آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
 
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نقدهایی به دولت تدبیر و امید وارد است و برای اینکه مجددا روحانی به‌عنوان گزینه اصلاح‌طلبان معرفی شود جلسات متعددی برگزار شده است.
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶
 
معاون وزیر نفت در امور بین الملل و بازرگانی گفت: توتال اعلام کرده که منتظر تصمیم نهایی آمریکا در مورد ایران است؛ از توتال دلخور نیستیم و این شرکت را درک می‌کنیم.
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳
 
یک روزنامه اصلاح‌طلب از دولت خواست درباره مبارزه با ریزگردها در خوزستان، آدرس غلط ندهد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰
 
خنجر شمر را صلح‌طلب‌ها تیز کردند
خنجر شمر را کسانی تیز کردند که ادعای صلح‌طلبی وقعی که ماجرا رسید به دوران امام حسن(ع)،‌ و سران سپاهشان یک به یک به دشمن پیوستند، امام مظلوم ما را در میدان تنها رها کردند...
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳
 
مدیرکل زندان‌های استان تهران از بازگشت مهدی هاشمی به زندان اوین خبر داد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲
 
فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه مداحی بدون روح انقلابی، حسینی نیست، اظهار داشت: انقلابی‌گری همان حسینی‌گری و همان فاطمه‌گری است و مدافع انقلاب، مدافع حسین(ع) است.
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۹
 
حجت الاسلام پناهیان گفت: باید از نخبگان پرسید اگر می‌دانستید، چرا در مقابل برجام سکوت کردید و اگر نمی‌دانستید، چرا نمی‌دانستید؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰
 
برخی دوستان ما هستند که می‌‌توانند کاندیدای مناسبی برای ۱۴۰۰ باشند که این افراد بهتر است در این دوره کاندیداتوری را تمرین کنند.
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶
 
آمریکا اعلام کرد که مصمم است اتحادیه اروپا و دیگر همپیمانان خود را برای اعمال تحریم‌هایی جدید علیه نظام دمشق، مجاب کند.
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
 
کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به دولت و به طور ویژه به وزارت جهاد کشاورزی به نحوه واردات میوه مخصوصا پرتقال اعتراض کرد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۳
 
«فروشنده» چه فروخت تا اسکار بگیرد؟
ویژگی مشترک فیلم‌های یاد شده، ارائه تصویری تاریک و فلاکت بار از جوامع اسلامی و وارونه نمایاندن اسلام به عنوان ریشه خشونت‌ها و تباهی‌ها و بی‌عدالتی‌ها در این‌گونه جوامع بود...
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۲
 
عباس عبدی می‌گوید عوارض تواب شدن اصلاح‌طلبان از زندگی در تناقض بی‌پایان بهتر است.
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰
 
اولین گام برای اصلاح اقتصاد ایران، اشراف بر واقیعت‌ها و روندهای اقتصاد است.
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲
 
ورود سه خودروی آلمانی جدید با هویت مخفی شده به کشور از طریق فرودگاه امام خمینی (ره)
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳
 
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به نقش عوامل نفوذی خارجی در فساد اقتصادی گفت: اساس و ریشه فساد اقتصادی در فساد اداری است.
آقای روحانی! رطب خورده،منع رطب کِیْ کند؟
آیا دولت در طول این چهار سال نگاهی غیر از کینه به دولت قبل و رقیبان خود داشته است؟!آیا برادری و دوستی در کلام دولت در برابر منتقدان وجود داشته است؟!حواله کردن منتقدان به جهنم و آنان..
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۰
 
بررسی سخنرانی روزهای اخیر رئیس جمهور، پس از بحران خوزستان و انتقادات گسترده از ناکارآمدی سیستم دولت در مدیریت این بحران، از اصرار روحانی بر یک رویکرد عجیب در این سخنان حکایت دارد، به نحوی که در دو سخنرانی اخیر سه بار به مواردی اشاره کرده است که صراحتا در تقابل و یا کنایه مستقیم به فرمایشات و تصریحات ...
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۷
 
رئیس کمیته امداد گفت: در حال حاضر ۸۱۲ هزار تومان حداقل حقوق است که با این احتساب، ۱۱ میلیون نفر زیر خط فقر هستند و اگر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حداقل حقوق باشد، این رقم بیشتر هم می‌شود.
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۶
 
جمال شورجه گفت: سلحشور با اینکه تحصیلات آکادمیک و هنری نداشت، اما کارگردانی مؤلف بود. این موضوع به سلوک او با قرآن برمی‌گردد و اینکه مبانی قصه‌های اسلامی را از آیات قرآنی کشف می‌کرد.
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۴
 
این دولت ترکیه عجب ساده‌لوح است، تا حالا صدها بار از غرب فریب خورده ولی هنوز عبرت نگرفته است.