داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 132682
مهمانی ناطق در لواسان به تعویق افتاد
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۳
 
مهمانی شام ناطق نوری برای جمعی از اصلاح‌طلبان و اصولگرایان به تعویق افتاد.

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، کیهان نوشت: خبرگزاری ایسنا از قول دفتر ناطق نوری اصل خبر منتشره را تکذیب کرد اما خبرگزاری ایلنا از قول یکی از نزدیکان وی نوشت: این گردهمایی مسئله تازه‌ای نیست و هر سال اتفاق می‌افتد.

«حجت‌الاسلام هر سال در زمان معینی، استانداران و فرمانداران (دوره وزارت کشور خود) را به ضیافت دعوت می‌کند. امسال این ضیافت به دلیل کسالت اخیر حجت‌الاسلام ناطق نوری «امشب» (دیشب) برگزار نخواهد شد».

دیروز روزنامه آرمان نوشته بود: «امشب یک مهمانی برگزار می‌شود. شاید محل آن لواسان باشد یا سالنی که بیش از ۳۰ نفر ظرفیت داشته باشد. میزبان حجت‌الاسلام ناطق نوری است. از جمله مهمانان ضیافت امشب می‌توان به مصطفی میرسلیم، اکبر ترکان، تابش، محمدرضا باهنر، مرتضی حاجی، علی جنتی، رحمانی، کرباسچی، جلائی‌پور، جهرمی، نفیسی، طاهری، عابدینی و سایر استانداران و معاونان آقای ناطق نوری در زمان تصدی وزارت کشور اشاره کرد. البته حسن روحانی در سال‌های پیش از حضور در پاستور از مهمانان و حاضران در این مراسم بود.»

آرمان افزوده بود: برنامه‌ای که ناطق نوری سال‌هاست برای نزدیکی گروه‌های سیاسی به بهانه دیدار استانداران و مدیران دولت‌های قبل برگزار می‌کند، هدفی جز وحدت و رفع گلایه‌هایی ندارد که آسیب آن بدون تردید به مردم وارد می‌شود، یعنی اقدامات او حرکت در مسیر آیت‌الله هاشمی است. این جلسات ماهانه حتی در ایامی که شیخ نور مورد هجمه مخالفان اعتدال قرار داشت، متوقف نشد.

این روزها با تداوم مسیر اعتدالی بزرگانی مانند آیت‌الله ناطق نوری دل حامیان آیت‌الله هاشمی گرم می‌شود، چرا که مشاهده می‌کنند پرچم اعتدال به زمین نیفتاده است.