Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 94114
۲۸ نظر
درباره هجوم همه جانبه به دیانت جامعه
چند گام تا تعطیلی شریعت
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۹
 
در چنین شرایطی چه می توان کرد وقتی مقامات وزارت کشور انجام فریضه نهی از منکر را منوط به کسب مجوز از استانداری می دانند و به عنوان یک تکلیف قطعی روزانه علیه انجام دسته جمعی این واجب الهی مصاحبه می کنند اما....
پایگاه خبری انصارحزب الله : ۱- شنبه همین هفته ساعت چهار و ربع عصر در میدان انقلاب تهران، خانمی بدون روسری و کاملاً سربرهنه ضلع جنوبی میدان را تا ضلع شمالی آن طی کرد و بی توجه به یکی دو مورد تذکری که به او داده شد در کمال خونسردی راهش را تا ورودی ایستگاه مترو ادامه داد! و بدیهی است که گشت ارشادی هم نبود تا به او تذکری بدهد! و البته در همان زمان چندین و چند مامور راهور ناجا در جای جای میدان و با جدیت به ایفای وظیفه خود مشغول بودند!
(فرمانده محترم ناجا و سایر مسئولان اگر دلشان خواست می توانند فیلم این صحنه را از عزیزان مرکز کنترل و فرماندهی تهران گرفته و تماشا کنند!)

۲- و البته برخلاف فرمایشات ریاست محترم جمهور (که فرموده بودند زنان خود به وضع حجاب و عفاف رسیدگی خواهند کرد و با بی حجابی و.... مقابله خواهند نمود) هیچ زنی هم با این کشف حجاب رسمی و علنی و آن هم در روز عرفه و در قلب تهران برخورد نکرد!.

۳- به نظر فرماندهی محترم ناجا اگر این حرکت چندبار دیگر هم اتفاق بیافتد چه خواهد شد؟ آیا به نظر ایشان عرف شدن بی حجابی معنای دیگری هم دارد؟ آیا ایشان از این که در دوران فرماندهی شان بر ناجا ، بی حجابی در مملکت امام زمان به یک عرف تبدیل شده احساس نگرانی نکرده و نمی کنند؟

۴- به نظر فرمانده محترم ناجا اگر چند زن بی حیای دیگر هم با زن فوق الذکر هم گام شده و مانور بی حجابی در قلب تهران را اجرا می کردند چه می شد؟ وقتی حتی یک مامور یا گشت پلیس برای مقابله با این حرکات ضداسلامی و دین ستیزانه در میدان انقلاب تهران آن هم در روز روشن موجود نبود!

۵- اصولاً تدبیر ناجا برای مقابله با بی حجابی فعلی رایج در کشور چیست؟ وقتی فرماندهی ناجا هم به کشف حجاب علنی زنان در خودروها اعتراف کرده اند؟ پاسخ سردار محترم فرماندهی ناجا به شهدا و امام شهدا در روز حساب چه خواهد بود؟ آنگاه که از ایشان پرسیده شود چرا ناجا وظیفه سازمانی خود در قبال حفظ حرمت احکام الهی و حجاب اسلامی در تنها نظام دینی جهان را انجام نداد و نداد تا اینکه بی حجابی به یک اتفاق ساده و عادی تبدیل شد! آن هم در کشوری که حدود سیصدهزار شهید برای تحقق احکام الهی تقدیم کرده است! آیا به نظر سردار احمدی مقدم محکمه عدل الهی هم جایی است که بتوان با ردیف کردن عبارتی نظیر «ضرورت فرهنگ سازی، عدم همکاری سایر دستگاهها، تحقق پلیس جامعه محور و...» از خود سلب مسئولیت کرد و گناه را به گردن نگرفت یا به زمین دیگران انداخت؟

۶- اگر ناجا نمی تواند (که قطعاً نمی تواند) به وظیفه قانونی خود در مقابله با لگدمال کردن علنی حکم الهی حجاب عمل کند چرا به مقامات مافوق این ناتوانی و عدم تمابل را گزارش نمی دهد تا مقامات مافوق برای مقابله با این هجوم همه جانبه به شریعت و دیانت جامعه چاره ای بیاندیشند و به فکر یک متولی توانمند برای دفاع از شریعت باشند؟

