آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۶
 
مدیرعامل شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: ما با کاهش تولید ۷۶۸ هزار بشکه‌ای نفت در میادین مستقل داخلی مواجه بودیم اما تلاش کردیم با کاهش تولید در بخش مستقل مانع کاهش تولید ۳۰۰ هزار بشکه نفت در میادین مشترک غرب کارون بشویم.
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۶
 
با اینکه تورم در حال نزولی شدن است اما قیمت کالاهای اساسی مردم اگر نگوییم روزانه ، اما هفتگی و چند هفته در میان گران میشود. این گرانی ها را آمارهای رسمی بانک مرکزی تایید کرده است
تحریم‌ها را باید با قدرت بی‌اثر کرد؛ نه با التماس!
تفکر انقلابی است که سایه جنگ را از این کشور دور کرده است. تفکر انقلابی است که اجازه نمی‌دهد تهدیدها به ما نزدیک شود....
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳
 
فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به فتح نبل و الزهرا گفت: کمتر کسی تصور می‌کرد عملیات آزادسازی نبل و الزهرا با کمترین تلفات و با سرعت به نتیجه برسد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱
 
فردا فریاد ما، جز خواندن شما نیست یابن‌الحسن! فردا ما خود سخن‌ها داریم! و این شعارهای ما ملت است که سخن و سخنران اصلی مراسم را معین می‌کند! آقاجان! ما چون معمای حل گشته، حمل بر آسان بودنش نمی‌کنیم! و بر این باوریم سرنگونی رژیم شاه، کاری نشدنی بود اگر دست امام ما را نمی‌گرفتی!
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
 
افراد ناشناس مسلح، فرمانده حزب‌الله عراق در استان بصره در جنوب عراق را ترور کردند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۸
 
گروهی از هکرهای ناشناس که رسالتی مثبت برای خود تعریف کرده‌اند، در اقدامی مشابه سال ۲۰۱۳ سرویس میزبانی حدود ۲۰ درصد سایتهای مجرمانه را هک کرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۰
 
کاخ سفید سرگرم بررسی طرحی برای تروریستی نامیدن سپاه پاسداران است اما بسیاری از مقامات دفاعی و اطلاعاتی ارشد آمریکا درباره پیامدهای این اقدام به دولت «دونالد ترامپ» به جد هشدار دادند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۹
 
ترامپ از اوباما و هیلاری جنگ‌طلب‌تر نیست، باشد هم توان و امکاناتی بیش از آنچه آنها داشتند ندارد. او امروز مساله شماره یک ایران نیست؛ مساله اصلی کسانی هستند که می‌خواهند ترامپ مساله اصلی باشد تا برخی مسائل اصلی دیگر را بپوشانند!
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
 
ما را هراسی از تهدید و تحریم نیست؛ما مردجهادیم!
می آییم تا با ولایت بیعت تازه کنیم،چرا که می دانیم اگر نبود مدیریتها حکیمانه رهبر زیرکمان، نمی توانستیم کشتی انقلاب را از طوفانهای منطقه به سلامت عبور دهیم. چرا که می دانیم تازمانی که...
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۳
 
فردی که در آثارش تمایلات ضدحجاب دارد مدیر یکی از بخش‌های فرهنگستان هنر شد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۰
 
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی گفت: شلیک‌های پدافند در هر دو حادثه اخیر در تهران موفق بوده است.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۹
 
گلبانگ " الله‌اکبر" فردا شب (شب ۲۲ بهمن) همزمان با سراسر کشور با حضور جمعی از مردم و خانواده معظم شهدای مدافع حرم از فراز برج میلاد تهران طنین انداز می شود.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۷
 
آنچه ما دیدیم شبیه "زندگی ما" که نیست. یعنی زندگی "آنها" انقدر تلخ است؟ میان اینهمه آرایش و برند و ماشین مدل بالا و زندگی لاکچری؟ آنها که ساخته اند شبیه کجا را ساخته اند؟ بالاخره فیلم از یکجا الگو می گیرد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۲
 
ناوهواپیمابر هسته‌ای "جورج بوش" آمریکا در مسیر خود به سمت خلیج فارس وارد پایگاه "سودا بی" در جزیره "کرت" یونان در آبهای دریای مدیترانه شد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۷
 
نماینده ی سابق مجلس شورای اسلامی: مجیزه گوی این دولت و آن دولت نیستم، در دو دولت به دادگاه ارجاع شده ام؛ حوادثی که در این دولت اتفاق می افتد در تاریخ این کشور بی سابقه است.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۷
 
وبسایت متعلق به استراتژیست کاخ سفید اعلام کرد که سلاح‌های قایق ایرانی در ماه ژانویه یک کشتی آمریکایی را نشانه‌ گرفته‌اند.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰
 
در اولین قسمت از برنامه «۱۸۰ درجه» که جمعه ۲۲ بهمن روی آنتن شبکه افق می رود وحید یامین پور و اکبر نبوی درباره برنامه های گفتگومحور تلویزیون به بحث و مناظره می پردازند.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۸
 
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پاسخ به تلاش جریان ضدانقلاب برای حاشیه‌سازی سیاسی به بهانه حضور ذوالقدر در این جبهه، توضیحاتی ارائه کرد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۷
 
شنیده‌های «سینما» از هیات داوری جشنواره امسال حکایت از مخالفت‌های سرسختانه اکبر نبوی با فیلم «ماجرای نیمروز» دارد.