آرشيو تلخند
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۶ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۱۰
 
شما خيلي خيلي ايثارگريد!
برخورد از نوع مسئولان ارشد بنياد شهيد و امور ايثارگران: بله؟ چي؟ کجا؟کي؟بلندتربگو؟ چيزي نمي‌شنوم!
۶ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۴۳
 
خوب است که اسم اين فرهنگسرا «پايداري» است!
خوب است که اسم اين فرهنگسرا «پايداري» است! اگر اسم آن فرهنگسراي «موسيقي» يا «رقص» بود آن وقت معلوم نبود چه مدل «خاک بر سري‌هايي» در آن آموزش مي‌دادند؟
۴ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۶
 
تحول چشمگير در عرصه مجازات‌هاي اسلامي
حسب سنوات ماضيه ناجا ترجيح مي‌دهد با رافت اسلامي با روزه‌خواران برخورد کند، لذا از حقش مي‌گذرد و از توقيف خودروهاي افراد روزه‌خوار خودداري مي‌کند!
۲۲ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۱۶
 
تا کدام ظهور؟
آيا فکر نمي‌کنيد اين‌گونه به تمسخر ارزشهاي الهي و ديني مردم پرداختن و به بازي گرفتن دين مردم، در انتخابات رياست جمهوري آينده نتيجه‌اي معکوس خواهد داشت و مومنان را از راي دادن به شما بازخواهد داشت؟
۲۲ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۳۹
 
ضرغامي و ذخيره آخرت(۱)
استفاده از دختران و پسران به شدت لوس، بي‌سواد و عاشق و مقلد بخش‌هايي منحط فرهنگ غرب به عنوان مجري برنامه‌ها که بي‌اعتنايي به دين و حيا و اخلاق اسلامي از هيکل آنها مي‌بارد! ( و البته آوردن اسم آنها هم غيبت محسوب مي‌شود و هم جرم مطبوعاتي!)
۲۲ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۳۰
 
تفکيک جنسيتي
اميد است در زمان رياست‌جمهوري قطب دايره دولت و جناب مرشد کامل جناب آقاي مهندس «زلاليان» طرح غير علمي تفکيک استخرها و حمام‌هاي مملکت ملغي شود تا بلکه بعضي‌ها بتوانند به جاي رفتن به ترکيه در همين مملکت نفسي چاق کنند!
ذبح جهاد اقتصادي
اينکه اين حجم از فعاليت به دليل سال جهاد اقتصادي و به منظور بزرگداشت اين سال و تحقق اهداف آن صورت گرفته يا اينکه همين جور اتفاقي و تصادفي روي داده و بايد تقارن تصادفي اين حوادث و اين سال و مناسبت آن را به فال نيک گرفت، مساله‌اي که ان‌شاءالله در کارگروهي ويژه به مسئوليت دکتر رحيمي و عضويت دکتر بقايي،...
۲ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۷
 
فتوحات عدالت‌خواهانه!
اين فتوحات عدالت‌خواهانه را به سردار سرافراز عدالت‌گستري، قهرمان عدالت‌پروري و مبارزه با رانت‌خواري، مافياستيز دوران و افشاگر مفسدان اقتصادي، کوبنده اختلاس و چپاول بيت‌المال، محمودجان خودمان تبريک و تهنيت عرض مي‌نماييم!
۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۵۳
 
گره ضرغامي
آيا وقت آن نرسيده که مقامات سازمان لااقل در برنامه‌هاي مذهبي و مواردي که به آخرت مردم بازمي‌گردد کار را به کارشناسان باسواد و متدين بسپارند؟
۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۱۷
 
