داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 49771
۴۳ نظر
وقتی حیا و عفت توسط امواج سهمگین ماهواره بلعیده می شود
نمایش معاشقه بي‌غيرت‌ها و شياطين همه روزه در معابرعمومی
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۰۷
 
عرفي كه با پيشتازي هر چه بيشتر در حيوانيت از سوي شبكه‌هاي ماهواره‌اي به دختران و پسران نامحرم و لاابالي اجازه مي‌دهد در سايه بي‌غيرتي برخي مسئولين هر غلطي بكنند.
پایگاه خبری انصارحزب الله: يكي از معضلات رايج در حوزه روابط اجتماعي عدم رعايت ضوابط و روابط خصوصي توسط زوج‌ها و گسترش نمايش روابطي است كه قاعدتا بايد در خفا صورت بگيرد.
ممکن است مخاطبين محترم نيز به دفعات شاهد زوجي كه در معابر پنجه در پنجه و يا حتي بدتر! دست درگردن يکديگر و حتي باز هم بدتر!، همديگر را در آغوش گرفته و راه مي‌روند بوده اند.زوجيني كه با استناد به نسبت زن و شوهري خود، روابط كاملا خصوصيشان را در ملاء عام به نمايش مي‌گذارند! 

اين عمل ناشايست و غير اخلاقي به غير از تهييج احساسات جوانان مجرد، پايه گذار اشاعه بي‌حيايي و بي‌غيرتي در جامعه نيز قلمداد مي‌شود. افراد كج فهم مرتكب چنين اعمالي، راه را براي دختران و پسران نامحرمي باز كرده‌اند كه داراي نسبت استنادي زوجين مذكور نبوده و تنها با استفاده از چنين فضاي مهيا شده‌اي، آزادانه به ارتكاب روابط نامشروع در جلوي چشم مردم مي‌پردازند. پاركها در تابستان و فضاي گرم و متبوع واگن‌ها و ايستگاه‌هاي مترو در زمستان پذيراي افرادي از اين دست است كه حتي خيل انبوه افراد عبوري از كنار آنها نيز نمي‌تواند آنها را از عمل ارتكابي زشتشان بازدارد. 

اگر بخواهيم علت بروز اينگونه رفتار ناشايست راريشه يابي کنيم بايد در اولين وهله به عدم آموزش صحيح روابط زن و شوهري و احكام شرعي مربوط به آن اشاره كرد. اما به نظر مي‌رسد بيش از علت اول بايد حريم‌هاي شكسته شده از سوي فيلم‌هاي غربي پخش شده از ماهواره‌ها را در رواج اين بي‌حيايي موثر دانست. 

امواج ماهواره كه اين روزها به لطف كاهلي و انفعال مسئولين امر و به خصوص نيروي انتظامي در دسترس همگان قرار دارد آنچنان ملغمه‌اي از بي‌حيايي ساخته و چنان موجي از بي‌عفتي را به راه انداخته كه حتي برخي مقيدين را نيز درامواج سهمگين خود بلعيده است.مرداني که نسل قبليشان از شدت غيرت به جاي نام كوچك همسرنام فرزند ذكور خود را براي صدا زدن او به‌كار مي‌بردند حالا با ناموس خود در برابر چشم عموم دست به اعمالي مي‌زنند كه قلم از ذكر آن شرمسار است. 

اين تنها يكي از ابعاد بي‌غيرتي اشاعه داده شده توسط امواج ماهواره‌هاست كه در حال تبديل به يك عرف زشت و غير شرعي است. درحالي كه حد روابط زشت ياد شده در مورد زوجين به دليل زندگي در زير يك سقف از خطوط قرمز جنسي عبور نمي‌كند، هزاران شبكه مستهجن ماهواره‌اي كه در حال اشاعه بدترين و كثيف‌ترين نوع روابط جنسي هستند، چنان شهوات مخاطبين خود را به غليان آورده اند كه اين روزها شاهد فراتر رفتن دختران و پسران نامحرم گلاويز شده از خطوط قرمز روابط جنسي، حتي درواگن‌هاي مترو و در ميان انبوه مسافران درهم فشرده شده در برابر ديدگان همه هستيم!
بله اين يك واقعيت ديگر است ! كه در حال تبديل شدن به يك عرف مي‌باشد؛ عرفي كه با پيشتازي هر چه بيشتر در حيوانيت از سوي شبكه‌هاي ماهواره‌اي به دختران و پسران نامحرم و لاابالي اجازه مي‌دهد در سايه بي‌غيرتي برخي مسئولين هر غلطي بكنند. 

