Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 127900
ستون پنجم سینمایی فساد را دریابید!!
امنیتی‌ها و سرپنجه فساد در سینما
يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۰
 
ستون پنجم دشمن، کاری می‌کند که اهالی سینما به عنوان گروه‌های مرجع به سمت فساد، پرده‌دری، قانون‌شکنی و بی‌حیایی سوق پیدا کند و عملاً این‌ها الگویی برای پرده‌دری و بی‌حیایی و فساد نسل جوان مملکت بشوند. بدون تردید ضرربانیان چنین جشن‌هایی هزاربار بیشتر از تروریست‌های داعش و تکفیری خواهد بود...
پایگاه خبری انصارحزب‌الله: ۱- خوشبختانه در هفته جاری شاهد موضع‌گیری‌های مثبت، قاطعانه، غیرتمندانه وانقلابی از سوی بخش‌های مختلف قوه‌قضائیه در خصوص جشن فاسد حافظ بودیم و همین‌طور شاهد ورود نیروی انتظامی به عنوان ضابط دستگاه قضایی در این‌باره بودیم، که ارسال گزارشی از تخلفات در این برنامه از سوی ناجا به دستگاه قضایی شاهدی بر این مدعاست.

۲- توقعی که از دستگاه قضایی جمهوری اسلامی و مسئولین ارشد آن می‌رفت هم همین بود و همه مردم، متدینین امیدوارند دستگاه قضایی و مخصوصاً دادستان محترم آقای دولت‌آبادی که در مواضع اخیرشان درباره برگزاری جشن حافظ دقیقاً اشارات درست و قانونی و انقلابی داشتند و این جشن را مصداق ولنگاری فرهنگی، پایمال شدن خون شهدا دانستند و از موضعی که یک انسان متدین انقلابی حزب‌اللهی به این جشن نگاه می‌کند به این جشن نگاه کردند، هم تشکر می‌کنیم و هم اینکه می‌خواهیم با همین زاویه دید انقلابی و با همین نگرش، کسانی را که بازیگران را اغفال و تشویق کردند به اینکه پرده‌دری کنند و احکام اسلام و قوانین کشور را زیر پا بگذارند، بصورت مشخص بانیان چنین مراسمی را مواخذه و مجازات کنند، تا فرد دیگری جرات نکند دست به چنین اقدامات مفتضحی بزند و همانطورکه آقای دادستان گفتند پشت هنر و هنرمند خود را مخفی کند.

۳- بدون تردید چنین حرکت‌هایی مصداق جنگ نرم است. و همانطور که می‌دانیم جنگ‌نرم طراحی شده از سوی دشمنان نظام و انقلاب است. می‌بایست ارتباط کسانی که به نام هنر و هنرمند با سفارت‌خانه‌های خارجی ارتباط دارند و در جشن‌ها و مراسم‌های مشکوک سفارت‌خانه‌ها مثل سفارت فرانسه مشارکت می‌کنند و اتفاقاً پای برخی از بازیگران را هم به چنین جشن‌هایی باز می‌کنند، همان دست‌های فاسد و مشکوک که به عنوان ستون پنجم دشمن، پروژه ولنگاری فرهنگی را در راستای جنگ نرم پی‌گیری و انجام می‌دهند و در همین راستا با اغفال چهره‌های شاخص سینمایی، آن‌ها را به باتالاق فساد سوق می‌دهند. مشخص شود.

۴- دستگاه‌های امنیتی باید همانند دستگاه قضایی، وظایف خود را در شناسایی و ناکام گذاشتن این افراد به انجام برساند. در واقع کشف ارتباط بین بانیان چنین جشن‌هایی و سفارت‌خانه‌های خارجی و خط اصلی جنگ‌نرم برای نیرو‌های اطلاعاتی کار سختی نخواهد بود.همانطور که وزارت‌اطلاعات با دقت و تیزبینی فلان بمب‌گذار و شروری که از طرف گروه‌های تکفیری و تروریستی می‌خواهد امنیت جامعه را به خطر بیندازد، تعقیب می‌کنند و اجازه خودنمایی نمی‌دهند، در این عرصه هم می‌بایست با دقت بیشتری وارد عمل بشوند. چراکه یک تروریست داعشی می‌آید، جسم و جان چند نفر را هدف قرار می‌دهد اما این عده روح و روان هزاران هزار جوان کشور را آلوده و فاسد می‌کنند. ستون پنجم دشمن، کاری می‌کند که اهالی سینما به عنوان گروه‌های مرجع به سمت فساد، پرده‌دری، قانون‌شکنی و بی‌حیایی سوق پیدا کند و عملاً این‌ها الگویی برای پرده‌دری و بی‌حیایی و فساد نسل جوان مملکت بشوند. بدون تردید ضرربانیان چنین جشن‌هایی هزاربار بیشتر از تروریست‌های داعش و تکفیری خواهد بود چرا که آن‌ها جسم مردم را هدف قرار می‌دهند و این‌ها روح و روان و قلب جوانان را هدف قرار می‌دهند.

۵- بدون تردید قوه‌قضائیه وقتی بخواهد بانیان چنین جشن‌های فاسدی را بازپرسی کند به این نتیجه خواهد رسید که این اتفاق یک اشتباه و قصور و کوتاهی نیست. این اتفاق شانزده سال است که دارد رخ می‌دهد و هر روز به نسبت سال قبل و دوره قبل، فساد و پرده‌دری و بی‌حیایی‌اش جدی‌تر می‌شود. و اینگونه نیست که چند نفر به عنوان یک نشریه، دور هم جمع بشوند و قدرت داشته باشند که چنین حرکتی را راه‌اندازی کنند و خط بدهند. یعنی هرسال محورهای بی‌حجابی و بی‌عفتی برای سال بعد در چنین مجالسی خطش داده می‌شود و این چیز کمی نیست.

۶- وقتی رهبرانقلاب، ولنگاری فرهنگی و نفوذ را مطرح می‌کنند. نیروهای امنیتی باید نفوذی که از سوی دشمنان نظام و انقلاب، آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها، سرویس‌های اروپایی مخصوصاً، از طریق سفارت‌خانه‌ها و مراسم‌هایی آن‌ها در عرصه سینمایی کشور و امثالهم دنبال می‌شود را پی‌گیری و شناسایی کنند و اجازه ندهند که بیش از این اهالی سینمای کشور ملعبه و آلت دست کسانی قرار بگیرند که هدفشان ترویج فساد و بی‌حیایی در سینماست.