داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 85471
۲۲۰ نظر
ابتکار عمل جدید داعش درباره زنان+عکس
شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۷
 
گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، یکی از اعضای گروه‌های تندرو از افتتاح یک اردوگاه نظامی ویژه آموزش زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب خبر داد.این منبع در مصاحبه با روزنامه السفیر عنوان داشت: گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

این منبع اعلام کرد که در این اردوگاه بیش از ۳۰ دختر جوان که میانگین سنی آن‌ها بین ۱۵ تا ۳۰ سال است و همچنین ۲۰ دختر بچه که سن آنها کمتر از ۱۲ سال است، حضور دارند که فعالیت‌های خود را به صورت آشکارا در شهر الباب در حومه شمال شرقی حلب آغاز کرده‌اند.
وی تصریح کرد که این زنان سوری نیستند که این سخن همانند اظهارات یک منبع از ساکنان شهر الباب است که گفته بود: این دخترها بویژه کودکان با لهجه‌ای صحبت می‌کنند که به نظر می‌رسد از مغرب عربی هستند و برخی از آنها حتی عرب هم نیستند.

وی با بیان این که دستیابی به اطلاعات دقیق پیرامون نحوه آموزش به این دختران در این ارودگاه نظامی سخت و دشوار است، افزود: این دختران به منظور انجام دو ماموریت مختلف آماده می‌شوند؛ ماموریت نخست سازماندهی امور مناطق تحت کنترل این گروه است، چرا که آنها بر آمد و شد زنان نظارت داشته تا برخی از مردان لباس زنانه به تن نکنند و همچنین این زنان آموزش دیده حکم‌ اقدامات غیرقانونی را اجرا می‌کنند، ماموریت دوم مربوط به جبهه‌های درگیری‌ها است که احتمال می‌رود برخی از زنان در سوریه دست به حملات انتحاری بزنند.

در همین راستا، این منبع درگیری‌های اخیر میان گروه‌های تندرو را به این نوع از اردوگاه‌ها ربط داده و اعلام کرد: برخی از گروه‌های تندرو به روستاهای تحت کنترل داعش هجوم برده و چند تن از زنان این اردوگاه را ربوده‌ و آنها را به اسارت گرفتند.

پایگاه‌های گروه‌های تندرو نیز گزارش دادند که زنان وابسته به داعش بویژه در حومه شمالی حلب مورد تجاوز و آزار قرار گرفتند.

هم‌چنین تلاش‌هایی برای ترور تعدادی از رهبران داعش در شهر رقه صورت گرفت که تندورهایی که لباس‌های مبدل زنانه به تن کرده بودند تلاش داشتند آنها را ترور کنند که این امر داعش را به بازنگری جدی درباره به خدمت گرفتن زنان در این اردوگاه وادار کرد.
منبع: تسنیم

علي
۱۳۹۳-۰۵-۱۴ ۰۲:۴۸:۳۶
قدرت داعش ناشياز تفرقه حكومت مركزي ع@راق ميباشد
محمود
۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۲۱:۱۵:۳۳
سلام
هرچند بین داعش و النصره تفاوتی نیست ولی سربند زن سمت چپ متعلق به جبهه النصره است. اصولا داعش برای زنها ارزشی قایل نیست.
ذ
۱۳۹۳-۰۵-۰۸ ۲۱:۴۹:۳۸
دایش کیه دارن دروغ میگن دایش وجودندارد اینا همان امریکایهای کصیفه
محمد از باباحیدرز
۱۳۹۳-۰۵-۰۶ ۱۵:۵۷:۳۶
با نظر علی موافقم خدا اینا رو به وسیله خودشون نابود میکنه
علي
۱۳۹۳-۰۵-۰۶ ۰۹:۳۵:۳۰
خدا رو شكر كه ظالمان توسط ظالمان نابود ميشوند.گروههاي تندرو سوري به جان داعش افتادند.خداوند ظالمين را بوسيله خودشان نابود خواهد كرد. انشاالله.
بی نشون
۱۳۹۳-۰۵-۰۲ ۱۱:۳۷:۲۵
با استفاده از زنا ودخترابایه تیر دونشون میخوان بزنن!!
AMIR
۱۳۹۳-۰۵-۰۱ ۱۹:۵۳:۲۶
این ها بازنده هستند و خواهم بود
مرگ بر داعش بی پدر و مادر
علیرضا
۱۳۹۳-۰۴-۱۵ ۰۱:۳۱:۳۹
اینهابرای اینکه موفق شوند. هرکاری می کنند.امابه هیچ عنوان موفق نمی شوند.از شواهد.مشخص .هست نا بودی درانتظارشان است
رفیعی
۱۳۹۳-۰۴-۱۲ ۱۹:۰۷:۴۱
آدم یاد اردوگاه اشرف در عراق می افته
حق گو
۱۳۹۳-۰۴-۱۰ ۰۸:۵۴:۴۳
خب اين هم نامي ديگر براي فاحشه خانه هاي پيروان وهابيت و شاهنشاهي آل سقوط است !

ههههههههههههههههه