داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 85471
۲۲۰ نظر
ابتکار عمل جدید داعش درباره زنان+عکس
شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۷
 
گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، یکی از اعضای گروه‌های تندرو از افتتاح یک اردوگاه نظامی ویژه آموزش زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب خبر داد.این منبع در مصاحبه با روزنامه السفیر عنوان داشت: گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

این منبع اعلام کرد که در این اردوگاه بیش از ۳۰ دختر جوان که میانگین سنی آن‌ها بین ۱۵ تا ۳۰ سال است و همچنین ۲۰ دختر بچه که سن آنها کمتر از ۱۲ سال است، حضور دارند که فعالیت‌های خود را به صورت آشکارا در شهر الباب در حومه شمال شرقی حلب آغاز کرده‌اند.
وی تصریح کرد که این زنان سوری نیستند که این سخن همانند اظهارات یک منبع از ساکنان شهر الباب است که گفته بود: این دخترها بویژه کودکان با لهجه‌ای صحبت می‌کنند که به نظر می‌رسد از مغرب عربی هستند و برخی از آنها حتی عرب هم نیستند.

وی با بیان این که دستیابی به اطلاعات دقیق پیرامون نحوه آموزش به این دختران در این ارودگاه نظامی سخت و دشوار است، افزود: این دختران به منظور انجام دو ماموریت مختلف آماده می‌شوند؛ ماموریت نخست سازماندهی امور مناطق تحت کنترل این گروه است، چرا که آنها بر آمد و شد زنان نظارت داشته تا برخی از مردان لباس زنانه به تن نکنند و همچنین این زنان آموزش دیده حکم‌ اقدامات غیرقانونی را اجرا می‌کنند، ماموریت دوم مربوط به جبهه‌های درگیری‌ها است که احتمال می‌رود برخی از زنان در سوریه دست به حملات انتحاری بزنند.

در همین راستا، این منبع درگیری‌های اخیر میان گروه‌های تندرو را به این نوع از اردوگاه‌ها ربط داده و اعلام کرد: برخی از گروه‌های تندرو به روستاهای تحت کنترل داعش هجوم برده و چند تن از زنان این اردوگاه را ربوده‌ و آنها را به اسارت گرفتند.

پایگاه‌های گروه‌های تندرو نیز گزارش دادند که زنان وابسته به داعش بویژه در حومه شمالی حلب مورد تجاوز و آزار قرار گرفتند.

هم‌چنین تلاش‌هایی برای ترور تعدادی از رهبران داعش در شهر رقه صورت گرفت که تندورهایی که لباس‌های مبدل زنانه به تن کرده بودند تلاش داشتند آنها را ترور کنند که این امر داعش را به بازنگری جدی درباره به خدمت گرفتن زنان در این اردوگاه وادار کرد.
منبع: تسنیم

وحید
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۰۱:۲۹:۵۷
یامهدی....
فاطمه
۱۳۹۳-۰۶-۰۱ ۱۷:۴۹:۱۹
انشاالله داعش از روی زمین محو میشود
در ارزوی نابودی داعش
۱۳۹۳-۰۶-۰۱ ۱۴:۳۱:۱۶
ایشالله این گروه کثیف و کثافت با عنایت خدا هر چه سریع تر نابود بشه . واقعا بدتر از آتش جهنم سزاشونه
میثم
۱۳۹۳-۰۶-۰۱ ۰۰:۴۰:۵۲
انشاالله بزودی ریشه داع باعنایت امام زمان قطع میشه
اسلامی
۱۳۹۳-۰۵-۳۱ ۱۶:۲۱:۱۰
داعش نوع وحشی القاعده می باشد
صمد
۱۳۹۳-۰۵-۳۱ ۰۱:۲۷:۴۰
از کجا معلوم داعش مال آمریکاست یا نیس.
ارش
۱۳۹۳-۰۵-۳۰ ۲۱:۵۲:۴۰
مرگ بر امریکا واسرایل که حامی داعش کثیف هستن..ما مرز عراق هستیم با کمک خدا و نیروهای مرزبانی عزیز جرت ورود یا کار دیگه ندارن
رضا
۱۳۹۳-۰۵-۲۷ ۲۰:۲۰:۱۵
داعش ورژن جدید بعد از النصره می باشد.
۱۳۹۳-۰۵-۲۵ ۰۱:۵۲:۴۱
اللهم عجل لولیک الفرج
حکمت
۱۳۹۳-۰۵-۲۴ ۱۱:۰۶:۰۰
با نابودی اسرائیل وآمریکا وانگلیس وبر سر عقل آمدن آلمان ،داعش خود به خود محو می شود.
aireza
۱۳۹۳-۰۵-۲۴ ۰۲:۱۸:۵۵
ماهیتشان به جهانیان ثابت شده است!!!
۱۳۹۳-۰۵-۲۳ ۱۳:۱۹:۱۲
سلام .بقول سردار سلیمانی عزیز بزودی ریشه بظاهر مسلمین به زباله دانی خواهد پیوست به امید مدد اقام ابالفضل
سعید
۱۳۹۳-۰۵-۲۲ ۱۵:۰۵:۴۱
انشالله بایاری خداداعش هم نابودخواهدشد
محمد
۱۳۹۳-۰۵-۲۰ ۱۲:۴۰:۵۳
این عکس مربوط به کشور سوریه می باشر
فرهاد
۱۳۹۳-۰۵-۱۶ ۱۰:۱۴:۳۵
تمام این اتیشها از گور عربستان کثیف بلند میشه مرگ بر ال سعود و وهابیت