Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 90055
۴ نظر
روزه‌داري سخت‌تر از روزه‌خواري
از اعتدال در دیدار تا وظايف خيلي سخت ناجا
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۷
 
واکنش اين ماموران پرتلاش به زنان و دختراني که سربرهنه جولان مي‌دهند، با بلوز و ساپورت به فرودگاه آمده‌اند، دست‌هايشان تا آرنج و بالاتر از آن برهنه است، شلوارک زير زانو پوشيده‌اند و رو به روي اين ماموران محترم به چپ و راست مي‌روند عبارت است از لبخند زدن، سر برگرداندن و ترک محل نشستن!
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله،هفته‌نامه یالثارات‌الحسین(ع) در ستون سیاست به روایت همولایتی نوشت:

اعتدال در ديدار


رئيس جمهور در نشستي صميمانه با روزنامه‌نگاران ديدار کرد. در اين ديدار چند نفر از روزنامه‌نگاران در حضور رئيس جمهور سخن گفتند. يکي از اين چند نفر محمد قوچاني (عضو ثابت تشکيلات رياست جمهوري و سوگلي دولت يازدهم) طي سخنان مبسوطي به آه و ناله از رقباي رئيس جمهور پرداخت و پنبه جناح رقيب دولت اعتدال را حسابي زد!

در نشست ديگري هم رئيس جمهور با اساتيد دانشگاه ديدار کرد. از جمله چند استادي که در اين ديدار سخن گفتند مي‌توان به ملک زاده (معاون وزير بهداشت)، سريع‌القلم (مشاور رئيس جمهور) و... اشاره کرد!

* خسته نباشند! مظلوم شيخ حسن روحاني! به هر مناسبتي بايد امثال قوچاني و سريع‌القلم را ببيند! يک روز به عنوان مشاور! يک روز به عنوان روزنامه‌نگار! يک روز به عنوان استاد دانشگاه! به احتمال قوي رئيس جمهور مجبور خواهد شد در مجموعه‌ديدارهايي به شرح زير افراد فوق‌الذکر (محمد قوچاني، سريع‌القلم و...) را ديدار کند:

۱- ديدار دوستانه رئيس جمهور باانجمن حاميان خرس آسيايي (در اين ديدار محمد قوچاني به عنوان رئيس انجمن با روحاني گفت و گو خواهد کرد)

۲- نشست صميمي روحاني با هيات رئيسه سازمان انديشمندان معاصر ايران (در اين ديدار محمد قوچاني به عنوان مدير عامل و عضو هيات موسس اين مجموعه طي سخناني از بي‌پناهي انديشمنداني مثل پدرزنش و خودش در مواجهه با ارباب قدرت شکوه خواهد کرد!)

۳- ملاقات دکتر روحاني با مديران موسسه غيردولتي خوشپوشان معاصر جوان (سريع‌القلم معاون عملياتي اين موسسه با ايراد سخناني در اين نشست از نبود عقلانيت در کشور انتقاد کرده و خواستار توسعه آن در زيرساخت‌هاي لبوفروشانه خواهد شد)

۴- در جلسه محبت آميز رئيس قوه مجريه با رياست گروه مردمي حمايت از توسعه عقلانيت در اتحاديه تاکسيرانان (محمود سريع القلم به عنوان رئيس اين گروه غير دولتي ضمن سخناني به جمع بندي نقدهاي مبنايي مسافران تاکسي از دولت‌هاي نهم و دهم پرداخت!)

* توصيح واضحات: لااقل براي حفظ ظاهر هم که شده در چنين جلساتي چهارتا استاد يا روزنامه نگار جمع کنيد تا مشاور يا پاچه خوار مطبوعاتي رئيس جمهور را به عنوان استاد دانشگاه يا روزنامه‌نگار جا نزنيد!

توضيح واضحات بعدي: شايد هم دولت اعتدال نتوانسته از بين روزنامه‌نگاران يا اساتيد ۴ نفر يارکشي کند مجبور است مشاوران و اطرافيانش را هر بار در يک لباس براي ايفاي نقش روي صحنه بياورد!

مشاوران رئيس جمهور و معاون وزير بهداشت به عنوان استاد در نشست اساتيد حاضر مي‌شوند و به جاي آنها صحبت مي‌کنند و سوگلي دولت به عنوان روزنامه نگار برگزيده در نشست روزنامه‌نگاران به درافشاني مي‌پردازد!

* به قول يک نفر، همين اطرافيان روحاني براي جوانمرگ کردن دولت ايشان کافي‌اند! با وجود اين عزيزان دولت روحاني نيازي به دشمن ندارد!

