Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 85340
۳۰ نظر
حفظ عفت عمومی نباید به بهانه تغییر دولت فراموش شود
گزارش تصویری از تجمع پرشور میدان فاطمی
چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۴
 
بخشی از بیانیه تجمع کنندگان:وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید از ابتذال موجود در کالاهای فرهنگی همچون کتاب، فیلم و نشریات جلوگیری کرده و برنامه های فرهنگی جامع، هدفمند و به دور از سیاست زدگی را پیگیری کنند.....
تجمع کنندگان در قالب این بیانیه از دولت خواستند همچنان که تاکنون موضع مناسبی به مسئله عفاف و حجاب داشته با اقداماتی عملی و جدی، موجبات رضایت حضرت ولی عصر(عج) را فراهم آورند.

در بیانیه افزوده شده است: حمایت مناسب از آمران به معروف و ناهیان از منکر و نیز ضابطان قضایی اعم از پلیس و بسیج را در دستور کار جدی مجلس و قوه قضاییه قرار گیرد.

تجمع کنندگان در حمایت از رعایت حجاب و و عفاف در قالب این بیانیه خواستار پیگیری شکایت از بدحجابان توسط مدعی العموم، راه اندازی ستاد مردمی پیشگیری و حفاظت اجتماعی، تاسیس دادسراها و شعبات برای برخورد با بدحجابی، اجرای قانون مجازات اسلامی و انجام کارهای فرهنگی جدی در اماکن بازپروری و زندان ها شدند.

در اصل هشتم قانون اساسی آمده است: دعوت به خیر و امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است و متقابل برعهده مردم نسبت به یکدیگر ، دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به دولت ، شرایط ، حدود و کیفیت آن را قانون معین می کند.

پیمان
۱۳۹۳-۰۹-۱۵ ۲۲:۳۱:۰۶
اگر شما سخت نگیرید مسئولین هم هشیار نمشوند
بسیاراز زحمات شما متشکرم
۱۳۹۳-۰۴-۱۱ ۱۱:۳۸:۴۷
اقای ب گذشته را با ذ مینویسیند لطفا ادبیاتت را قوی کن
ستاره
۱۳۹۳-۰۴-۰۷ ۱۳:۲۵:۵۶
قبول !!!دولت قبل اشتباهات زیادی کردند شما که در این یکسال به اندازه 8 سال به اینکار ها دارید دامن می زنید آقای روحانی بیشتر مراقب باش آقایون از شما بعنوان ابزار استفاده می کنند.
ب
۱۳۹۳-۰۲-۲۷ ۱۹:۵۳:۵۶
در دولت گزشته هم جناب رییس جمهور و مشایی و جریان انحرافی مورد انتقاد بودند و تجمعهایی در رابطه با حجاب در دولت گزشته هم برگزار شد بماند شاهکارهای دولت گزشته و جناب مشایی بیسابقه بوده پس گویا شما خواب تشریف داشتید!
۱۳۹۳-۰۲-۲۷ ۱۴:۰۳:۰۵
از بچه های گفتند روز 17 اردیبهشت روز به لرزه در اومدن کاج یک عده ای بوده- سندش هم موج محکومیت و تخطئه ست
۱۳۹۳-۰۲-۲۴ ۱۱:۱۷:۴۴
سسسسسا ندیس دادن؟
۱۳۹۳-۰۲-۲۴ ۱۱:۱۵:۴۶
این تجمع می تواند اغاز ترویج یک دموکراسی باشد و در نوع خود ستودنی است.اما!!! دلواپسان عزیز ایا فکر نمی کنید در دولت قبل زمینه دلواپسی بیشتری داشتید؟ آیا فکر نمی کنید بعنوان نمونه بد حجابی در دولت آقای محمد خاتمی کلید خورد در دولت آقای محمود احمدی نژاد دامن زده شد؟ آیا فکر نمی کنید رانت خواری هایی که در دولت های قبل صورت گرفت در دولتی که 8سال قبل بر سر کار بود به افراط رسیده بود؟ آیا فکر نمی کنید که چون با نام اسلام وعدالت به میدان می آیید یک دوگانگی در افکار جوان ایرانی بوجود می آورید با این سوال که تا کنون چرا سکوت کردید؟ واز همه مهمتر اینکه آیا فکر نمی کنید هنوز خیلی زود است که در مورد دولت آقای حسن روحانی دلواپس شوید؟ آیا فکر نمی کنید افکار عمومی بر خلاف شما فکر می کنند؟
۱۳۹۳-۰۲-۲۴ ۰۲:۵۹:۲۱
8سال خواب بودید؟
نگین
۱۳۹۳-۰۲-۲۲ ۱۴:۱۰:۱۶
اقا خشایار به قول اقای حسین قدیانی نی ساندیسمان در چشمان انها که مارا نمیبینند
نوید
۱۳۹۳-۰۲-۲۲ ۱۳:۳۸:۴۴
اقا خشایارمیدونم جمعیت ودیدی هول برت داشته این حرفها رو میزنی داداش بی ساندیس باساندیس ما بی شماریم
۱۳۹۳-۰۲-۲۱ ۱۹:۳۲:۳۹
آقا خشايار بابت دروغ هايي كه گفتي بايد در محضر خدا جوابگو باشي.
ظاهرا توي تجمعات خودتون سانديس زياد ميدن كه فكر كردي اينجاهم سانديس ميدن
نه به امام حسيني كه نميدونم قبولش داري يا نه هيچي بهمون ندادن تازه واسه رفت و برگشت كلي هم كرايه دادم_برات متأسفم با اين طرز فكرت.ما حاضريم دار و ندارمونو واسه اعتقاداتمون بديم شما اگه خيلي گرمت شده پاشو يه سانديس بزن تا همه چيو سانديسي نبيني. يالثارات جون نظرمو ثبت كن.
خشایار
۱۳۹۳-۰۲-۲۱ ۱۶:۴۳:۴۵
باز هوا گرم شد و ساندیس خنک اومد تو بازار.8 سال پیش کجا بودید. کسی که زیاد بترسه از این کارها می کنه دیگه.100 نفر ساندیس خور جمع شدن معلوم نیست برای چی.خدائیش از یکیشون بپرسی هاج و واج می مونه اصلا برا چی اومده.(جماعت ساندیس خور)
ندا
۱۳۹۳-۰۲-۲۱ ۱۵:۴۹:۳۲
اقای دی سی ترسو اون کسی است که اسمشو دی سی مینویسه کاش بودی اونجا خودت میگفتی ماشاء الله حزب الله
۱۳۹۳-۰۲-۲۱ ۱۵:۲۵:۰۶
ما اینیم و در اکثریتیم
DC
۱۳۹۳-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۶:۳۰
از عکس های نمای بسته اتان کاملا مشخص است چقدر باشکوه بوده است!!
۱۲