داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 76845
سرنوشتی تلخ برای منافقان خون آشام فتنه‌گر رقم خواهد خورد
سران فتنه را به دست امت حزب‌الله بسپاريد
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۴
 
آنچه در فتنه صهيونيستي ۸۸ رخ نشان داد چهره منافقانه برخي از صاحبان زر و زور و تزوير بود که زير نقاب انقلابي گري و وابستگي ظاهري به حضرت امام(ره) آتشفشان شرارت و خباثت خويش را بر دامنه ثبات و اقتدار جمهوري اسلامي شعله ور ساختند....
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله - انصارحزب‌الله شهرستان بابل در بيانيه‌اي از دستگاه قضايي خواست تا سران فتنه ننگين۸۸ را محاکمه نموده تا به جزاي خيانت خود به آرمانهاي شهدا و نظام اسلامي برسند.

در اين بيانيه آمده است:فتنه شوم سال۸۸ آنقدر عميق و داراي ابعاد پيچيده بود که هنوز هم بسياري از زواياي آن مورد بررسي قرار نگرفته است. از اين رو شخصيتي که بعد از وقوع آن فتنه سياه تاکنون بيشتر از همه صاحبان تريبون و قلم به اين موضوع پرداخته است کسي نيست جز مقتدر مظلوم نظام، رهبر معظم انقلاب حضرت آيت‌الله العظمي امام خامنه‌اي مدظله العالي.

آنچه در فتنه صهيونيستي ۸۸ رخ نشان داد چهره منافقانه برخي از صاحبان زر و زور و تزوير بود که زير نقاب انقلابي گري و وابستگي ظاهري به حضرت امام(ره) آتشفشان شرارت و خباثت خويش را بر دامنه ثبات و اقتدار جمهوري اسلامي شعله ور ساختند تا از اين رهگذر به قيمت پايمال شدن خون هزاران شهيد اسلام و انقلاب، ورشکستگي سياسي خويش را جبران نمايند.

امت حزب‌الله و جوانان با غيرت ايران اسلامي در خروش عاشورايي خود مُهر پاياني بر فتنه کور منافقان جديد زدند و اين آمادگي را داشتند تا بر طومار حيات ننگين سران فتنه نيز همان مُهر را بنشانند اما به دليل پايبندي به اصول مقدس نظام ولايي از تنبيه خودجوش آنان پرهيز نمودند. از اين بابت سران فتنه، وابستگان و خاندان آنان تا نسل‌هاي بعد بايد خود را وامدار رهبري معظم انقلاب دانسته و هر روز هزاران بار به درگاه خدا سجده شکر به جا آورند که اگر اعتقاد بسيجيان به اصل مترقي ولايت فقيه نبود دودمان آنان را براي هميشه تاريخ بر باد مي‌دادند.

اينک در پرتو روي کار آمدن دولت مدعي اعتدال و با تنفس مصنوعي برخي مردان خاکستري دولت يازدهم، شاهد احياي دوباره نام و ياد فتنه‌گراني هستيم که در اين سال‌ها با بهره‌گيري از رأفت نظام اسلامي در کنج عزلت خزيده بودند و جرأت حضور در جمع مردم ولايت مدار را نداشتند.

در ادامه اين بيانيه آمده است: فتنه‌گران به خوبي مي‌دانند که از بدنه اجتماعي برخوردار نيستند که اگر چنين بود يوم الله ۹ دي روز مرگ فتنه لقب نمي‌گرفت. از اين رو با دعوت از برخي دانشجوياني که گاه به دليل فساد اخلاقي و توزيع موادمخدر از دانشگاه‌ها اخراج شده بودند براي ادامه حضور در محيط‌هاي علمي درصدد جنجال آفريني در فضاي تحصيلي دانشگاه و توقف رشد چشمگير علمي کشور هستند.