بله! نمايش كثيف ياد شده همه روزه با بازي بي‌غيرت‌ها و شياطين انس به كارگرداني ماهواره‌ها و نظارت نيروي انتظامي و قوه قضائيه و ساير مسئولين سيب زميني صفت عزيزمان در معابر عمومي براي همه به صورت رايگان در حال اجراست. 

منبع:هفته نامه یالثارات الحسین(ع)

محمد
۱۳۹۳-۰۲-۰۴ ۱۱:۵۴:۱۹
آفرین به یالثارات که به درستی بر روی معضل اصلی جامعه یعنی وادادگی فرهنگی متمرکز شده
خدا اجرتون بده.
همه موظفیم در حد توان در راستای احیای فرهنگ اسلامی خدمت کنیم.
تذکر زبانی وظیفه همگانی
۱۳۹۳-۰۱-۲۸ ۱۸:۵۱:۳۷
خبر ها تون عكس نداره حال نميده!!!!
ساشا
۱۳۹۳-۰۱-۲۵ ۱۴:۵۸:۵۸
يه سوال برام پيش اومد در نسل قبل اگه كسي پسر نداشت چطور همسرشو صدا ميزد ؟ ميگفت اوهوم؟!!!
کارمند بسیجی
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۱۰:۰۸:۲۵
فقط بدلیل کم رنگ شدن حضور بسیجی و امت جهادگر حزب اللهی در جامعه و دانشگاهها ست. فرهنگ و دین را فدای سیاست کرده اند.
۱۳۹۲-۱۲-۱۵ ۱۳:۵۸:۴۴
کسی نگفت زن و شوهر باهم حرف عاشقانه نزنن اگه نزنن تاحد گناه جلو رفتن ولی بهتر نیست این روابط در خونه ها باشد تا خیابون...
مهدی
۱۳۹۲-۱۲-۰۷ ۰۰:۰۶:۵۱
اگر مسولین غیرت داشته باشندحتمافکرعاجلی خواهندکرد
sahar
۱۳۹۲-۱۱-۲۴ ۲۲:۳۷:۵۵
بعداز روزنامه کیهان سایت شما قشنگترین و شفاف ترین پایگاه خبری بود که دیدم.تشکر
حسنك
۱۳۹۲-۱۱-۱۳ ۰۱:۲۳:۴۰
متاسفانه ماهواره ها از خانه هاي مسئولين شروع به زاد و ولد كرد
۱۳۹۲-۱۱-۰۴ ۲۱:۱۰:۵۰
سلام. اینجانب طرحی دارم برا حل همه این معضلات اما به شرطی طرحم را ارایه میدم که ضمانت بدهند اجراش میکنند.
۱۳۹۲-۱۰-۲۴ ۰۸:۳۶:۵۷
کوه که دیگه افتضاحه .رستوران بدتر ،کوچه وخیابون هم عرصه تاخت وتاز این زنهای بد حجاب است .وای جاده های منتهی به ده های اطراف تهران که وحشتناک است .
۱۳۹۲-۱۰-۱۴ ۲۰:۱۵:۲۶
خوب ماچکار کنیم هر کاری میخواهید بکنید
علی
۱۳۹۲-۰۸-۰۹ ۲۳:۲۲:۲۶
من اولین باره به این سایت اومدم تا حالا فکر میکردم کیهان کمی افراطیه بابا شما خیلی سخت گرفتین فکر نمیکنین کمی به اعتقاد بقیه احترام گذاشتن به جایی برنمیخوره
۱۳۹۲-۰۷-۲۷ ۱۷:۴۰:۲۲
جناب عجب!!! "اولئک کل انعام بل هم اضل"
۱۳۹۲-۰۷-۲۴ ۲۲:۰۱:۰۴
بابا بی خیال! چقدر سخت میگیرین!
من
۱۳۹۲-۰۷-۰۹ ۰۹:۲۴:۲۰
اینقدر وضعیت اقتصادی را چماق نکنیدو هر بی اخلاقی را به حساب اقتصاد بگذارید مثلا کشورهای اروپایی که از نظر شما اقتصادشون عالیه خیلی با اخلاقن ؟و از این کارای زشت تو انظار عمومی انجام نمیدن ؟ البته حتی اونجا هم بعضی هاشون با اینکه مسلمان نیستن برخی کارهای غیر اخلاقی را در ملا عام انجام نمیدن . پس بی اخلاقی ربطی به اقتصاد نداره اینجور افراد هرچی شکمشون سیر تر بشه شهوتشون هم بیشتر میشه و بی اخلاقی هاشون هم بیشتر اینها همه مربوط به بی ایمانی و بی اخلاقی و بی تربیتی است .
۱۲۳