وقتی دفاع از امنیت اخلاقی و شریعت و عفت عمومی به یک اداره کوچک و محقر در معاونت اجتماعی ناجا سپرده می شود و معاون اجتماعی ناجا هم اولویت خود را تولید فیلم و مجموعه های پلیسی اعلام نموده و حتی یک کلمه هم در خصوص مقوله امنیت اخلاقی سخن نمی گوید (چه رسد به این که عمل کند!) دیگر نیازی به اقامه دلیل در خصوص عدم تمایل و توان ناجا برای دفاع از حکم الهی حجاب نیست! وقتی دغدغه جدی معاون اجتماعی ناجا تلفظ درست واژگان فرنگی باشد و درج عنوان دکتر به جای سردار در جنب نام مبارکشان، دیگر توقع حضور ماموران ناجا برای مقابله با بی حجابی ، بی جاترین توقع ممکن خواهد بود! (اگر فرماندهی محترم ناجا فیلم گفتگوی معاون اجتماعی خود در برنامه «ویتامین ث» شبکه سوم سیما در صبح دوشنبه هفته جاری را تماشا کنند ملتفت اصل ماجرا و عمق فاجعه خواهد بود!)

۷- در چنین شرایطی چه می توان کرد وقتی مقامات وزارت کشور انجام فریضه نهی از منکر را منوط به کسب مجوز از استانداری می دانند و به عنوان یک تکلیف قطعی روزانه علیه انجام دسته جمعی این واجب الهی مصاحبه می کنند اما کلمه ای هم از عرفی و عادی شدن بی حجابی در مملکت نمی گویند و حتی از یک ابراز نگرانی خشک و خالی هم خودداری می کنند؟

۸- رعایت حجاب نماد اصلی و قطعی حاکمیت شریعت برمملکت است و عرفی شدن و رواج بی حجابی از تعطیلی شریعت در کشور حکایت می کند! (والبته توجه دارید که مقصود ابعاد اجتماعی شریعت است والا نماز خواندن و روزه گرفتن در هیچ جای دنیا تعطیل نشده و نخواهد شد!) در چنین شرایطی که فقط چندگام تا تعطیلی شریعت در یگانه نظام دینی جهان فاصله داریم و امیدی نیز به اعمال اراده از جانب حاکمیت در این خصوص نمی رود، جز پناه بردن به غیرت دینی مومنان و اجرای جدی و فراگیر فریضه نهی از منکر چاره ای نمانده در غیر این صورت باید برای همیشه در سوگ تنها نظام اسلامی جهان بنشینیم!