وظايف خيلي سخت ناجا

مدتي است در تعدادي از فرودگاه‌هاي کشور ميزي مستقر شده که پشت آن ميز يک يا دو نفر از ماموران زن نيروي انتظامي نشسته‌اند!

وظايف اصلي و عمده اين ماموران عبارتند از:
۱- درد دل با يکديگر (در صورت حضور دو نفر از ماموران زن در پشت ميز) در خصوص جفاي مادر شوهر يا افاده‌هاي خواهر شوهر و...

تبصره: در مواقعي که ماموران فوق به صورت يک نفره در پشت ميزهاي مذکور قرار دارند اين درددلها از طريق تلفن همراه و با مخاطباني مثل خواهر يا مادر مامور مربوطه انجام مي‌شود!

۲- گذاشتن دست زير چانه و زل زدن به افق‌هاي خيلي دور!
۳- تماشاي زنان و دختران بي حجاب حاضر در محوطه!
۴-گذراندن وقت و گرفتن حقوق بابت سختي کار!
۵- و از همه مهمتر تماس با مافوق و ارائه گزارش از مرتب بودن همه چي در فرودگاه!

* اگر فکر مي‌کنيد که اين ماموران زن وظيفه مقابله با کشف حجاب‌هاي رايج در فرودگاه‌هاي مملکت را دارند سخت در اشتباهيد! واکنش اين ماموران پرتلاش به زنان و دختراني که سربرهنه جولان مي‌دهند، با بلوز و ساپورت به فرودگاه آمده‌اند، دست‌هايشان تا آرنج و بالاتر از آن برهنه است، شلوارک زير زانو پوشيده‌اند و رو به روي اين ماموران محترم به چپ و راست مي‌روند عبارت است از لبخند زدن، سر برگرداندن و ترک محل نشستن!

اگر باور نمي‌کنيد به يکي از فرودگاه‌هايي که اين ماموران وظيفه شناس حضور دارند مراجعه کرده (مثلا فرودگاه شيراز) و ببينيد حضور اين خانم‌هاي زحمتکش جز اضافه کردن بر هزينه‌هاي آخر ماه ناجا فلسفه و فايده ديگري هم دارند يا نه! آيا در هر شيف کاري به يک خانم نيمه برهنه و بي‌حجاب که اين روزها در فرودگاه‌هاي کشور به وفور و فراواني جولان مي‌دهند تذکري خشک و خالي هم داده‌اند؟ آيا ناجا پول اضافه دارد که به اين عزيزان براي انجام اين وظايف خيلي سخت حقوق ماهيانه مي‌دهد؟

آيا اين قبيل اقدامات (تعبيه اين ماموران در مکاني مثل فرودگاه‌ها که حتي از دادن يک تذکر خالي و الکي هم به زن‌هاي بي‌حجاب خودداري مي‌کنند) معنايي جز تمسخر وظيفه قانوني و ذاتي ناجا ( مقابله قانوني با جرايم آشکار) نيست؟

* خوشحال مي‌شويم اگر فرماندهان ناجا بفرمايند فلسفه حضور اين ماموران زن در محوطه فرودگاه‌ها چيست؟(وقتي که جز تماشاي مردم کار ديگري ندارند!)

روزه‌داري سخت‌تر از روزه‌خواري

۱- اين ماه رمضان که آ‌مد و رفت ديگر مطمئن شديم که مملکت با سر به سمت سکولاريسم و جدايي دين از دولت شيرجه زده است!

در اين ماه رمضان روزه‌خواري در کوچه و خيابان آن قدر ساده و راحت و معمولي شده بود که حتي مومنان هم از ديدن آن تعجب نمي‌کردند!

۲- آبخورهاي فعال متروي تهران، فروش آنلاين يخ در بهشت سر کوچه برلن (آن طرف تر از چهار راه استانبول) وازدحام ملت براي خريد و مصرف آن هم در وسط ظهر ماه رمضان، سيگار کشيدن در همه جا، ازدحام رانندگان خطي براي آب خوردن در حاشيه ميدان ولي عصر(عج)، فعاليت مداوم غذاخوري‌هاي بيرون بر در بازار تهران و تکرار همين صحنه‌ها در اکثر شهرها و حتي روستاهاي مملکت حکايت از پيروزي انديشه‌اي دارد که معتقد است مردم را نبايد با شلاق به بهشت برد! کار دولت پرداختن به سياست خارجي و گران کردن خودرو با شيب ملايم است! روزه خواري مردم ربطي به دولت (و ناجا و عدليه!) ندارد!

