آرشيو تلخند
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۳۱ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۵۵
 
وقتی آدم ديندار و غيرتمند رئیس می شود
اين يعني اگر هرکسي در هر جايي که هست وظيفه خودش را درست انجام بدهد، آن وقت مملکت گلستان خواهد شد! اينکه يک مسئولي بگويد چون اوضاع حجاب در همه جاي مملکت بد است چه فايده‌اي دارد که من در حوزه استحفاظي خودم براي بهبود وضعيت اخلاقي تلاش کنم جز بهانه آوردن معناي ديگري ندارد.
منشور آرماني
شايد منظور احمدي‌نژاد از ايران «خود و دوستانش» بوده که در اين صورت بايد پرسيد از چه زماني به ۴ نفر و نصفي آدم «ايران» اطلاق مي‌شود؟
۲۵ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۱۲
 
آزادراه يا جاده مال رو
جالب آنکه مديران اين آزادراه در ايام عيد به صورت خودسرانه قيمت عوارض را افزايش داده و به قاعده چند ميليارد جيب خلايق را به صورت غيرقانوني خالي کرده‌اند! (وقتي مملکت گل و بلبل است و هر که به کار خودش مشغول است و دولت هم به جشن نوروز و ترويج رقص قفقازي و آوازخواني قرقيزي سرگرم، بايد هم مديران آزادراه ...
۲۵ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۱۱
 
با بقایی در ميراث فرهنگي
يکي از ناب‌ترين جملات قصار جناب دکتر بقايي: احمدي‌نژاد کوروش زمانه است! (شايد به اين تعبير که کوروش منجي قوم يهود در زمانه خود بود و احمدي‌نژاد هم مي‌خواهد از طريق قطب دايره دولت و جناب مرشد کامل يک حال اساسي به ملت اسرائيل بدهد!)
۲۵ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۵۸
 
مبادا انگشتان نازنين اين جوان خلاق قطع شود!
بهتر است به شيوه رايج در عدليه حداکثر يکي، دو سال زندان براي اين عزيز بريده شود تا به زودي شاهد هنرنمايي‌هاي مجدد او در عرصه تجاوز به عنف، آدم ربايي، تشکيل باند سرقت مسلحانه و امثالهم باشيم!
۱۷ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۵۶
 
مساله به روايت مکتب ايراني
زيارت قبر کوروش از اعظم مستحبات است و پيرو مکتب ايراني نيست مگر آن که در طول عمر ۱۹ بار به زيارت اين قبر متبرک برود و احوط آن است که اين زيارت در نوروز و به همراه زنان بي‌حجاب و آوازه‌خوان باشد که عدد زائرين نبايد از ۱۹ نفر کمتر باشد. و بر پيروان مکتب ايراني که به سن ۱۹ سالگي برسند يک بار زيارت واجب ...
۱۷ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۳۵
 
توطئه‌اي از سوي خواص بي‌بصيرت!
به دنبال انتشار فيلم مصاحبه رياست محترم جمهور با خبرنگار زن خارجي بي‌حجاب، نويسندگان وبلاگ‌هاي قطعه ۶۲، با تو محمود، مشائيون، عشق من اسفنديار، جفانيوز و غيره اين حرکت را توطئه‌اي از سوي خواص بي‌بصيرت، علي لاريجاني،احمد توکلي و علي مطهري دانسته و آن را به شدت محکوم کردند! و افزودند ...
با توآري، بي‌تو هرگز!
در پي اعلام خبر سفر نوروزي حضرت م. اسلام شناس به نيويورک، ستادهاي مردمي استقبال از اسفنديار به صورت همزمان در تهران و نيويورک اعلام موجوديت کردند! شعبه نيويورک اين ستاد با انتشار بيانيه‌اي اعلام کرد: «در آستانه بهار گامهاي گل‌افشان اسفنديار، خاک ايالات متحده را معطر خواهد کرد و ...
۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۰۰
 
رانت‌خواري علني!
اين دفاتر مدتي است از سوي شهرداري تهران علم شده تا وظايف شهرداري را انجام دهد و در قبال آن از مردم پول بگيرند!
۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۰۲
 
