Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 93106
۳۱ نظر
در آمدی بر امر به معروف و نهی از منکر
بانگ« انصار» خوابها را آشفت
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۳
 
کجاست نواب صفوی که با دشمن شناسی عمیق و غیرت علوی از سکولارهای دوران نُطُق بکشد؟!/ کجاسـت مـالک! امروزه روز اگرچه علی(علیه‌السلام) بین ما نیست ولـی سیـد علی‌کـه هسـت. لابد مالک‌گونه‌ها هم هستند...
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله، مدیرمسئول هفته‌نامه یالثارات‌الحسین(ع) این هفته در سرمقاله یالثارات با عنوان "مالک" نوشت:

لایَنام عنکم و انتم فی غفله ساهون، غُلِبَ واللهِ المتُخاذلون
(نهج‌البلاغه اميرالمومنين- خ‌۳۴)
این روز ها بانگ«انصار آمد» خواب عده ای را برآشفته.
کسانی عامدانه خود را به خواب زده و برای خواب کردن مومنان لالائی سکولاری می‌خوانند، چنانچه به وفور مشاهده می‌کنید . از دیگر سو با اظهارات روحانی در سفر مشهد ،‌حباب خوش رنگ و لعاب اعتدال در ساحت فرهنگ ترکيد که باید از قضا این اتفاق را به فال نیک گرفت و بصیرت افزایی کرد و آن‌گاه همتی ، حرکتی ....

بحث مستوفا در شرح ماهیت و خطر سکولاریزه کردن اسلام در همین صفحه و همین صحیفه گذشت.(يالثارات ۱۹شهريور) دراین نوشتار پس از ذکر چند نکته مقدماتی، مسئله این خواهد بود که چگونه «علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد»؟

شاه ‌معدوم مدعی بود می‌خواهم جامعه را به تمدن بزرگ برسانم و پس از کثافت کاری و فجایع وصف ناپذیر جشن‌های دوهزار و پانصدساله شاهنشاهی - جشن‌هایی که برای نمونه یک زن و مرد عریان در جلوی چشمان مدعوان داخلی و خارجی کاري ‌کردند که فقط خوک های کثیف در طویله خود می‌کنند . نام این فضایح شد جشن فرهنگ و هنر در شیراز- زان پس شاه گفت اکنون به دروازه‌تمدن بزرگ رسیده ایم و باید تاریخ هجری اسلامی را هم تاریخ گبری شاهنشاهی کنیم و کرد آن چه کرد!

البته همّت و غیرت امام و انقلابیون حزب الله ، درست و حسابی از خجالت شاهنشاه و تمدن بزرگش در آمد و شاه و تمدن بزرگش را به جهنم تاریخ فرستاد.

پس از انقلاب و با بند شدن دست خاتمی به دم گاو قدرت ، این بیچاره نیز مدعی شد می‌خواهم ایران را «جامعه مدنی» کنم . پس از آن که گند ملاقات خاتمی و سوروس درآمد و بر ملا شد که جامعه مدنی چیزی جز نسخه القایی جرج سوروس یهودی صهیونیست برای سرنگونی نظام و بر اندازی اسلام از این سرزمین نیست، خاتمی با پررویی مدعی شد منظور من از جامعه مدني، مدینه النبی بود! و اگر نبود درایت رهبری معظم و دفع فتنه در مدیریت توطئه صهیونیستی ،‌اکنون ایران به لحاظ اقتصادی و سیاسی تيول و ملک طلق صهیونیست ها شده‌بود و به لحاظ فرهنگی نیز آبریزگاه خوکان کثیف و فاسد عربی و غربی!

خاتمی سالیانی پس از کنده شدن از قدرت غصبی ، با حماقت سردمداری و شرکت در طراحی فتنه۸۸ به جنگ و بر اندازی علنی روی آورد و پس از شکست و ناکامي به موجودی مفلوک و سرخورده و منزوی مبدّل شد.

حالا با این سوابق مشعشع خاتمی شرم‌زده و درهم‌شکسته، وزیر ارشاد زیر تابلوی اعتدال اعلام می‌کند ما در دوره وزارت بر ارشاد از تجربیات خاتمی استفاده می‌کنیم. رئیس او هم در نطق مشهد ، ناخواسته پرده از چهره فرهنگ اعتدال پس می‌زند.

اسلام رحمانی حضرات هم چیزی است در همین مایه ها و دکّانی تقلبی رو در روی اسلام ناب محمدی که امام(ره) منادی آن بود و بنیه عزت و عظمت آن، اسلام آمريکايي را از صحنه ايران منکوب و متواري ساخت و چندي‌است مي‌رود تا در جاي جاي جهان اسلام به ثمر بنشيند. از اسلام ناب خمینی (ره)، حکم اعدام سلمان رشدی و ارتداد ملی- مذهبی های قرآن‌ستیز بیرون آمد.

از اسلام رحمانی آقایان جز لب و لوچه ای آویزان و نفی انجام امر و نهی واجب الهی و غیرت و حجاب و پاکدامنی و دریوزگی دشمنان خدا ،‌کار دیگری ساخته است؟ اسلام عقیم و بی صلابت و شدیداً سکولاریزه شده و اباحه گرا جز این است ؟! چه اسلامی؟! چه رحمانی؟! چه کشکی؟!

