داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 85471
۲۲۰ نظر
ابتکار عمل جدید داعش درباره زنان+عکس
شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۷
 
گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، یکی از اعضای گروه‌های تندرو از افتتاح یک اردوگاه نظامی ویژه آموزش زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب خبر داد.این منبع در مصاحبه با روزنامه السفیر عنوان داشت: گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

این منبع اعلام کرد که در این اردوگاه بیش از ۳۰ دختر جوان که میانگین سنی آن‌ها بین ۱۵ تا ۳۰ سال است و همچنین ۲۰ دختر بچه که سن آنها کمتر از ۱۲ سال است، حضور دارند که فعالیت‌های خود را به صورت آشکارا در شهر الباب در حومه شمال شرقی حلب آغاز کرده‌اند.
وی تصریح کرد که این زنان سوری نیستند که این سخن همانند اظهارات یک منبع از ساکنان شهر الباب است که گفته بود: این دخترها بویژه کودکان با لهجه‌ای صحبت می‌کنند که به نظر می‌رسد از مغرب عربی هستند و برخی از آنها حتی عرب هم نیستند.

وی با بیان این که دستیابی به اطلاعات دقیق پیرامون نحوه آموزش به این دختران در این ارودگاه نظامی سخت و دشوار است، افزود: این دختران به منظور انجام دو ماموریت مختلف آماده می‌شوند؛ ماموریت نخست سازماندهی امور مناطق تحت کنترل این گروه است، چرا که آنها بر آمد و شد زنان نظارت داشته تا برخی از مردان لباس زنانه به تن نکنند و همچنین این زنان آموزش دیده حکم‌ اقدامات غیرقانونی را اجرا می‌کنند، ماموریت دوم مربوط به جبهه‌های درگیری‌ها است که احتمال می‌رود برخی از زنان در سوریه دست به حملات انتحاری بزنند.

در همین راستا، این منبع درگیری‌های اخیر میان گروه‌های تندرو را به این نوع از اردوگاه‌ها ربط داده و اعلام کرد: برخی از گروه‌های تندرو به روستاهای تحت کنترل داعش هجوم برده و چند تن از زنان این اردوگاه را ربوده‌ و آنها را به اسارت گرفتند.

پایگاه‌های گروه‌های تندرو نیز گزارش دادند که زنان وابسته به داعش بویژه در حومه شمالی حلب مورد تجاوز و آزار قرار گرفتند.

هم‌چنین تلاش‌هایی برای ترور تعدادی از رهبران داعش در شهر رقه صورت گرفت که تندورهایی که لباس‌های مبدل زنانه به تن کرده بودند تلاش داشتند آنها را ترور کنند که این امر داعش را به بازنگری جدی درباره به خدمت گرفتن زنان در این اردوگاه وادار کرد.
منبع: تسنیم

یوسف
۱۳۹۳-۰۶-۰۴ ۰۰:۰۱:۱۳
عجب صبری خدا دارد
سهراب
۱۳۹۳-۰۶-۰۳ ۲۳:۵۷:۴۸
هرگاه انسان ها از اویزان شدن به ریسمان الهی غافل شوند شیطان ادعا پیدا میکند بدانید شیطان خیالی بیش نیست انهم کوتاه و واهی و خداوند حقیقت مطتق پس به این نتیجه میرسیم که نصر و من الله و فتحا قریب
ناشناس
۱۳۹۳-۰۶-۰۳ ۲۳:۲۵:۴۶
ای کاش می توانستم برای مردمانش کاری کنم خداوند به راه راست هدایتشان کند
محمدرضا
۱۳۹۳-۰۶-۰۳ ۲۱:۰۳:۰۱
داعش زورش نميرسه از هرچي ك بشه استفاده ميكنه.هاهاها
مسعود
۱۳۹۳-۰۶-۰۳ ۱۸:۵۴:۰۸
ایران با این قدرتی که داره میتونه ایکی ثانیه داعشو نابود کنه نمیدونم چرا کاری نمیکنه
ریبوار
۱۳۹۳-۰۶-۰۳ ۱۷:۲۷:۳۹
برن سبزیشون رو باک کن بهتراز این غلطاست
هدیه
۱۳۹۳-۰۶-۰۳ ۱۴:۳۲:۴۷
خداونداین دجال خوناشام رو نابودکنه تا حب به اسلام و علی ع وجود داره حتی اگر یک کودک باشه از کیان و دینمون حمایت میکنیم هرچند اینها نه تنها دین ندارن از انسانیت هم دورند واگر کشورهای ابر قدرت راست میگن چرا جلسه اضطراری برای نابودیشان نمیزارن نکنه مردن مسلمانها دلشون رو شاد میکنه خوبه به خودشون هم رحم نمیکنن
مهسا
۱۳۹۳-۰۶-۰۳ ۱۱:۵۰:۲۶
از خداوند تعالي مرگ براي خون آشامان آرزو مي كنم
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۲۳:۴۰:۱۴
داعش فرزندناخلف امریکا واسراعیل است
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۱۹:۱۵:۳۰
فرزندان حرمله و هند جگر خوار
و سقوط انسان
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۱۸:۵۸:۲۲
خدا نابدشون کنه
000000
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۱۵:۰۹:۵۹
خدا نابود می کند آنها را انشائ الله
حمید عظیمی
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۱۴:۳۹:۲۲
داعش دست پروده صهیونیست جنایتکار است؛مثل فروشگاههای زنجیره ای همه جا شعبه زدند؛ به زودی پلمب خواهند شد
....
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۱۲:۰۴:۲۷
اللهم عجل لولیک الفرج
maryam
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۰۹:۰۶:۰۸
خداوند ریشه ظلم و جنایات را نابود می کند ... ان شاالله به امید پیروزی حق