ناجا و سالم‌سازي
حال «ناجا» خوش نيست! اگر هم حال «ناجا» خوش نباشد وجود امنيت در جامعه هم افسانه‌اي بيش نخواهد بود! بايد کاري کرد! وظايف ناجا آنقدر سنگين است که نمي‌تواند مراقب احوال خودش باشد! وقتي وظايف ناجا بيش از ۵۰ مورد است، ديگر از ناجا چه توقعي داريم؟ آيا ناجا قصد ندارد بارش را سبک کند و به سالم‌سازي خودش بپردازد؟...
شهرداري يا ارشاد
اصلا چه کسي به شهرداري مجوز داده به جاي پرداختن به وظايف اصلي و ذاتي‌اش (مثل نظافت شهر، تسريع در طرح تفکيک زباله، گسترش فضاي سبز و...) برود سراغ اموري مثل برگزاري جشنواره فيلم که هزار تا متولي ديگر هم دارد؟ تازه آن هم جشنواره‌اي با کيفيت ضد انقلابي و ضد ديني!!
حرام و نظام
شايد هم از همان اول ملت ما براي آسفالت و سد و نيروگاه و يارانه و اقتصاد و نان و شکم قيام کرده و ما خيال مي‌کرديم براي دين و ايمان دست به انقلاب زده است!
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۵۹
 
هواپيما و رئيس‌جمهور
شايد هم اين هواپيما را خريده‌اند تا به وسيله آن در هنگام سفرهاي استاني نان و پنير مورد نياز هيئت دولت حمل و نقل شود!
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۵۵
 
دختر ۵ ميلياردي
اين مبلغ حاصل صرفه‌جويي هيئت دولت در هزينه شام و ناهار و صبحانه در طول ۶ سال گذشته بوده و لذا اختيار آن با دکتر بقايي بوده است!
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۳۷
 
ایراد به "م. هديه‌شناس" در"ایران"
جناب آقاي دکتر جوانفکر مشاور محترم مطبوعاتي رئيس‌جمهور و سرپرست خبرگزاري ايرنا با سلام و احترام در کمال تعجب در روزنامه ايران مورخ ۲۵/۲/۹۰ مشاهده شد که تصميم داهيانه قطب دايره دولت و جناب مرشد کامل حضرت م. هديه‌شناس در اعزام مهناز افشار، محمدرضا گلزار، محمدرضا شريفي‌نيا، رز رضوي،...
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۲۷
 
استاندار خوش سليقه
استاندار تهران: وضعيت حجاب در تهران مناسب است. (فارس ۲۶/۲/۹۰) ۱- البته براساس ديدگاه‌هاي رئيس‌جمهور پرداختن به لباس و موي جوانان اصولا در حوزه وظايف دولت قرار ندارد و لذا از رياست محترم جمهور خواهشمنديم استاندار تهران را به دليل دخالت در عرصه‌اي که به دولت مربوط نيست از خدمت مرخص ...
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۰۶
 
وقتی عشق به قدرت و پول کور می سازد!
اين غلط‌ها نشان مي‌دهد که مرتکبين آن نه بويي از مذهب و دين برده‌اند و نه ارادتي به مقدسات دارند! آخر کسي که حداقل فهم ديني داشته باشد به قيمت مرگ هم حاضر به نوشتن چنين عباراتي نخواهد شد!
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۵۵
 
ترويج گدايي به سبک ارگان جوجگان و نوگلان جبهه مشارکت
از وزارت فخيمه تساهل و تسامح (ارشاد سابق) هم که در چنين نشريه وزيني را گل نمي‌گيرد، جز اين انتظار نمي‌رود! به هر حال احتمال دارد که ترويج گدايي در «مکتب ايراني» امري پسنديده باشد!
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۴۵
 
يک دقيقه يک ميليون،سیمای ضرغامی
اگر مرتکب چنين خبطي شده باشيد که خدا کند اين‌گونه نباشد، گناه همه نوجوانان و جواناني که به عشق خوانندگي و رسيدن به چنين پول‌هاي بادآورده‌اي جذب موسيقي و سپس فساد و انحطاط مي‌شوند و کار مفيد در نظرشان تبديل به حماقت خواهد شد، گردن شماست!
۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۴
 
...چند دلارش هم گير بر و بچ ايرنا بيايد!
به هر حال ما که بخيل نيستيم! اين همه اموال اين ملت حيف و ميل شده! چند دلارش هم گير بر و بچ ايرنا بيايد، خارج بروند، صفا کنند و خوش باشند!