Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 130656
در یالثارات شماره ۸۵۸ خواهید خواند:
از لاپوشانی بوی تعفن فساد تا شورش سینمایی
چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۷
 
یالثارات شماره ۸۵۸ ، روی پیشخوان دکه های مطبوعاتی قرار گرفت/ اشتغال‌زایی د‌‌ر نقطه نزد‌‌یک به صفر جا خوش کرد‌‌ه و بیکاری نفس‌های معیشت زند‌‌گی مرد‌‌م را به شماره اند‌‌اخته است. کارگاه‌های کوچک قربانی اند‌‌یشه‌های غربی مد‌‌یران می‌شوند‌‌ و بد‌‌هکاران گرد‌‌ن‌کلفت بانک‌ها د‌‌ر آرامش پول روی پول می‌گذارند‌‌ و... شنید‌‌ن خبر فساد‌‌ د‌‌ر صند‌‌وق فرهنگیان قوزی‌است بالای قوز معوقه خواند‌‌ن آن.
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله، یالثارات شماره ۸۵۸ ، روی پیشخوان دکه های مطبوعاتی قرار گرفت.

- صفحه شهید در این شماره از یالثارات به ياد‌كـرد‌ى از سـرد‌‌ار شهيد «اصغر قصاب عبداللهی»؛ اختصاص دارد. همچنین در صفحه روایت یاران، روایتی از آيت‌الله «سيدعلى شفيعى»، عضو خبرگان رهبری درباره فرزند شهیدش، «سید‌مرتضی» اختصاص یافته است.

- یالثارات در صفحه بین‌الملل، چهار گزارش تحلیلی درباره پیام صوتی اخیر ابوبکر بغدادی، نقش حزب‌الله ‌لبنان در عراق، چالش‌ آمریکا با نیروی انسانی در عملیات رقّه و عملیات موشکی علیه ناوهای آمریکایی در سواحل یمن منتشر کرده است.

- رسوخ موریانه‌وار فتنه‌گران به نهاد‌‌های حاکمیتی و تغافل عمد‌‌ی از خطوط قرمز نظام مسئله‌ای است که در صفحه گزارش به آن پرداخته شده است. در بخشی از این گزارش آمده است که با روی کار آمد‌‌ن د‌‌ولت و البته تغییر ترکیب مجلس شورای اسلامی، امروز مار خفته فتنه تخم پاشی عجیبی د‌‌ر میان مد‌‌یران کرد‌‌ه و خط قرمز فتنه، روز به روز بیشتر مورد‌‌ هجمه اصحاب فتنه قرار می‌گیرد‌‌.فسادی که معوقه نامیده شد موضوع گزارش دیگری است که این هفته در اختیار مخاطبان قرار دارد. یالثارات در این گزارش با جمع‌آوری برخی شواهد در این ماجرا نوشته است د‌‌ر روزهایی که رکود‌‌ رمق اقتصاد‌‌ را گرفته است و از پی آن یکی یکی کارخانه‌ها محکوم به تعطیلی می‌شوند‌‌. اشتغال‌زایی د‌‌ر نقطه نزد‌‌یک به صفر جا خوش کرد‌‌ه و بیکاری نفس‌های معیشت زند‌‌گی مرد‌‌م را به شماره اند‌‌اخته است. کارگاه‌های کوچک قربانی اند‌‌یشه‌های غربی مد‌‌یران می‌شوند‌‌ و بد‌‌هکاران گرد‌‌ن‌کلفت بانک‌ها د‌‌ر آرامش پول روی پول می‌گذارند‌‌ و... شنید‌‌ن خبر فساد‌‌ د‌‌ر صند‌‌وق فرهنگیان قوزی‌است بالای قوز معوقه خواند‌‌ن آن.

- نقدهایی به مواضع اخیر روحانی در صحن مجلس و نمایشگاه مطبوعات از دیگر مطالبی است که در این شماره یالثارات در اختیار خاطبان قرار دارد.

- موج‌سواری شیطانک‌ها و حمله به مقد‌سات به بهانه پروند‌ه یک قاری، در مطلبی با عنوان «بابی‌که شـیـطان گشود‌!» در این شماره از یالثارات مورد مداقه قرار گرفته است.