Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 91151
۱۸ نظر
وزارت ارشاد و اختلاط جنسیتی
از عزای موسیقی تا واگنهای مختلط! ویژه زنان
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۱
 
هر نامردی دست دوست دخترش را می گیرد و در واگنهای مردانه مترو رسماً و علناً به معاشقه و تماس بدنی و تماشای عکسهای برهنه دختر درگوشی یا تبلت پسر می پردازند! آن هم در برابر صدها جفت چشمی که مشغول تماشای این مناظرند!
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله،هفته‌نامه یالثارات‌الحسین(ع) در ستون سیاست به روایت همولایتی نوشت:

تدبیر جهنمی


حسن روحانی:کسانی که مواقع مذاکره می لرزند،به درک که می لرزند، بروند به جهنم! (۹۳/۵/۲۰)

از خصوصیات دولت یازدهم تدبیرهای سریع و قطعی آن است! این جور تدبیرها هم حقوقی است و هم دیپلماتیک و هم زود جواب می دهد! مثلاً تدبیری که رئیس جمهور برای اقناع منتقدان توافق هسته ای به کار بست و با اثبات «بی سوادی»آنها مسئله، اصولاً حل شد!

درمورد اخیر هم تکلیف جماعت لرزان معلوم شد! «رفتن به جهنم» ، راه حل پیشنهادی دولت تدبیر و امید برای حل معضل آنهایی است که از ترس عاقبت مذاکرات هسته ای می لرزند! و بر همین اساس از این به بعد می توانیم شاهد تدبیرهایی از این دست باشیم:

۱-کارد بخوره به شکمتون+کوفت بخورید! (تدبیر دولت برای حل معضل سوءتغذیه در کشور)

۲-به زمین گرم بخورید الهی!(تدبیر دولت برای حل مشکل سوخت در زمستان)
۳- گور به گور بشید!(تدبیر دولت برای مقابله با معضل کمبود قبرستان در کشور)
۴- جز جیگر بزنید!(راهکار تربیتی دولت تدبیر و امید برای درمان رفتارهای نا مطلوب کودکان مملکت!)

۵- پدرتون را در می آریم!(تدبیر دولت برای خانواده های بی سرپرست)
۶- مرده شور ببردتون! (تدبیر دولت برای بیماران صعب العلاج)
البته در میان مردم به صورت»مرده شورتون رو ببرن» شناخته شده که شکل علمی و دیپلماتیک آن همانی است که عرض شد!

*البته دولت جناب آقای روحانی تدابیر دیگری مانند: آشغالها!، ولدچموش ها، گندتون بزنن و... نیز در آستین دارد که در آینده و به تدریج عرضه خواهد شد!

* تذکر آئین نامه ای : بیچاره احمدی نژاد! فحشهایش را به اجنبی ها می داد و بعضی ها به او «بی ادب» می گفتند! بماند که همان بعضی ها فحشهایشان را به مردم خودشان می دهند و با ادبند!

تفکیک و «مترو»

از آنجا که برادر قالیباف بابت طرح تکریم زنان در شهرداری تهران فحش بسیاری از جماعت بی‌حمیت و نا آشنا با مفهوم ناموس و محرم و نامحرم خورده و هزینه لازم را هم پرداخت نموده اند لذا واجب است حرکت خود در جهت تکریم زنان تهران را کامل کرده و طرح تفکیک زنان و مردان را به صورت کامل در متروی تهران اجرا کند ! چرا؟
چون:

۱- وقتی مردها در واگن مترو به حالت کتابی به هم چسبیده اند(که اکثر اوقات مترو تهران چنین وضعیتی دارد) چه معنایی دارد که چندتایی زن در همین حالت قاطی مردها باشند ؟

۲- هر نامردی دست دوست دخترش را می گیرد و در واگنهای مردانه مترو رسماً و علناً به معاشقه و تماس بدنی و تماشای عکسهای برهنه دختر درگوشی یا تبلت پسر می پردازند! آن هم در برابر صدها جفت چشمی که مشغول تماشای این مناظرند!

