Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 82541
۲ نظر
والمخلصون فى خطر عظیم!
آیا واقعاً فتنه تمام شده است؟!
شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۴
 
خدا کند که خواص امت، به ‏ویژه در کسوت لباس روحانیت،آلت دست کج ‏اندیشان و بدخواهان امت نگردند و با بصیرت و هوشمندى، اوضاع را به ‏خوبى رصد کنند و به ‏موقع ردپاى دشمنان را بسان رهبرى انقلاب دیده و در مقابل آن جانانه بایستند.
پایگاه خبری انصارحزب الله - مى‏گویند: فتنه تمام شد! فتنه ۸۸ هم فتنه نبود، شورشى اجتماعى و اعتراضى شهروندى بود، اصلاً شعارهاى ساختارشکنانه هم اشتباهى روى برخى زبانها جارى شد! انگ فتنه، برچسب ناچسبى بود که به برخى زده شد، چه آن‏که روز عاشورا هم آمده بودند بر سر و سینه بزنند، به اشتباه کف و سوت زدند، به‏جاى این‏که بیرق سبز و مشکى عزا به‌‏دست بگیرند، نوار سبزى به‌‏دست و پا و گردن آویختند. بنا بود تنها زباله‌‏هاى درون سطلهاى شهردارى آتش زده بشود تا احیاناً بوى تعفن آن مردم را اذیت نکند، معلوم نشد که چه اتفاقى افتاد که سر و کله زباله‏‌هاى تاریخ انقلاب و ایران پیدایشان شد، از بهائیان و ضدانقلاب گرفته تا فراریان و معاندان و تا تشنگان شهوت و قدرت و بى‌‏حیایى و بى‏‌غیرتى، دختران بزک‏‌کرده در کنار صاحبان موهاى سیخ‏‌شده که براى رونق جنبش سبز با حربه لوازم آرایشى و بعضاً تار و تنبک قیام فرموده بودند. برخى هم با کرواتها و لباسهاى اتوکشیده از این‏‌سو به آن‏‌سو دنبال هم‌‏بزمان پارتى‌‏ها و شب‌‏نشینى‏‌هاى سفارتخانه‏‌هاى خارجى مى‏‌دویدند. 

بعضى هم براى اولین و آخرین بار که مى‌‏خواستند نمازى اقامه کنند، از بداقبالى به تور نمازجمعه خوردند، خوب شد آقا یا خانم عکاس و یا دوربین‌‏هاى رسانه‌‏هاى بیگانه حضور داشتند تا تصویر و عکس یادگارى بگیرند تا فردا روز نتوانند دبه در بیاورند که ما قصد سینما و حضور پاى اکران فلان فیلم را داشتیم که اشتباهى سر از نمازجمعه در دانشگاه تهران در آوردیم. بگذریم، این مقدار هم از باب عبرت بود و پرهیز از غفلت و اما اکنون سخن این است که آیا واقعاً فتنه تمام شده است؟ یا به‌‏عبارتى، دیگر خبر از میکروب و ویروس و شیطنت نیست؟ آیا دشمن از ادامه دشمنى‌‏اش با ملت ایران نادم و پشیمان شده است؟ آیا ظاهر و باطنها یکى شده است؟ پس این همه دل‌نگرانى پدر و مادرها براى چیست؟ و یا فریاد خبرگان ملت مبنى بر وجود مشکلات و معضلات فرهنگى به چه علت است؟ 

راستى در فضاى مجازى و اینترنت و ماهواره و... چه خبر است؟ سالها قبل بزرگ دیده‌بان امت، مقام معظم رهبرى از سر دلسوزى و هشدار، فریاد جنگ نرم و تهاجم و شبیخون فرهنگى سر دادند ولى مدعیان درک و معرفت و بصیرت، با بى‌‏اعتنایى از کنار آن گذشتند، اکنون هم که دوران اعتدال است و تأمین امنیت صاحبان اندیشه‏‌هاى لیبرالى و سکولاریستى، همانان که آزادى قلم و بیان را براى تاخت‌‏وتاز به ارزشهاى دینى و ملى و انقلابى مى‌‏خواهند و یا رفع فیلترینگ و حرمت سانسور را براى ولنگارى رسانه‌‏اى و ترویج فرهنگ بیگانه! 

البته به قول پروین اعتصامى از گرگان در کمین نشسته و گرسنه انتظارى نیست، گرگ اگر گله گوسفندى چوپان خواب‌‏رفته ببیند و ندرد، گرگ نیست. خواص امت را نباید خواب ببرد! گرگ بیچاره چه گناهى دارد که باید مورد عتاب قرار بگیرد که چوپان باید خوب به وظیفه پاسبانى عمل نماید. مشکل اصلى هم همین جاست، متأسفانه خواص امت را بعضاً غفلت و خواب فرا گرفته است و گاهى آب به آسیاب ریزى دشمن برایشان افتخار مى‏‌گردد. خدا کند که خواص امت، به‌‏ویژه در کسوت لباس روحانیت و سربازى امام زمان(عج) آلت دست کج‏‌اندیشان و بدخواهان امت نگردند و با بصیرت و هوشمندى، اوضاع را به‌‏خوبى رصد کنند و به‌‏موقع و به‌‏هنگام ردپاى دشمنان را بسان رهبرى حکیم و عزیز انقلاب دیده و در مقابل آن جانانه بایستند. آنچه همواره باید خواص جامعه مورد توجه قرار بدهند، این است که آن کس که مقرب‌‏تر است جام بلایش بیشتر است، هرچه به مقام قرب نزدیک‏تر، آزمایشات الهى نیز سخت‏تر! پس باید مراقب هوسها و هواها بود و هرگز از مرز تقوى فاصله نگرفت زیرا که (من یتق الله یجعل له مخرجاً - من الفتن) و البته پیامبر رحمت نیز فرمودند: «الناس کلهم‌ ‏هالکون الا العالمون و العالمون کلهم‌‏هالکون الا العاملون و العاملون کلهم‏‌هالکون الا المخلصون و المخلصون فى خطر عظیم.» 

حجت الاسلام ابوالقاسم علیزاده
معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه

علی
۱۳۹۳-۰۱-۱۱ ۱۴:۲۵:۰۹
امت الله باید دورازتعصب باشد.
۱۳۹۳-۰۱-۱۰ ۱۵:۵۳:۲۰
مرگ برسران قدرت طلب فتنه .