حميد
۱۳۹۳-۰۹-۰۲ ۱۲:۰۷:۵۴
بي حجابي زن از بي غيرتي مرد است
۱۳۹۳-۰۷-۳۰ ۲۳:۵۰:۱۴
فقط نيروي انتظامي كه نبايد جوابگو باشد، پس وزارت ارشاد با آن عرض و طول، سازمان تبليغات با آن همه هزينه و بودجه و ساير سازمان ها و دستگاه ها چطور؟ عزم عمومي مي خواهد مردم اگر بخواهند مي شود كاري كرد. قاطبه مردم بي خيال روزگار سپري مي كنند. به نظر شما در آن ميدان چند نفر از همين مردم بودند كه همگي بي خيال اقامه فريضه نهي از منكر بودند؟ ما ياد گرفتيم فرا فكني كنيم. نيروي انتظامي دم دست ترين دستگاه براي بازخواست است. وقتي آقايي رئيس جمهور فرمايش مي فرمايند «اهالي فرهنگ احتياجي به گشت ارشاد ندارند» آيا محلي از اعراب براي پليس براي ورورد مي ماند؟ اصلاً پليس بدون پشتوانه مردمي و قضايي و قانوني مگر توان ورود و مقابله دارد؟
۱۳۹۳-۰۷-۳۰ ۲۳:۴۰:۲۵
با بند 8 کاملا موافقیم
علی
۱۳۹۳-۰۷-۳۰ ۲۳:۱۵:۵۶
با بیحجابی وعشوه گری -زنان به فساد می افتند تاچه رسدبه مردان
رضا
۱۳۹۳-۰۷-۲۹ ۱۵:۱۷:۰۳
فرق اجتماعی زن مسلمان وکافر درحجابش است
رضا
۱۳۹۳-۰۷-۲۹ ۱۵:۱۳:۳۵
علی اقا چرا سن فحشابه 15 رسیده؟ خودت جواب خودتو تو این متن پیداکن!!
۱۳۹۳-۰۷-۲۸ ۲۳:۱۹:۰۲
کسانی که از طرح این موضوعات ناراحت میشن ومیگن شماجز بی حجابی چیزی نمیبینید یا میگن برید جلوی بقیه کارای خلاف روبگیرید ! میدونید دردشون چیه؟چون همسر و دختر وخواهر خودشون بدحجابن نمیتونن جلوی اونا روبگیرن!میگن بذار همه مثل خانواده مابگردن!!
علی
۱۳۹۳-۰۷-۲۴ ۰۰:۵۶:۴۹
شما چیزی غیر از بد حجابی در جامعه نمی بینید؟ آیا اعتیاد آشکار در جامعه مهم نیست؟ رسیدن سن فحشا به 15 سال چطور؟ اینکه این همه چوون با تحصیلات دانشگاهی بی کار باشند چی اون برای شما مهم نیست؟ تو این مملکت ما اگه حجاب زن ها درست بشه تمام موارد درست میشه؟ شده تا به حال به بی کاری اعتراضی کنید؟ شده به اعتیاد و مواد مخدر اعتراض کنید؟ میدونم که این نظر منتشر نمی شه اما مهم نیست ما به نبودن گوش شنوا عادت داریم فقط بدونید مردم ما فقط اینهایی نیستند که اینجا برای شما احسنت{لایک} میگن/ جامعه ما مشکلات مهم تری از حجاب داره که کمر مردم را شکسته
بهادر
۱۳۹۳-۰۷-۲۳ ۰۹:۴۶:۳۰
به عنوان یک رزمنده از بیحجابی ها رنج می کشم. اما بهتر بود می گفتید چکار باید کرد. راهکار چیست؟ این همه بگیر و ببند شده، نتیجه اش این بوده. این که ما یه نفر رو زیر سوال ببریم نتیجه ای نداره، برادر.
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۱۶:۵۰:۱۳
کار از مدارس و تلویریون و خانواده در حال آسیب دیدن و تخریب است
جانبازشیمیایی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۰۰:۳۰
خدا لعنت کند مسببش رو که مسئول سابق بود .
وحلا جری شدند .
یعنی غیرتی اونجا نبود ؟؟؟
ماهواره=بی غیرتی !
نیکان
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۱۶:۴۶
واقعا شما اینقدر به فکر مردم ایران هستید ؟
علی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۰۶:۵۶:۴۵
واقعا انسان تعجب میکنه از برخی از نظرات.امر به معروف و نهی از منکر جای خود.مبارزه با ربا کع قرآن از آن به عنوان جنگ با خدا یاد میکند هم جای خود.این چه منطقی که چون بانک ها الان دارن ربا میدن و ربا میخورند پس نباید با منکرات برخورد کرد؟!!اینها همش مغلته های شیطانی است.همه دستورات اسلام باید اجرا شود کسی رو این بحثی نداره.هم مبارزه با ربا و احیای سیستم بانکداری اسلامی و هم مبارزه جدی با بدحجابی و .. و سایر دستورات قرآنی و اسلامی که امروز در موردش غفلت شده.مثلا بحث جزیه اهل کتاب.چرا در ایران امروز از اهل کتاب جزیه گرفته نمیشه در صورتی که جزیه از اصول صد در صد اسلامی و قرآنی و در آیه 29 سوره توبه هم آمده است.
فرشاد
۱۳۹۳-۰۷-۲۰ ۲۱:۰۱:۴۳
باید راه حلهای ابتکاری (جدید) برای مقابله با تظاهر به بی حجابی و.. پیدا کرد تا بتوانیم عملأ با بدحجابها و غربزده ها مقابله کنیم. با توکل به خدا و کمک از متخصصین (روحانیون، روانشناسان و جامعه شناسان متعهد) میتوان «راه حل های جدید» پیدا کرد!
سربازسیدعلی
۱۳۹۳-۰۷-۲۰ ۱۷:۴۹:۴۲
دشمنان انقلاب اسلامی شیوه نوینی برای مبارزه باما درپیش گرفته اند (جنگ نرم
)قابل توجه مسئولین باسکوتتان دشمنان رابیشتر ازاین یاری نکنید.....
۱۲