۳- حضور برخی مردان گردن کلفت و بی ناموس به شکل زورکی در واگنهای ویژه زنان به بهانه نبود جا در واگن مردان!! (در قطارهایی که بین واگن زنان و مردان تردد امکان پذیر است)

بعید است جناب قالیباف این منظره ها را دیده باشند! اما اگر می خواهند به عمق واقعی فاجعه پی ببرند ،چند آدم امین و آشنا با حلال و حرام و مومن به درون واگنهای مترو بفرستند (آن هم در اوقات پر تردد) تا ملتفت وضعیت اسفبار مترو بشوند و لزوم و ضرورت اجرای طرح تفکیک کامل زنان و مردان در واگنهای مترو را درک کنند.

عزای موسیقی

ظاهراً قرار شده ترویج موسیقی در فرهنگ سراهای شهرداری تهران متوقف شود! (چون یکی از وظایف جدی این فرهنگ سراها از ابتدا تا امروز ترویج موسیقی و آموزش مختلط آن و ..... بوده است). انتشار این خبر باعث شده تا مطربان و عمله طرب عزادار شده و با حالتی خشمناک یقه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران را بگیرند و برای ساز و آواز از دست رفته مراسم ترحیم برگزار کنند!

۱- خدا کند این خبر راست باشد و از این جنس حرفهای بی پشتوانه و همین جوری نباشد!

۲- وقتی فتوای رهبر معظم انقلاب نهی از ترویج موسیقی است ، پس ایجاد محدودیت برای ترویج موسیقی در اماکن فرهنگی و حتی توقف آن ، حداقل نماد پایبندی شهرداری تهران به ولایت ، حلال و حرام و فقاهت است!

۳- در این سالهایی که فرهنگ سراها بچه های معصوم مردم را به مطرب تبدیل کردند چه عایدمان شده که توقف این روند باعث زیانمان شود؟ حداقلش این است که دخترها و پسرهای مردم به جای مطربی می روند یک هنر خداپسندانه یاد می گیرند که دنیا و آخرتشان تباه نشود!

۴- اگر موسیقی اصیل و معتبر ایرانی با حفظ همه ضوابط شرعی در این اماکن آموزش داده شود آن هم در حد رفع نیاز جامعه کسی حرفی ندارد ، اما وقتی به بهانه آموزش موسیقی هزار خلاف شرع رخ می دهد (از اختلاط زن و مرد تا روابط دوستانه و عیش و طرب و...) همان بهتر که این روند حرام و ضد دینی متوقف شود!

وزارت ارشاد و اختلاط جنسیتی

وزیر ارشاد: ملاک ما در عرصه فرهنگی دیدگاههای امام و رهبر انقلاب است. باید چهره ای مترقی و قابل دفاع از اسلام عرضه کنیم که نماد آن سیره امام راحل است.
(ابتدای سخنرانی وزیر ارشاد در همایش مدیران کل وزارتخانه۹۳/۵/۱۹)

همان وزیر ارشاد نیم ساعت بعد : دولت به هیچ عنوان با تفکیک زنان از مردان موافق نیست و آن را اجرا نخواهد کرد چرا که این طرح خلاف نظام خانواده است . مگر می شود در کنسرتها تفکیک جنسیتی انجام داد؟ این کار به تفکیک خانواده منجر شده و موجب محرومیت خانواده ها از برنامه های فرهنگی می‌شود! (انتهای سخنان وزیر ارشاد در همان همایش)

*پرسش بنیادین پس از تطبیق دو عبارت: وزیر محترم مخاطب را چی فرض کرده ؟ مدیرکل ارشاد؟نوآموز مهدکودک؟حیوان زبان بسته؟

*نتیجه منطقی پس از تطبیق دو عبارت: یا وزیر محترم نمی داند چه گفته یا سیره امام راحل و دیدگاههای رهبر انقلاب موافق اختلاط جنسیتی است! اما چون همگان حتی اطفال می دانند که علمای دین به هیچ وجه با اختلاط در محیط های فاسد (مانند کنسرتهای موسیقی)موافق نیستند پس نتیجه می شود که وزیر محترم نمی داند چه می گوید!