از سوي ديگر روي کارآمدن برخي عناصر بدنام فتنه در مشاغل کليدي قوه مجريه پيامي جز احياي مجدد فتنه و تلاش دوباره براي از سرگيري ناامني و نارضايتي اجتماعي ندارد. نمونه يکي از اين انتصاب‌هاي حاشيه‌دار، صدور حکم فرمانداري شهرستان انقلابي بابل – به عنوان کانون مرکزي انهدام فتنه در مازندران – به نام يکي از چهره‌هاي فاقد صلاحيت و مسئله دار است که به رغم اعتراض پياپي علما، معتمدين، خانواده‌هاي شهدا، هيئات مذهبي و مردم دلسوز اين شهر صورت گرفته است!

نقد و بررسي رفتار چند ماهه دولت يازدهم و افشاي رويکرد ضد و نقيض آن فرصت ديگري طلب مي‌کند. آنچه که اين روزها از سوي برخي وابستگان و حاميان دولت دامن زده مي‌شود حکايت از برنامه‌اي منسجم براي تحريف جنايات فتنه گران و مظلوم نمايي و تطهير آنان دارد که اگر هشدار اهل بصيرت در خصوص اين تلاش‌هاي شوم مورد توجه قرار نگيرد يک بار ديگر تجربه اهمال در برخورد با آشوبگران تيرماه ۱۳۷۸ در واقعه کوي دانشگاه تکرار خواهد شد. فراموش نکنيم تسامح در مجازات فتنه گران سال ۷۸ نتيجه‌اي جز احياي مجدد آنان در سال ۸۸ به همراه نداشت.

کمترين خواسته حماسه سازان ۹ دي از متوليان دستگاه قضا محاکمه سران فتنه و اذناب آنان به جرم به خاک و خون کشاندن جوانان رشيد انقلاب همچون شهيدان غلام کبيري، فيض، ذوالعلي و... بود. تخريب چهره پرصلابت نظام اسلامي در عرصه جهاني که زمينه‌ساز پيدايش ائتلاف براي اعمال تحريم‌هاي جديد برضد مردم مظلوم کشورمان گرديد از ديگر خيانت‌هاي فراموش ناشدني فتنه گران است.

دردمندانه بايد اذعان کرد که عدم محاکمه سران فتنه به رغم اثبات ادعاي دروغ آنان مبني بر تقلب در انتخابات – که لااقل با روي کار آمدن جريان رقيب اصولگرايان در زمان تصدي همان دولت و همان شوراي نگبهاني که از سوي سردمداران فتنه در سال ۸۸ متهم به تقلب شده بودند آشکارتر گرديد – نه تنها تنبّهي در آنان ايجاد نکرد بلکه باعث جسارت و طلبکاري بيشتر آنان از نظام گرديده تا جايي که به زعم خود بزرگوارانه! بر سر انقلاب منّت مي‌گذارند که از ظلمي که در سال ۸۸ بر آنان روا داشته شده گذشت خواهند کرد!!!

آنچه از شرايط موجود پيداست عزمي براي محاکمه سران فتنه و حاميان و وابستگان آنان وجود ندارد. با اين وصف به نظر مي‌رسد ديگر ضرورتي نداشته باشد که سرمايه‌هاي ملي و بيت‌المال مسلمين بيش از اين صرف پذيرايي از سران فتنه و اعزام آنان به استخر و آب گرم سرعين! و... بشود. از اين رو انصارحزب‌الله شهرستان بابل از مسئولان امنيتي و قضايي کشور خواهان پايان حصر خانگي سران فتنه است. بي شک دسترسي مردم به عناصر خودفروخته و منافقان خون آشام فتنه‌گر، يک بار براي هميشه تکليف سران جبهه تزوير را روشن ساخته و از سرنوشت تلخ آنان عبرتي آموزنده براي همه جيره‌خواران استکبار و خائنان وطن فروش تاريخ به نمايش خواهد گذاشت.