حضرت امام‌المسلمین؛ مقام ولایت و پس از آن خبرگان بصیر امت در چند نوبت هشدارهای لازم را داده اند و حتی اظهار نگرانی مکرر داشته‌اند- شکرالله مساعیهم.
اگر احیاناً هنوز رزمنده‌ای باشد و منتظر بماند تا دشمن با نام و نشان از مرزها تهاجم کند وبعد ‌برود دفاع کند،‌ول معطّل است!

دشمن دیری است از درون تهاجم کرده و منتظر است زهر اباطيلي که اشاره شد در جان جوانان و پیکره توانمند انقلاب اثر کند و نظاره گر فروپاشی از درون باشد!

کجاست نواب صفوی که با دشمن شناسی عمیق و غیرت علوی از سکولارهای دوران نُطُق بکشد؟!

کجاست سید عبدالحسین واحدی که در اوج غربت و غلبه سفّاکی دشمن به مزدوران شاه و آمریکا بگويد: ما مسلسل‌های شما را می‌جَویم و تفاله‌های آن را تُف می‌کنیم.

کجاست مالک که امیرالمومنین در حق او فرمود: «مالک اگر کوه بود، کوهی عظیم بود و اگر صخره بود صخره ای سخت...»

***
اما نه...! مگر نه اینست که مالک‌ها طفیل وجود علی(ع) هستند . امروزه روز اگر چه علی(ع) در بین ما نیست. ولی سیدعلی که هست. پس لابد مالک‌گونه ها هم هستند و اتفاقاً هزاران تن هم هستند فقط در تهران.
و اینک پیشقراولان آن‌ها در کارند تا ...
در این وادی باز هم سخن هست تا مجالی دیگر.

والسلام
والله الموفّقِ و المعین

رضا
۱۳۹۳-۰۷-۲۹ ۱۵:۱۲:۰۶
متاسفانه بعضی ها خودشون را به ندانستن میزنن میگن بدحجابی عیبی نداره!
مشاورخانواده
۱۳۹۳-۰۷-۲۹ ۱۵:۱۰:۲۶
مادر محترم: دخترانی که بدحجابند پسرا ن عفیف را الوده به گناه وشهوانی میکنند نمیدونستید بدونید
سجاد
۱۳۹۳-۰۷-۰۹ ۰۸:۵۸:۰۹
سلام در پاسخ به کاربر مادر:
با عرض ادب و احترام(از کوزه همان برون تراود که در اوست(البته استثنائاتی هم هست)):یعنی تاحد زیادی ظاهر انسان ها نشان دهنده ی باطن آنهاست!
مادر
۱۳۹۳-۰۷-۰۸ ۱۵:۴۱:۲۱
اینطورنیست که هرکسی حجابش کامل نباشه مشکل اخلاقی داره همانطوری که هرکه حجابش خیلی کامله این طرزتفکرصحیح نیست خیلی دخترا رومیشناسم که حجاب درستی ندارن امابسیارباعفت هستن اهل نمازوروزه هستن چطوردرقیامت جواب این تهمتها رومیدین
حسین محمدی چیرانی
۱۳۹۳-۰۷-۰۷ ۰۱:۴۵:۳۱
من ریش نمی زارم اماعاشق حزب الله هستم.حزب الله نه حزب الله بازی.برادران درودبه غیرتتان.برای رسیدن به کبریا نه بایدکبرباشدنه ریا
۱۳۹۳-۰۷-۰۵ ۰۰:۵۶:۳۸
ساندیس هم میدن؟
رامین سرباز کمنام
۱۳۹۳-۰۷-۰۳ ۱۲:۱۲:۳۵
سلام تجمع مردمی عفاف و حجاب را در سایتتان بزنید این هم امر به معروف مسولین هست 7 مهر ساعت4 به سایت حوزه علمیه ایت الله ایروانی مراجعه کنید
مجید
۱۳۹۳-۰۷-۰۱ ۱۱:۴۸:۱۰
اولش فگر کردم نوشتید بانک انصار آمد گفتم این بانک که خیلی وقته همه جا شعبه زده کلی هم سود میده
لبیک یا حسین
۱۳۹۳-۰۷-۰۱ ۱۱:۰۰:۱۴
سلام خدا بر شما باد عزیزان
سید حسن
۱۳۹۳-۰۷-۰۱ ۰۰:۴۳:۱۸
اسلام و علیک یا حسین , درود بر شما که خون تازه ای در رگان ما بچه های تمام در غم و غصه فروخورده حزب الله و خدا قسم اشک شوق مرا فراگرفته و با تمام وجودم برای کمک به شما میگویم لبیک یا انصارالله
علی
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۲۳:۵۰:۴۶
بازم غیرت حزب اللهی ها.
سجاد
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۱۷:۴۱:۱۷
خدا قوت
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۱۵:۴۳:۰۴
فرق شما با داعش چیه؟
محمدسوادکوهی
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۱۱:۱۸:۵۸
سلام ما به شما برادران ارزشی افتخار میکنیم
چطور میتونیم عضو انصارحزب الله بشیم؟
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۰۹:۰۰:۲۰
الان حکم اسلامی برای ما که وقت برای آموزش دیدن نداریم ولی صحنه های زننده بی حجابی وبدحجابی در جامعه را نمی توانیم تحمل کنیم چیست ؟
۱۲۳