بي‌حجابي در وزارتخانه
به نظر شما وقتي وزارت کشور تمايل يا توان حفظ حجاب در ساختمان اصلي خود را ندارد چگونه مي‌توان اجراي قانون حجاب و عفاف در سطح کشور را از آن انتظار داشت؟!
۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۵۴
 
اردن و اسفنديار
راستي در آن روزها دوستان «وطن امروز» اين دلايل ۹‌گانه را نمي‌دانستند يا اينکه در فاصله همين دو ماه اخير شاه اردن به آدم بد و فراماسونر و صهيونيست و دشمن خطرناک ايران تبديل شد؟
۱۸ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۱۵
 
ديپلماسي نوروز
از عدالتخواهان مشهور مثل طلبه سيرجاني و رفقايش هم خواستاريم عدالتخواهي حقيقي را از عدالتخواهان گمنام فوق‌الذکر آموخته و بي‌خود شلوغش نکنند!
۱۸ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۰۹
 
عرق خوري هنري
از عزيزان ناجا هم خواهش مي‌کنيم ديگر مزاحم هنرمندان عزيز نشوند تا اين جماعت بتوانند در حضور «شاهد و ساقي» به اوج احساسات هنري رسيده و به مردم عزيز خدمت کنند.
۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۶:۳۷
 
محاكمه هر دوطرف پرونده هابیل و قابیل!
آتشفشان بصیرت همچنین تاكید كرد كه باید به پرونده آن كلاغ هم رسیدگی كنند تا معلوم شود آیا او خودش در گذشته كسی را كشته است یا نه؟
۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۵:۰۵
 
جشن‌ چي؟
پيشنهاد مي‌شود براي برگزاري اين چنين جشن‌هايي از تجارب عزيزان برگزار کننده جشن‌هاي ۲۵۰۰ ساله و جشن‌هاي تاج‌گذاري و شاهنشاهي استفاده بفرماييد که قطعا مفيد خواهد بود.
۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۱۹
 
مدارس خشتي
مهم اين است که يک بودجه چند صد ميليارد توماني در اختيار حضرت م. اسلام‌شناس گذاشته شود تا هر جور که «الهام» ‌شد هزينه امور فرهنگي کنند! امور فرهنگي مهمي مثل توحيد در نمايشگاه هديه، معاد در نمايشگاه ليلا، جنت و حور در عرصه مهناز و مهتاب و...!
۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۳۹
 
بالن
بد نيست دوستان خجالت را کنار گذاشته و شيوه‌هاي ديگري مثل برگزاري ۲۴۰۰ مسابقه ماست‌خوري يا ترکاندن ۲۴۰۰ ترقه يا در کردن ۲۴۰۰ فشفشه و امثالهم را هم امتحان کنند!
سيا و جشنواره فجر
واقعا حيف کارگردانان محترم، مومن و متعهدي چون مجتبي راعي نيست که وزارت ارشاد دولت دهم برايشان مراسم تقدير برگزار کند؟ واقعا وزارت ارشادي که هنرش برپايي جشنواره ابتذال و بي‌حجابي (به نام جشنواره فيلم فجر!) است ظرفيت و لياقت تقدير از هنرمندان متدين را دارد؟
۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۲۴
 
پرسش مهر
در حالي که رهبر انقلاب سران قوا را به وحدت و علني نکردن اختلافات امر کرده‌اند. غيرقانوني خواندن استيضاح وزير راه در رسانه‌ها از سوي رئيس دفتر رئيس‌جمهور و خود رئيس‌جمهور چه معنا و مفهومي دارد؟ الف) ولايت‌ناپذيري خواص بي‌بصيرت و علي‌لاريجاني. ب) فتنه‌گري موسوي،...
۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۱۴
 
باج و شهرداري
اگر حضرتعالي مي‌خواهيد رئيس‌جمهور شويد اين حرکات آرزوي شما را محال خواهد کرد. لطفا با حذف چنين باج‌گيري‌هايي به رياست جمهوري خود کمک کنيد!