۳- اشتباه نشود دولت قبلي هم اين جوري فکر مي‌کرد و دولتهاي قبلي هم! فقط خاصيت اين تفکر آن است که به تدريج شکوفا مي‌شود و نتايجش را عرضه مي‌کند!

۴- اگر ناجا بيايد و شب عيد فطر گزارش بدهد امسال چند جوان هيکلي سالم و گردن کلفت را به جرم روزه‌خواري علني بازداشت کرده و به دادسرا تحويل داده، و عدليه هم زحمت بکشد و بگويد چند نفر آدم بالغ و عاقل و سالم و مکلف، به جرم روزه خواري علني حد شرعي را تحمل کرده‌اند آن وقت مشخص مي‌شود که بي‌اعتنايي کامل به شريعت و اعتقاد به جدايي دقيق دين از سياست فقط به قوه مجريه اختصاص ندارد و ناجا و عدليه هم در اين مورد مثل دولت فکر مي‌کنند!

* سالهاست که در جمهوري اسلامي روزه‌داري سخت‌تر از روزه خواري است!
* سالهاست که وقتي فرزندان و کودکانمان را براي گرفتن روزه تشويق مي‌کنيم و آنها در بيرون از خانه به سادگي و فراواني روزه خواري را مشاهده مي‌کنند و از ما درباره چرايي روزه داري مي‌پرسند (وقتي که روزه خواري در کوي و برزن و خيابان مملکت امام زمان(عج) موج مي‌زند!) جوابي نداريم که بدهيم!

* و سالهاست که آرزو مي‌کنيم با اين شرايط کاش اسم مملکت اسلامي نبود (چون رسمش که اسلامي نيست!) تا اين قدر در روزهاي ماه رمضان احساس غربت نمي‌کرديم! بماند که دراين ايام آناني که براساس وظيفه شرعي نهي از منکر کردند، يا با توهين و تهديد مواجه شدند و يا با تمسخر و پوزخند! «عمو! دلت خوشه! روزه کيلويي چند؟ مگه همه مث تو‌ املند که خودشونو تو گرما خفه کنن؟»

«برو دلت خوشه!»
«چشم! حتما! بذار آبمو سربکشم! چشم! حتما!» خوشحال مي‌شويم يک توضيح جدي و خداپسندانه از فرماندهان ناجا، مقامات دولتي و شهرداري‌ها، مقامات عدليه و خلاصه مسئولان محترم در خصوص اين سوال بشنويم که:
«چرا درمملکت امام زمان(عج) روزه‌خواري علني بسيار راحت‌تر از روزه‌داري شده است؟»

هواداران داخلي صهيونيست‌ها!

* چرا روزنامه‌هاي اصلاح‌طلب(شرق، اعتماد، آرمان و...) اخبار تجاوز اسرائيل به غزه و حوادث آن را خيلي معمولي و در صفحات داخلي پوشش داده‌اند؟

* به چند دليل:
۱- چون اخبار واجب‌تر و مهمتري مثل انعکاس فرمايشات سيد حسن خميني در خصوص مسائل بسيار مهمي مانند ارتباط شلاق و بهشت وجود داشته که اين عزيزان بايد آنها را با تيتر يک و در صفحه اول کار مي‌کرده‌اند!

۲- چون غزه و مسائل آن ربطي به اين عزيزان ندارد! يادتان هست که اين عده و دوستانشان فرياد مي زدند نه غزه نه لبنان؟

۳- چون اسرائيل يک واقعيت بين‌المللي است و مبارزه با آن معني ندارد!
۴- چون آدم عاقل خودش را با کدخداي جهان و سوگولي نامشروعش (اسرائيل) در نمي‌اندازد!

علی
۱۳۹۳-۰۵-۰۹ ۱۱:۲۷:۴۵
مرگ بر اسرائیل جنایتکار
مرگ بر امریکا
۱۳۹۳-۰۵-۰۷ ۱۵:۵۲:۲۸
این ستون بسیار زیباست
۱۳۹۳-۰۵-۰۷ ۱۲:۲۳:۲۸
بسیار بسیار سخیف
ستار
۱۳۹۳-۰۵-۰۷ ۱۱:۴۰:۱۸
با سلام وتبریک عید فطر به همه هموطنان و آرزوی قبولی طاعات وعبادات انها ار درگاه حق تعالی باید بگویم بحث امر به معروف یک وظیفه همگانی است و فقط وظیفه پلیس نیست ضمن اینکه مسولین پلیس هم باید بر عملکرد کارکنان نسوان خود نظارت بیشتری نمایند تا اینطور زحمات ناجا را زیر سوال نبرند