آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۱
 
وقتی مشرق، شانه بر فرق کچل می کشد!
نقل تاریخ است زمانی که لشکر ابرهه به قصد تخریب بیت الله الحرام عازم بودند در مسیر خود به قافله شتران تجاری عبدالمطلب -جدّ مکرّم پیامبر اعظم اسلام- دستبرد زده و همه مال التجاره و شتران عبدالمطلب را مصادره کردند و حضرت عبدالمطلب پس از آگاهی از ماجرا، به نزد ابرهه رفت و خواستار بازپس گیری اموال و شتران ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۸
 
جبهه اعتدال گرایان طی بیانیه‌ای از ۸ چهره سیاسی همچون محمدرضاعارف، مسعود پزشکیان، موسوی لاری، علی مطهری، علی لاریجانی، علی‌اکبر ناطق نوری، محمدجواد حق‌شناس و شهاب‌الدین صدر در صورت کاندیداتوری در انتخابات سال ۹۶ حمایت کرد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶
 
در برخى پست‌هاى کشور فتنه‌گران حضور دارند
به گفتار و آمال نمی‌شود تکیه کرد آقایان بگویند روی زمین چه‌کارهایی کردند تا مردم خوشحال شوند، اگر به اقتصاد مقاومتی آن‌گونه که بایدوشاید عمل نشده از مردم عذرخواهی کنند و بگویند دلیلش چه بوده است...
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷
 
این عکس در اسفند ۶۲ در منطقه طلاییه و در جریان عملیات خیبر در حضور در جمعی از رزمندگان گردان عمار لشگر ۲۷ برداشته شده است.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۴
 
نماینده سابق مجلس با بیان اینکه روحانی نمی‌تواند خود را از اصلاح‌طلبان جدا بداند گفت: دنبال فردی در انتخابات هستیم که بتواند عملکردی قوی‌تر از روحانی در ابعاد مختلف اقتصادی و اجتماعی و ... داشته باشد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲
 
رهبر معظم انقلاب فرمودند: این مطلبی که ایشان نقل کردند از من، حرف من نیست؛ حرف یک رزمنده‌ی همدانی است که اگر چنانچه از سیم خاردار میخواهی رد بشوی، اوّل باید از سیم خاردار نفْست عبور کنی.
احساس ضعف در زمینه اقتصادی اشتباه بود
این، یک قاعده کلی است که «احساس ضعف موجب تشویق دشمن به حمله خواهد شد»، بنابراین اگر می خواهید دشمن را از تهاجم منصرف کنید، باید از نشان دادن احساس ضعف بپرهیزیم و نقاط قوت فراوانی را که در اختیار داریم...
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۲
 
رئیس جبهه اعتدال گفت: ما علی‌رغم حمایت از آقای روحانی می‌خواهیم برنامه‌هایی که در چهار سال گذشته اجرایی نشد و بر زمین ماند را اجرایی کند.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۹
 
کدخدایی گفت: ایرادی که شورای نگهبان نسبت به بند ۱۰ ماده ۳ قانون اساسی داشته است بحث اختلال در نظام اداری، صحیح بود زیرا این بند به گونه‎ای که تصویب شده بود می‎توانست موجب یک وضعیتی شود که مقدمات خروج نخبگان و متخصصین را در حوزه بخش‎های دولتی فراهم کند.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷
 
هم‌زمان با ایام برگزاری اردوهای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس، مسئولان، دست‌اندرکاران و خادمان راهیان نور، صبح امروز (دوشنبه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
شرکای آینده روحانی ...!
این گزاره به شکلی بسیار جدی‌تر و بدیهی‌تر مطرح است که حسن روحانی بخت و اقبالی برای کسب رأی از جامعه ایران امروز و برد در انتخابات ریاست جمهوری آینده ندارد! و آنهایی که بداهت این گزاره را باور ندارند لازم است...
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۳
 
وی افزود: «سیاست های توسعه طلبانه ایران در منطقه اساس تنش ها در خلیج فارس است و مواضع این کشور در خصوص جزائر سه گانه فرار رو به جلو می باشد.»
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۴
 
استاد حوزه و دانشگاه اسلام را دین عقلانیت و منفعت طلبی دانست و گفت: دشمن تلاش می‌کند عناصر مؤمن و انقلابی را دنباله‌رو آرمان‌هایی معرفی کند که هیچ گاه محقق نمی‌شوند.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۰
 
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به اظهار نظر برخی نمایندگان درباره ایراد این مرجع به لایحه برنامه ششم مبنی بر رفع ایرادات مجمع تشخیص مصلحت، تصریح کرد که این ایراد امری است غیر قابل انکار و بدعت نبوده است.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸
 
فایل ویدئویی توهین وزیر بهداشت به فرماندار بدره تداعی کننده تضاد همیشگی پایتخت – شهرستان و نمایش دهنده خوی متکبّرانه برخی مدیران دولتی تهران نشین در برابر کارگزاران شهرستانی دولت می باشد. دردی که انتظار می رفت فریاد برخی مروّجان و مبلغان اخلاق سیاسی را بهمراه داشته باشد.دقیق شدن در ماجرای توهین ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۸
 
مسئولان، دست‌اندرکاران و خادمان راهیان نور، با حضرت آیت الله خامنه‌ای دیدار می‌کنند.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۶
 
عضو هیئت‌رئیسه مجلس نهم گفت: نیمه خالی لیوان را دیدن، یعنی تصور کنیم که زنان ما نه بخاطر فشارهای اقتصادی بلکه از سر خوشی در بیرون با کمترین حقوق ها مشغول کار و تلاش سخت و جانکاه هستند.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸
 
فراموش نباید کرد نهیب امام راحل عظیم‌الشأن را که به صراحت حرف آخر را زده بود: «‌بودجه مملکت از جیب مردم است، شما نوکر مردم هستید، دولت‌ها خدمتگزار مردمند، لطفاً نگوئید من خدمتگزارم و عملاً تو سر مردم بزنید(!) و این ارباب‌های بیچاره‌تان را پایمال کنید» (صحیفه نور، ج۱ص ۷۶)
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
 
بعضی ها رأی خود را در آتش زدن به جامعه می بینند
کسانی‌که به‌شدت از رهبری جامعه انتظار دارند که او به‌تنهایی بدون بصیرت و دخالت و مشارکت مردم مملکت را اداره کند، معنای دقیق ولایت را نفهمیده‌اند و ولایت را با دیکتاتوری اشتباه گرفته‌اند....
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸
 
یارانه نقدی ۴ میلیون و ۸۵۳ هزار و ۳۸۶ نفر تا تاریخ اول بهمن سال جاری قطع شده است.