه آشتی تا قبل از تعیین تکلیف مقصران اصلی فتنه معنا ندارد.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰
 
گروه‌های تروریستی که در میدان‌های نبرد سوریه شکست خورده‌اند نباید در توهم پیروزی در میز مذاکرات باشند زیرا پیروزی ارتش سوریه در میدان شرایط سیاسی را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۲
 
پیکر ۲۲۴ شهید دوران دفاع مقدس همزمان با ایام شهادت حضرت زهرای مرضیه(س) در ۳۱ استان کشور و در ۱۱۲ نقطه تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹
 
شعار سال راهیان نور کشور امروز توسط سردار نادر ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور مشخص شد.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۶
 
مهدی هاشمی که مرخصی وی آخرین بار تا هفتم اسفند ماه جاری تمدید شده بود، باز هم به زندان برنگشت.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۴
 
عضو شورای عالی کار با بیان اینکه برآورد پیشنهادی ما برای حداقل دستمزد کارگران در سال ۹۶ حدود ۲ میلیون و ۶۰۰ هزارتومان تا ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است گفت:کارگری که رضایت نداشته باشد بهره وری هم ندارد.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
 
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح طرح‌ها، سیاست‌ها و برنامه‌های خود را در امر دفاع موثر و بازدارنده با قوت پیگیری خواهند کرد و جوسازی‌ها تاثیری بر این روند نخواهد داشت.