*پرسش تاریخی - بنیادین : چرا در عصری که شنگول و منگول، آقا گرگه را فریب داده و پس از تحویل او به مامور باغ وحش مایه اش را گرفته و حالش را می برند، وزیر محترم ارشاد تصور می کند مردم مومن و متدین فریب بعضی حرفهای بعضی آدمها را می خورند؟

* توصیه ارشادی - فرهنگی : اگر کنسرتهای مختلط موجب تحکیم نظام خانواده می شود چرا وزارت ارشاد برای تحکیم کامل نظام خانواده در تاسیس استخرهای مختلط پیشگام نمی شود؟ نکند نگران تداخل وظایف با وزارت ورزش است؟

* سؤال آخرکار: این که کنسرت مختلط چگونه نظام خانواده را تحکیم می کند مطلبی است که باید به این کنسرتها رفت و از نزدیک و با چشم غیرمسلح دید تا متوجه شد!

* احتمالاً وزیر محترم هم پس از وزارت و رفتن به کنسرتهایی که با مجوز زیر مجموعه ایشان برپا شده ، به این نتیجه و کشف مهم نایل شده اند!

بلاخره وقتی که دختران و پسران جوان در فضای عرفانی و نیمه تاریک کنسرت مشغول جذبه و رقص سماع می شوند نتیجه می تواند به تشکیل خانواده ختم شود! خانواده که حتماً با صیغه عقد و شرایط شرعی تشکیل نمی شود! چه بسیار خانواده هایی که با رقص هماهنگ و ترانه های کنسرت (به جای صیغه عقد شرعی ) تشکیل شده اند!

ارائه طریق جهنمی
ریاست محترم جمهور - جناب آقای روحانی
پس از دستور حضرتعالی در خصوص به جهنم رفتن منتقدان مذاکرات هسته ای، نزدیک به۷۵/۳ درصد از منتقدان برای عزیمت به جهنم اعلام آمادگی نموده و منتظرند تا از جانب شما نحوه قانونی - حقوقی رفتن به جهنم تشریح و نزدیک ترین ، در دسترس ترین ، ساده ترین و مطمئن ترین مسیر به جهنم معرفی شود!
مستدعی است در این خصوص ارائه طریق بفرمایید.
جان نثاران در آستانه جهنم
منتقدان بی سواد و لرزان توافقات هسته‌ای

