آرشيو تلخند
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۳۰
 
هضم دلارهاي ماموريتی در استخر مختلط!!
اصولا اين تفاوت فرهنگي چيز خوبي است! خصوصا اينکه ديپلماتيک هم باشد! تازه اگر اين تفاوت گندش دربيايد فوق فوقش به قول سخنگوي وزارت خارجه مي‌شود تخلف انضباطی و اگر هم گندش درنيايد (که اکثر اوقات درنمي‌آيد!) که همان تفاوت فرهنگي است!
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۰۵
 
به اين قله‌هاي بي‌خاصيت ادعا راي ندهيد!
به آنهايي که عارشان مي‌آيد از نهي از منکر حمايت کنند، به آنهايي که چشمانشان از ديدن جنگ نرم دشمن کور است، به جماعتي که تشنه قدرتند نه شيفته خدمت راي ندهيد!...
گشتي در ارشاد باکارگرداني سهيل سعيدي
داستان اين فيلم درباره سه نفر لمپن و خلافکار است که خود را وزير ارشاد، رئيس سازمان سينمايي وزارت ارشاد و مديرکل ارزيابي و نظارت سازمان سينمايي جا زده وبه اين وسيله از کارگردانان، تهيه کنندگان و عوامل سينمايي اخاذي مي‌نمايند!
۳۱ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۵
 
گام دقيق حوزه هنري در پاکسازي سينماي ايران
همين که يک نهاد برآمده از دل انقلاب تلاش مي‌کند تا آثار فاسد و مساله‌دار در سينماهاي متعلق به بيت‌المال به نمايش درنيايد گام اول احساس مسئوليت در قبال اخلاق و عفت عمومي و بيت‌المال مسلمين است!
۲۴ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۵۱
 
فمينيسم در شبکه دو
تلاش مي‌کند تا فمينيسم را به صورتي بسته‌بندي و بهداشتي جا بيندازد! آن هم به وسيله مغز متفکر برنامه خانم مجري همه‌چيز تمام برنامه!
۲۴ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۴۰
 
ارشاد و عبرت
مبتذل‌سازان و مروجان فحشا در سينماي ايران هم تا حدودي هواي کار دستشان آمد و متوجه شدند که «جيز» شدن يعني چي.
۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۱۱
 
مفاسد اکران نوروزي
خوب شد مريم و مسعود رجوي براي محاکمه نظام فيلم نساختند (که اگر مي‌ساختند چيزي در مايه‌هاي «گشت ارشاد» در مي‌آمد!»، و الا فيلمشان علاوه بر مجوز اکران، به دريافت مدال اکران نوروزي هم مفتخر مي‌شدند!
۲۶ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۳۴
 
توصيه‌هاي انتخاباتي
نامزدهايي که به بقيه (يعني رقبايشان) بد و بيراه مي‌گويند، به درد مجلس نمي‌خورند. چون اگر خودشان برنامه يا نقطه مثبتي داشتند آن را مطرح مي‌کردند و نيازي به بدگويي ساير نامزدها احساس نمي‌کردند! فقط آنهايي که دستشان از برنامه و فکر خالي است زيرآب سايرين را مي‌زنند! به زير‌آب‌زن‌ها راي ندهيد حتي اگر در ...
۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۲۸
 
صداوسيما و تعطيلي فجر
چون انقلاب اسلامي و دهه فجر اهميت چنداني ندارد! به هر حال مهمتر از آن آشپزي و چگونگي «تهيه سس تار تار و سالاد ميگو وقارچ» است!
تحول در ميراث
اين طرح بي‌نظير که معلول نگاه فرهنگي مهندس مشايي بود بر اين نظريه آقاي مهندس استوار بود که :« اهميت توالت از عشق هم مهمتر است!» (عين فرمايش حضرت ايشان است! به نفرين حضرتشان دچار بشويم اگر دروغ بگوييم!)
فتوحات اقتصادي
در صورت اجرايي شدن اين طرح بزرگترين تحول اقتصادي تاريخ بشر اتفاق مي‌افتد و وزارت نفت، بانک مرکزي و وزارت دارايي فلسفه وجودي خود را از دست داده و منحل مي‌شوند!
۲۱ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۵۰
 
تمسخرهمه ارزش‌هاي انقلابي به صورت يکجا ودرهم!
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله،هفته نامه یالثارات الحسین(ع) در ستون سیاست به روایت همولایتی نوشت:سرآشپز بزرگ! نمايشي ويژه از تجمل‌گرايي و اشرافيت! سرآشپز بزرگ! الگويي بي‌نظير جهت ترويج روابط ماهواره‌اي ميان محرم و نامحرم! سرآشپز بزرگ! نمايش جذاب از اختلاط بي‌حد و حصر ...
ايران و ارشاد
توجه هيات محترم نظارت و مدعي‌العموم محترم را نيز به اين تخلف وحشتناک مطبوعاتي جلب مي‌نماييم! و الامر اليکم!
ليست انتخاباتي
شنيده شده که قطب فرقه احباء اسفندياريه در خصوص تاييد صلاحيت افراد فوق هشدار داد که اين فهرست خط قرمز است و اگر حتي يک نفر از افراد فوق رد صلاحيت شود آن وقت ۷۵ درصد از ناگفته‌ها را خواهد گفت و البته ۳۶ درصد را هم براي روز مبادا نگه خواهد داشت!
اروپا در ايران
خوشبختانه فراوانند زنان و دختراني که در سالن انتظار فرودگاه امام کشف حجاب نموده و البته فراوان‌ترند کساني که به مجرد سوار شدن به يک پرواز خارجي (البته در هواپيماهاي متعلق به شرکتهاي ايراني!) و بعد از برخاستن هواپيما ظرف نيم ثانيه کشف حجاب نموده و اروپا را در خاک جمهوري اسلامي ايران تحقق مي‌بخشند.
وضعيت حجاب و قاليباف
وقتي خود آقاي قاليباف به وضعيت نامناسب حجاب درشهرداري تهران اعتراف مي‌کنند يعني «آش آن قدر شور شده که خان هم آن را حس کرده است!»
آزاد يا ممنوع
البته با توجه به وضعيت فعلي مملکت آدم باور نمي‌کند که ناجا برود و براي رضاي خدا و يا رعايت قانون به اوضاع اروپايي پيست‌هاي اسکي رسيدگي ‌کند! اگر هم چنين چيزي گفته‌اند مطمئن باشيد که «عملي» در کار نيست! يعني ناجا حال دارد برود در ميان برف و سرما از احکام الهي دفاع کند!
۲۶ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۵
 
اختلاط به شيوه خبري
برادر عزت جان! اين روشنفکر بازي‌ها براي چه کسي «آمد» داشته که براي شما داشته باشد؟ عزيز برادر! بيا و اين جماعت روشنفکر را بي‌خيال شو و با ما باش!
۲۶ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۳۰
 
پاداش سکوت
خيلي وقت‌ها پاداش سکوت عاقبت به خيري است! فهم اين نکته براي برخي بسيار سخت است! آن‌قدر که عاقبت به خيري را به خاطر زياد حرف زدن و حرف زيادي زدن از دست مي‌دهند!
۲۶ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۸
 
آفتابه لگن ۷۰ نفره
اگر اعضاي تيم فوتبال با ذخيره‌ها و مربيان و سرپرستان و شيپورچي‌ها روي هم ۴۰ نفر باشند، آن وقت ۲۸ نفر اضافي چه کساني هستند؟