داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 67277
۲ نظر
در جمع نيروهاي حزب‌الله تبريز مطرح شد:
حزب‌الله اجازه احياي دوباره جريان نفاق را نمي‌دهد
پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۴
 
آقاي روحاني دزدان و غارتگران بيت‌المال که با رنگ عوض کردن چندين دولت را سپري کرده و باز مدير بوده‌اند، زمزمه احيا و قدرتمندتر شدن اين دزدان به گوش مي‌رسد. اميد است که دولت جديد جلوي اين افراد فرصت‌طلب را بگيرد....
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله؛حجت‌الاسلام روح الله بجاني مسئول انصارحزب‌الله تبريز در جمع حزب‌الله اين شهر طي سخناني نسبت به نفوذ جريان نفاق در دولت جديد هشدار داد.

وي در قسمتي از سخنان خود گفت: طبق فرمايش امام خامنه اي ما موظفيم با دولت آقاي روحاني همکاري کنيم . چنانچه حضرت آقا فرمودند: من از همه جريانهاي گوناگون سياسي درخواست مي‌کنم و اصرار دارم، و همچنين از همه‌ شخصيتهاي متنفذي كه داراي نفوذ كلمه هستند، داراي حوزه‌ تأثيرگذاري در ميان ملت هستند، درخواست مي‌كنم به مسئولين، به دولت، به رئيس جمهور كمك كنند تا ان‌شاءالله بتوانند وظائف سنگيني را كه برعهده دارند، به خوبي انجام دهند و توقعاتي را كه وجود دارد و مردم دارند، ان‌شاءالله به بهترين وجهي برآورده كنند.

اتفاقا ما اولين کاري که بلافاصله بعد از اعلام نتايج کرديم، اعلام تبريک و نصب ده‌ها بيلبورد در سطح شهر تبريز بود. ما برخلاف رفتارهاي جبهه مقابل که در انتخابات ۸۸ نمودند و چند نفر از بسيجيان را در اردوکشي هاي خياباني به شهادت رساندند، تبريک گفتيم و شيخ حسن روحاني را رئيس جمهور خود معرفي کرديم. اما اينها به معناي اين نيست که ما در مقابل ارتجاع سکوت کنيم. قرار نيست اژدهاي هفت سر باز احيا شود. هنوز ما نمرده‌ايم که کسي که چشم ديدن رهبري را ندارد امروز جرئت پيدا کند تا باز آرزوهاي ديرينه اش را عملي کند.

اعتدال فقط به معناي حد وسط و عمل به اسلام است. اگر قرار باشد تفريط گرايي را اعتدال بنامند، اين چيزي جز خدعه گري نيست. اگر قرار باشد به نام اعتدال مجمع فتنه‌گران ۷۸ و ۸۸ را براي به دست گرفتن سيستم اجرايي کشور تشکيل دهند بي شک دوسال ديگر بايد منتظر کودتاي مخمليني ديگر باشيم، فتنه اي به بزرگي ۷۸ و ۸۸ .
مسئول انصار حزب‌الله تبريز ادامه داد: جريان نفاق يا همان اژدهاي هفت سري که هر سر آن هزار بلا سر مستضعفين آورده است قرار نيست دوباره احيا شود.

ما در دولت احمدي نژاد با اينکه حامي وي بوديم، اما نسبت به مفاسد بي تفاوت نبوديم، عليه مفاسد اقتصادي و اداري فرياد زديم. در اين دولت هم فرياد خواهيم زد تا با ارشادهايمان به فرمان امام خود عمل نموده و به دولت کمک کنيم. کمک کردن دولت حضور در صف هوادارانش نيست. ارشاد و اصلاح‌خواهي دولت بزرگترين همکاري است که دين مبين اسلام نامش را امر به معروف و نهي از منکر ناميده و قانون اساسي نامش را اصل هشتم گذاشته است.

بجاني ادامه داد: در برخي ادارات بعضي از مديران بي‌خاصيت اصول‌سوار، اقدام به سرکوب و قلع و قمع نيروهاي انقلابي مي‌کنند تا براي دولت جديد خوش‌رقصي کنند.
من حرفم اين است که آقاي روحاني دزدان و غارتگران بيت‌المال که با رنگ عوض کردن چندين دولت را سپري کرده و باز مدير بوده‌اند، زمزمه احيا و قدرتمندتر شدن اين دزدان به گوش مي‌رسد. اميد است که دولت جديد جلوي اين افراد فرصت‌طلب را بگيرد. و در پايان بايد گفت که حمايت حزب‌الله مشروط است؛ مشروط به اينکه ما تا زماني حمايت خواهيم کرد که مسئولان در خط ولايت و ارزشها باشند و به سمت فرهنگ غرب و تجمل‌گرايي نروند.

حسین
۱۳۹۲-۰۵-۲۸ ۰۰:۰۶:۴۶
8سال خواب بودید ویا موید محمود اقا حالااز خواب بیدار شدید؟
۱۳۹۲-۰۵-۲۵ ۱۲:۵۲:۰۵
عقل بعضی نماینده ها کجا رفته؟؟