داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 132563
۳۸ سال است که این راه را آمدیم
ما را هراسی از تهدید و تحریم نیست؛ما مردجهادیم!
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
 
در این ۳۸ سال ،ملت بصیر ایران اسلامی این روز را هرسال پرشورتر گرامی داشتند؛هرچند که خناسان و نوچه های دشمن در داخل امید دارند تا از این شور مردم بکاهند اما هر سال ملت آنان را ضایع و ذلیلتر از قبل می نمایند و وحدت خود را به رخ جهانیان می کشانند.

پایگاه خبری انصارحزب الله : در راهپیمایی ۲۲ بهمن به عشق و به یاد آنانی که رفتند تا پرچم سه رنگ کشورمان با افتخار به اهتزاز درآید،می آییم.۳۸ سال است که این راه را آمده ایم و اکنون بعد از این همه سال پستی و بلندیهای زیادی را طی کرده ایم و سختی های زیادی دیده ایم و گاهی از همرهان ناملایمتی هایی دیده ایم؛ اما ذره ای خسته از ادامه راه نبوده و نیستیم.

می آییم؛ به یاد آنانی که رفتند تا کشورمان با اتکا به نیروی داخلی خود به اقتدار برسد، تا بیگانه برای مردمان این دیار تصمیم گیری نکند، رفتند تا اسلام در این کشور حرف اول و آخر را بزند، رفتند تا خانواده ای بر کل ملت ارجح داده نشوند.

رفتند تا چشم مسئولان کشورمان به خارج مرزها نباشد و این کشور با اتکا به خودش به استقلال برسد. ملت می آید تا به مسئولان مختلف کشور بگویند: ملت به وظیفه خود که حمایت از شما و انقلاب است عمل کردند شما نیز با صداقت به وظایف خود در قبال انقلاب و این مردم عمل کنید!

می آییم تا به دشمنان و جهانیان بگوییم: ما را از تحریم و تهدید نترسانید؛در این۳۸ سال از اینهمه تهدید و تحریم چه برداشت کردید؟ تهدید و تحریم دشمن ما را متوجه داخل کرد و شعار"ما می توانیم"را عملی کردیم و امروز دشمن از اقتدار و پیشرفتهای روزبه روز ما در هراس است؛ با این شعار بود که سران به اصطلاح قدرتمند جهان را به پای میز مذاکره نشانیدیم.

می آییم تا به جهانیان این پیام را بدهیم که«این ملت همچنان انقلابی اند و چشم و گوششان به ندای ولایت است، ولایتی که خار چشم دشمنان داخلی و خارجی است»

در این ۳۸ سال ،ملت بصیر ایران اسلامی این روز را هرسال پرشورتر گرامی داشتند؛هرچند که خناسان و نوچه های دشمن در داخل امید دارند تا از این شور مردم بکاهند اما هر سال ملت آنان را ضایع و ذلیلتر از قبل می نمایند و وحدت خود را به رخ جهانیان می کشانند.

می آییم به عشق امام عزیز و سفرکردمان، که سفارش کرد مردم همیشه در صحنه باشند و تا زمانی که آنان در صحنه هستند گزندی به انقلاب وارد نخواهد شد.

می آییم تا با ولایت بیعت تازه کنیم،چرا که می دانیم اگر نبود مدیریتها حکیمانه رهبر زیرکمان، نمی توانستیم کشتی انقلاب را از طوفانهای منطقه به سلامت عبور دهیم. چرا که می دانیم تازمانی که نگاهمان به کلام رهبری است و خط و دستور را از او می گیریم آسیبی به انقلابمان و کشورمان وارد نخواهد شد و این را نیز پیرجماران به ما سفارش اکید کردند که پشتیبان ولایت باشیم.

چرا که دشمنی، دشمنان را در طول دهه های بعد از امام با ولایت دیده ایم و به ویژه دیدیم در فتنه ۸۸ چگونه نوچه های دشمن افسار پاره کردند و بر اصل ولایت هتاکی کردند.

فردا؛ در روز جمعه می آییم تا به صاحب اصلی انقلاب، امام غائب از نظر سلام درودی بفرستیم و برای فرجش دعا کنیم و از او بخواهیم تا خود پناه انقلابمان باشد.