داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 130160
قابل توجه مراجع عظام و علمای بلاد ائمه جُمعات!
این قافله تا به حشر لنگ است
دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۲
 
عزیز براداران غیردولتی شورای امنیت ملی! شما هم بله! ترجیح اراده حضرت فیفا بر اراده الله رسم جوانمردی و پاسداری از انقلاب عاشورایی است. مگر الله فقط پاسدارحرمت خون شهیدان ماست و شهدای کربلا از این جرگه بیرونند!! فاین تذهبون...
پایگاه خبری انصارحزب الله: «هرکس در روز عاشورا در پی آوردن حوائج و کار خود نرود، خداوند همه حوائج دنیوی و اُخروی او را بر آورده می کند، هرکس روز عاشورا را روز مصیبت و اندوه و گریه خود قرار دهد، خداوند روز قیامت را روز شادمانی و خوشحالی او قرار می دهد و در بهشت دیده اش با دیدن ما روشن می گردد. هرکس روز عاشورا را روز برکت بنامد و در آن روز چیزی را بیندوزد،آن چه اندوخته بی برکت می شود و در روز قیامت با یزید، عبیدالله بن زیاد و عمرسعد- لعنهم الله- محشور گردید و در پست ترین جای از آتش جهنم قرار می گیرد»
امام رضا علیه السلام(اقبال،ص۶۰۳)

هم اینک در عصر و دوره ای به سر می بریم که باب توجیه- به ویژه از نوع دولتی آن از هر زمان فراخ تر و بازتر است؛«برجام را باید بپذیرم که اگر نپذیریم جنگ می شود»،«چون با شعار نمی شود کشور را اداره کرد، باید دست شیطان را هم بوسید»،«امام حسین- نعوذبالله- با عمر سعد هم مذاکره کرد پس چرا ما با دشمن خود مذاکره و سازش نکنیم»و...

اگر اوضاع این است، چرا نشود در شب عاشورا(که در حرمت با روز عاشورا یکسان است) هم فوتبال کرد، و یا تماشاچی چهار دنگ حواس پای فوتبالیست ها بود، هم عزاداری کرد، نشان به آن نشان که ما کردیم و شد خیلی خوب هم شد. برای مسابقه بعدی که در شب قدر و شهادت مولای مظلوم برگزار می شود هم یک تقاضای خشک و خالی از حضرت اجلّ فیفا می کنیم، اگر عشقش کشید که هیچ، اگر به هر دلیل اجازه نفرمودند، الگوی شب عاشورا را به شب قدر می بریم، چرا اینقدر مسئله را پیچیده می کنید.

عزیز براداران غیردولتی شورای امنیت ملی! شما هم بله! ترجیح اراده حضرت فیفا بر اراده الله رسم جوانمردی و پاسداری از انقلاب عاشورایی است. مگر الله فقط پاسدارحرمت خون شهیدان ماست و شهدای کربلا از این جرگه بیرونند!! فاین تذهبون.

پیشاپیش جهت مزیداطلاع شما عزیزان عارضه که؛ به همین جلسه خشک و خالی و بی خاصیّت که برای مباح کردن حرمت عاشورا داشتید، نیست، چرا که جناب رئیس فدراسیون زحمت شما را پیشاپیش کشیده، آسوده بخوانید که رئیس فدراسیون فوتبال بیدار است.

قابل ذکر است«تاج» رئیس بسیار محترم فدراسیون، پس از حرمت شکنی شب عاشورا چنین افاضه فرمودند:«ما برای تغییر زمان بازی با کره جنوبی هم تلاش کردیم،که این اتفاق رخ نداد. برای بازی با ازبکستان(در شب قدر)هم این تلاش را انجام می دهیم که اگر زمان بازی تغییر کند، بسیار خوب است و اگر هم نشد، ما با همین روال پیش خواهیم رفت و اتفّاق خوبی را در ان بازی هم رقم می زنیم»

والسلام علی من اتبع الهدی