Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 12031
انصارحزب‌الله دزفول:
امروز وحدت حول محور ولايت از اوجب واجبات است
پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۳۷
 
امروز ايران اسلامي بيش از هر زمان دیگري به وحدت نياز دارد و حفظ وحدت و دوری از اختلاف و عدم سیاه نمایی از عملکرد مسئولان نظام از مطالبات جدی رهبر معظم انقلاب است، که آحاد ملت و به‌ویژه خواص باید آن را سرلوحه عملکرد خود قرار دهند.
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله؛انصار حزب‌الله شهرستان دزفول دربيانيه اي رمز پیروزی انقلاب اسلامی را وحدت حول محور ولایت و را وظیفه اصلي همه دلسوزان نظام و انقلاب دانسته و آن را از اوجب واجبات برشمرد و همچنين خواستار عدم فراموشي اين اصل خدشه‌ناپذير نظام اسلامي گرديد. 

درقسمتی از این بيانيه آمده است: رمزپیروزی ما در انقلاب اسلامی «وحدت» بوده و تدوام آن نیز ضامن پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل هجمه های همه‌جانبه استکبار جهاني خواهد بود. 

دشمنان زخم خورده انقلاب این نکته را به خوبي دریافته‌اند که اگر می خواهند نظام اسلامی را به زانو درآورند باید در مرحله اول وحدت امت و ولایت را نشانه روند و چنانچه این دو اصل را مورد خدشه قرار دهند خواهند توانست به راحتی به تمامي اهداف شیطانی خود دست پیدا کنند. دشمن ۳۲سال است که جهت رسیدن به هدف شوم که همانا ضربه زدن به نظام اسلامي است، از همه ابزارهای موجود ( اعم از فرهنگي، اقتصادي، نظامي، سياسي و...) استفاده می کند و دراين زمينه از هيچ کوششي دريغ نکرده و نخواهد کرد. 

انصارحزب‌الله دزفول اضافه کرد: ارتش تا بن دندان مسلح بعث عراق با پشتيباني همه جانبه‌ استکبار جهاني به خصوص آمريکاي جهانخوار هشت سال جنگ را علیه کشورمان تحميل کرد که با حضور و مقاومت شجاعانه و وحدت يکپارچه امت و ولايت، ملت و دولت، هيچ‌گاه نتوانست به اهداف تجاوزکارانه خود دست پیدا کند، سپس با تحریم اقتصادی وارد شد که باز هم تیرش به سنگ خورد و ملت و دانشمندان کشورمان با درایتهای رهبری عزیزمان تحریم و تهدید دشمن را فرصتی جهت خودکفایی و استقلال کشور تبدیل کردند. 

انصارحزب‌الله دزفول تصريح کرد: در این برهه از زمان دشمن با رویکرد دیگری وارد عمل گردیده و آن « ‌‌‌جنگ نرم» می باشد. ابزار این حرکت دشمن با دیگر ابزارها متفاوت است، گاهی از رسانه ها گاهی از حوزه فرهنگ وهنر و گاهی اوقات نیز از خواص جهت ضربه زدن استفاده می نماید تا فضا را در اذهان عمومی غبار آلود نماید و زمانی که فضا غبارآلود شد تشخیص راه صحیح از راه غلط سخت و دشوار می گردد ، همان کاری که در فتنه سال ۸۸ انجام داد و برخی از خواص بی بصیرت در دام پهن شده توسط دشمن گرفتار شدند و عملکرد نادرست آنان باعث ذوق‌زدگی دشمنان شد. امروز مسئولین وخواص باید الگوی مردم باشند و در فضای غبارآلودی که دشمن مهیا کننده آن می باشد، گرفتارنشوند و با روشنگری عمارگونه خود توطئه ها را نقش برآب نمایند تا رهبری عزیز مجبور نشوند بار ديگر نداي « این عمار» سر دهند. 

در ادامه این بيانيه آمده است:اگر چه مردم شریف و جوانان ولایتمدار ايران اسلامي همیشه و در همه حال باشناخت ترفندهای دشمنان داخلی وخارجی و با پیروی از ولایت فقیه زمانشان حماسه آفریده و چند گام جلوتر از خواص حرکت کرده‌اند. 

مردم بصیر و فهيم کشورمان همواره در اين ۳۲ سال که از انقلاب شکوهمند اسلامي مي‌گذرد، بارها ثابت کرده‌اند که با هیچ گروه و دسته اي ‌ و شخصی عقد اخوت نبسته است، الاّ «ولايت» و «رهبري»! و اگر چنانچه هر جایی مشاهده کنند مسئولی، شخصي و یا گروهی از مسير اصلی انقلاب به‌ویژه خط «ولایت» زاويه پيدا کرده و يا منحرف گردیده ، دست رد برسینه او خواهد زد. 

در پايان اين يادداشت آمده است: امروز ايران اسلامي بيش از هر زمان دیگري به وحدت نياز دارد و حفظ وحدت و دوری از اختلاف و عدم سیاه نمایی از عملکرد مسئولان نظام از مطالبات جدی رهبر معظم انقلاب است، که آحاد ملت و به‌ویژه خواص باید آن را سرلوحه عملکرد خود قرار دهند.