داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 85471
۲۲۰ نظر
ابتکار عمل جدید داعش درباره زنان+عکس
شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۷
 
گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، یکی از اعضای گروه‌های تندرو از افتتاح یک اردوگاه نظامی ویژه آموزش زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب خبر داد.این منبع در مصاحبه با روزنامه السفیر عنوان داشت: گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

این منبع اعلام کرد که در این اردوگاه بیش از ۳۰ دختر جوان که میانگین سنی آن‌ها بین ۱۵ تا ۳۰ سال است و همچنین ۲۰ دختر بچه که سن آنها کمتر از ۱۲ سال است، حضور دارند که فعالیت‌های خود را به صورت آشکارا در شهر الباب در حومه شمال شرقی حلب آغاز کرده‌اند.
وی تصریح کرد که این زنان سوری نیستند که این سخن همانند اظهارات یک منبع از ساکنان شهر الباب است که گفته بود: این دخترها بویژه کودکان با لهجه‌ای صحبت می‌کنند که به نظر می‌رسد از مغرب عربی هستند و برخی از آنها حتی عرب هم نیستند.

وی با بیان این که دستیابی به اطلاعات دقیق پیرامون نحوه آموزش به این دختران در این ارودگاه نظامی سخت و دشوار است، افزود: این دختران به منظور انجام دو ماموریت مختلف آماده می‌شوند؛ ماموریت نخست سازماندهی امور مناطق تحت کنترل این گروه است، چرا که آنها بر آمد و شد زنان نظارت داشته تا برخی از مردان لباس زنانه به تن نکنند و همچنین این زنان آموزش دیده حکم‌ اقدامات غیرقانونی را اجرا می‌کنند، ماموریت دوم مربوط به جبهه‌های درگیری‌ها است که احتمال می‌رود برخی از زنان در سوریه دست به حملات انتحاری بزنند.

در همین راستا، این منبع درگیری‌های اخیر میان گروه‌های تندرو را به این نوع از اردوگاه‌ها ربط داده و اعلام کرد: برخی از گروه‌های تندرو به روستاهای تحت کنترل داعش هجوم برده و چند تن از زنان این اردوگاه را ربوده‌ و آنها را به اسارت گرفتند.

پایگاه‌های گروه‌های تندرو نیز گزارش دادند که زنان وابسته به داعش بویژه در حومه شمالی حلب مورد تجاوز و آزار قرار گرفتند.

هم‌چنین تلاش‌هایی برای ترور تعدادی از رهبران داعش در شهر رقه صورت گرفت که تندورهایی که لباس‌های مبدل زنانه به تن کرده بودند تلاش داشتند آنها را ترور کنند که این امر داعش را به بازنگری جدی درباره به خدمت گرفتن زنان در این اردوگاه وادار کرد.
منبع: تسنیم

خودم
۱۳۹۳-۰۶-۳۱ ۱۸:۰۲:۴۸
ماامام زمان روداریم اونهاچی دارن
مهدی
۱۳۹۳-۰۶-۳۱ ۱۷:۳۱:۱۴
اینا که بمیرنم نمیتونن وارد ایران شن. خدا نکنه پاشون به کربلا باز بشه اونوقت به فرمان آقا کربلای دیکه رخ میده
محسن
۱۳۹۳-۰۶-۳۱ ۱۴:۵۱:۴۷
داعش جای سخت نخورده فعلا!!!!!!!!
حسین
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۱۴:۴۱:۳۹
مختار زمان تو کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟
گل اقا
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۱۱:۲۵:۲۷
کجایی هیتلر
عاشق امام زمان
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۱۱:۰۲:۳۵
فقط
اللهم عجل لولیک الفرج
اللهی آمین
__________
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۰۶:۱۶:۲۰
خدا با اجدادشان در قیامت محشور کنه
زمان
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۲۲:۲۳:۰۲
ازحیون پست ترن
سحر خورده چی
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۰۶:۴۹:۵۴
جوانان ایرانی خیلی آرزوی قصاص ازقاتلان امام حسین رودارند اینهاهم لشکران پیشتاز سفیانی هستند به حول وقوه الهی آقا ظهورمیکنند وماباکمک ایشان انتقام ازداعش روکه خوی وحشیگری یزیدوشمررودارند ازاینهامیگیریم .. اندکی صبر سحر نزدیک است درضمن من ازدوستان عزیز خواهش میکنم فحش ننویسن حیف زبان بچه شیعه مسلمان است که بخاطر افرادی پلید مثل داعش آلوده شود آقا امیرالمومنین ورسول اکرم به یارانشون اجازه فحش روندادن
اکبر
۱۳۹۳-۰۶-۲۷ ۰۰:۳۶:۳۸
حتی حیوان وحشی هم این جنایت ها راانجام نمی دهند اینها پستترین حیوان روی زمین هستند مثل اوباما همپیمانشان
رسول
۱۳۹۳-۰۶-۲۶ ۲۲:۰۴:۰۳
داعش ازاسلام تودهنی سختی خواهد خوردانشااالله
زهرا
۱۳۹۳-۰۶-۲۶ ۲۱:۰۵:۲۰
اینا از کجا پیداشون شد؟خاک تو سره این زنا که ابصاره ودشونو دادن دسته ی مشت ....
نسترن
۱۳۹۳-۰۶-۲۶ ۱۵:۱۱:۰۰
وحشی هستن
امین
۱۳۹۳-۰۶-۲۵ ۱۸:۰۶:۳۱
این نامردا وجودشو ندارن به ایرانی حمله کنن.وگرنه تا الان صد بار حمله کرده بودن
حسین
۱۳۹۳-۰۶-۲۵ ۱۳:۱۱:۴۴
انشااله ریشه داعشیها خشکیده شود