آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷
 
قاب نبندید؛ انقلاب است هنوز
مگر می‌شود در نیمه راه رسیدن به قله آرمان‌های انقلاب باشیم و کسانی بگویند «انقلاب در سال ۱۳۵۷ تمام شد؛ برگردیم به عقب!»؟ تا موضوعات مورد اعتراض انقلاب...
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳
 
«جبار عبید کاظم» فرمانده پدافند هوایی عراق از نصب سامانه‌های موشکی پیشرفته برای حفاظت از عتبات عالیات از جمله در شهر کربلاء، خبر داد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۶
 
شکل‌گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، اهمیتی بسیار فراتر از اتحاد تشکیلاتی برای انتخابات ریاست جمهوری سال نود و شش دارد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۵
 
تحقیر ملی و زیر سئوال بردن امنیت کشور!
برگزاری مراسم امضای قراردادها در منزل سفیر سوئد، به جای مراکز رسمی و دولتی، می‌تواند این توهم را به دنبال داشته باشد که جمهوری اسلامی ایران توان حفظ امنیت مراسم را نداشته...
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۵
 
افراطیون مدعی اصلاحات، برای پاسخگو نبودن درباره ناکارآمدی‌های دولت ائتلافی و بر زمین ماندن وعده‌های ۴ سال پیش، عملیات روانی نخ‌نمایی را تحت عنوان «آشتی ملی» پیش کشیده‌اند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۱
 
در روزهای گذشته، روزنامه‌های زنجیره‌ای، متهمان فتنه و آشوب نیابتی سال ۸۸ به همراه برخی آلودگان به رانت‌ها و حقوق و پاداش‌های نجومی نغمه آشتی ملی را کوک کرده‌اند .
اروپایی‌ها اغلب توافقات خود با ایران را عملی نکردند!
امریکا و بسیاری از قدرتهای اروپایی در ایجاد حوادث تلخ در سوریه و عراق نقش داشته‌اند و مردم منطقه با آگاهی از این دخالتها، به‌درستی به آنها بدبین هستند....
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۲
 
رهبری با ایمان‌های چهارگانه!
چنین رهبر و چنین پیروانی را نمی‌شود با تهدیدات امثال ترامپ و بزرگ‌تر از او از چنین راه پرافتخاری بازداشت؛ آن‌هم در شرایطی که اوضاع بحرانی آمریکا و قرار گرفتنش در سراشیبی افول برهمگان...
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۷
 
رئیس دانشکده عالی دفاع ملی معتقد است؛ ترامپ باید از تجربه دولت اوباما درس بگیرد و تشنج‌آفرینی در منطقه به خصوص اگر در مورد ایران باشد هیچ دستاوردی نخواهند داشت.
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۳
 
نخست‌وزیر سوئد با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰
 
شهيد نورمحمد قاسمي يكي ديگر از شهداي مدافع حرم لشكر فاطميون است كه به گفته همرزمانش، مبارزات چشم گير و برجسته‌اي در جبهه دفاع از حرم داشت...
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۸
 
سینمای ایران را سه دسته برده‌اند: ابتذال‌گرایان، مجیزگویان و وابستگان آن سوی آب. پولشان شسته و ناشسته برجاست و آبشخورشان فیاض و سرریز. سینمای مستقل، ‌هنرجو و اندیشمند، مهجور و متروک، خودی‌های دلسوزی که از روی سادگی، زبانی نیز به انتقاد و خرده‌گیری گشوده‌اند!
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۰
 
رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی از اختلاس یک هزار و ۶۶ میلیارد ریالی در بانک ملی شهرستان بام و صفی آباد و بازگرداندن وجوه اختلاس شده در کمتر از ۴۸ ساعت به حساب وجوه اختلاسی خبر داد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۹
 
رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند: انسان در عجب است که اسلام با چه قدرت عجیبی توانسته است تربیت والای خود را به حدی برساند که یک زن جوان، در آن شرایط دشوار بتواند این منزلت عالی را کسب کند! هم عظمت این انسان والا شگفت‌انگیز است، هم عظمت مکتب.
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۶
 
نشست مشترک متقاضیان استیضاح‌ وزیر راه و شهرسازی با عباس آخوندی فردا در کمیسیون عمران مجلس برگزار می‌شود.
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۴
 
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: میزان صادرات روزانه نفت خام به اروپا حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار بشکه در روز است که پیش بینی می کنیم با توجه به ابراز تمایل برخی کشورها برای خرید نفت خام از ایران، این مقدار در طول سال جاری میلادی با رشد همراه شود.
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۲
 
کاخ سفید در بیانیه‌ای درباره مکالمه تلفنی رئیس‌جمهور آمریکا با نخست‌وزیر عراق اعلام کرد که آنها در بخشی از این مکالمه، «درباره تهدید ایران» برای سراسر منطقه صحبت کردند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰
 
حضرت زهرا(س) در خطبه مشهورشان خود را اینچنین معرفی می‌کنند: حسب و نسب مرا به درستی بشناسید تا مرتکب اشتباه دیگر نشوید که بخواهید مرا همانند ملکیت فدک انکار بکنید و بگویید آن کس که خطبه فدکیه را ایراد کرده، «فاطمه» نبوده است!
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۸
 
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران تابع جزر و مدهای سیاسی عالم قرار ندارد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۷
 
نماینده مردم اهواز در مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور نوشت: سفرهای تشریفاتی، دید و بازدیدهای صوری، دستورهای بی‌ضمانت، شعارهای توخالی و سلفی گرفتن مدیران و وزیران شما با مردم محروم، دوای درد نیست؛ به داد مردم خوزستان برسید.