Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 131411
توجه ویژه رهبری به مردم قابل شباهت با هیچ رهبری در دنیا نیست
پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۸
 
فرمانده سپاه قدس، اتکا به رهبری را تضمین‌کننده پیروزی‌های ملت دانست و رهبری انقلاب را متقی و دارای حکمت برشمرد که برخاسته از عمق تقوای ایشان است.وی به توجه ویژه ایشان به مردم اشاره کرد که قابل شباهت با هیچ رهبری در دنیا نیست.
 سردار قاسم سلیمانی عصر امروز در آئین بزرگداشت شهدای مدافع حرم و عملیات کربلای ۴ و ۵ دفاع مقدس، اظهار داشت: در میان راه‌های مختلف که انسان انتخاب می‌کند جهاد و شهادت راه ارزشمندی به حساب می‌آید که مورد احترام و تعظیم سطوح مختلف اجتماع است.

به گزارش فارس، وی با اشاره به‌دلایل پیروزی و موفقیت ملت ایران در سایر برهه‌های نظام، افزود: ملت‌ها تا زمانی که در خود ایجاد لیاقت نکنند مستحق نصرت الهی نمی‌شوند.

فرمانده سپاه قدس به سخن مقام معظم رهبری در تفسیر آیه‌ای از قرآن مجید اشاره کرد و گفت: اگر آنچه را در توان دارید به‌کار برید، خداوند یاری و نصرت خود را به شما ارزانی می‌کند.

وی دلیل شکست ملت‌های گذشته باوجود امام معصوم(ع) در رأس امت را نبود آمادگی در اجتماع دانست.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه دو بال رهبری و ملت سبب پیروزی و موفقیت نظام اسلامی است، تأکید کرد: این دو عامل هر زمان در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند پیروزی و موفقیت اسلام را نتیجه داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هر زمان رهبری و امت، مکمل، همگام، هم‌مسیر و هم‌دل بوده‌اند شکست‌ناپذیر شده‌اند، تصریح کرد: ملت ایران با آگاهی‌داشتن نسبت به دشمنان و اطمینان از مسیر خود همواره مسیر عزت و سربلندی را پیش می‌گیرند.

فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه انسان متزلزل و مردد نمی‌تواند به هدف نهایی خود برسد، افزود: انسانی که دارای عزم قوی است به نتیجه می‌رسد.

وی بابیان اینکه ملت ایران نسبت به هدف خود و شناخت از دشمن آگاهی دارد، خاطرنشان کرد: هر جا که تاریکی و انحراف به وجود آمده دلیل آن ناآگاهی نسبت به دشمن و یا عدم اطمینان نسبت به هدف خود بوده است.

سردار سلیمانی ویژگی دیگر ملت ایران را آمادگی دانست که منشأ آن ایمان است.

به گفته وی باوجود اینکه بیش از ۳۰ سال از انقلاب می‌گذرد این ملت مانند گذشته پایدار و عزتمند به مسیر سعادت خود ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه نسل‌های جوان کشور مانند گذشتگان خود راه و منش برگرفته از ایمان و عقیده را ادامه می‌دهند، بیان کرد: آگاهی برخاسته از ایمان پایداری را بالا برده و با اطمینان می‌گوییم ما بر هر حادثه‌ای غلبه کرده‌ایم به خواست خداوند پیروز شده‌ایم.

فرمانده سپاه قدس، اتکا به رهبری را تضمین‌کننده پیروزی‌های ملت دانست و رهبری انقلاب را متقی و دارای حکمت برشمرد که برخاسته از عمق تقوای ایشان است.

وی به توجه ویژه ایشان به مردم اشاره کرد که قابل شباهت با هیچ رهبری در دنیا نیست.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه امروز ما نتیجه توصیه امام خمینی‌(ره) که پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت آسیب نرسد را به‌خوبی می‌بینیم، تصریح کرد: ایران اسلامی همان‌طور که باوجود تمام تهدیدها پیروز میدان بوده با اتکا به دو بال ارزنده ملت و رهبری تا آخر مسیر پیروز است.