جمعی از هنرمندان موسیقی تبریز
۱۳۹۳-۰۶-۰۷ ۱۴:۰۲:۲۳
رگترین فصاحت مسئولین موسیقی دراستان و کشور بدفهمی آنان از مقوله موسیقی است انان باصدوز مجوزبه هر برنامه موجبات نابودی موسیقی را در کشور فراهم کرده اند!!آنان مجوز دادن به موسیقی مبتذل و غیر هنری و اشاعه آنان را روشنفکری و هنر پروری تلقی میکنند!!موسیقی ملی و نواحی ایران در سایه کج فهمی آنان در حال از بین رفتن است متأسفانه آنان در حلقه دلالان و آشفته سازان و فرهنگ سوزان و بی تعهدان در حال ار نفس افتادن هستند !! بزرگترین افتخار وزارت ارشاد اخیراً مقدم شمردن موسیقی ضدارزشی بر موسیقی ارزشی است!!
.....
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۲۳:۰۹:۳۵
حاج اقا توهم مگه ميدوني دوس دختر چيه
تقبل الله
دنیا
۱۳۹۳-۰۵-۳۰ ۲۲:۲۰:۲۴
کی قراره هفته نامه لثارات به روز نامه تبدیل بشه ؟؟ببیینید سایت های معاند لحظه به لحظه خبر دروغ میدن اما شما راست هاتون گاهی دو هفته یه بار منتشر می کنید شلمچه بودی - جبهه بود لثارات هستی همیشه مخلص شما هستیم
اکبر
۱۳۹۳-۰۵-۲۸ ۲۳:۱۰:۴۶
خطاب به نویسنده :
بیخیال دوست عزیز داریم تو گرما له له می زنیم حالا جنابالی فکر واگن مترویی.تحریم که میشیم قطعات واگن و خود لوکوموتیو هم میره جز تحریم. تعداد قطارها که کم شه ادمها به هم فشرده میشوند. پس نباید که تحریم شیم که بعدش فشرده شیم که خودش نیازمند بحث طویلی می باشد.
اکثریتیها
۱۳۹۳-۰۵-۲۸ ۱۳:۵۴:۴۹
در جواب یکی دونفری که اراجیف نوشتند باید بگم اگه لازم باشه داعش هم میشویم و برای از بین بردن فحشاء افراد را در هر محییطی که باشند عقد هم میکنیم تا درس عبرت برای بقیه شوند و اگر لازم باشد دیوار هم خواهیم کشید و زنانی را که حد خود را نمیشناسند خانه نشین میکنیم تا جوانان سالم بمانند اگر حرفی هست باز بزنید تا جواب دهیم
۱۳۹۳-۰۵-۲۸ ۱۲:۱۲:۵۸
نمی دونم چرا اینقدر هوای دل یک عده خانم های بی حجاب را به بهانه رافت اسلامی دارند ولی خون دل خوردن ملت متدین ایران را نمی بینند .
۱۳۹۳-۰۵-۲۸ ۰۹:۴۴:۰۴
توانایی ژورنالیستی-انقلابی شما بی نظیر است؛

ستون همولایتی بهترین قسمت کل نشریات ایران است
امیر
۱۳۹۳-۰۵-۲۸ ۰۰:۰۹:۱۳
خدا لعنت کند کسانی راکه باعث شدند انقلاب مسیرعوض کرد وآرمانهای اصیل آن فرام.ش شد
۱۳۹۳-۰۵-۲۷ ۲۳:۳۱:۳۹
چرا دروغ مینویسی؟
آقای رو حانی گفتن به جهنم.بروید یک پتو پیدا کنید و قایم شوید
محمد
۱۳۹۳-۰۵-۲۷ ۲۱:۵۶:۲۰
کاش وضع مجتمع خلیج فارس شیراز (هایپراستار)رامی دیدی تا ببینی بعضی ها با چه وضع بی حجابی همراه شوهر.... برای خرید آمده اند
علی
۱۳۹۳-۰۵-۲۷ ۲۱:۴۸:۰۳
با سلام آقا ساسان احکام اسلامی را مسخره نکنید در اسلام همه احکام راه وروش خود را داردمن از همه مردم می خواهم که حکم واجب خدا را که همان امر به معروف ونهی ازمنکر است انجام دهند
دشتي
۱۳۹۳-۰۵-۲۷ ۲۱:۲۸:۳۲
يعني الان كسي به أين موضوعات توجه ميكنه ، بعيده؟؟ چرا مترو تو خيابان منظره ها قشنگ تر ديده ميشود !؟ نمي دونم!!!!!!!!!!!
رضا شمیران
۱۳۹۳-۰۵-۲۷ ۲۱:۱۴:۱۷
کلا بهتره در مورد خانومها وآقایون طرح زوج و فرد اجرا بشه . شما با داعشی ها نسبت ندارید؟
۱۳۹۳-۰۵-۲۷ ۱۸:۵۳:۳۱
جان نثاران در آستانه جهنم ....
هه هه نمکدون
اکبر سلطانی
۱۳۹۳-۰۵-۲۷ ۱۶:۲۹:۳۲
سلام //احسن الله /احسن الله /احسنت رشید مردان یالثارات درود خدا برشما باد //این را بدانید و به همه بگوئید که با آل علی هر که در افتاد .برافتاد برافتاد برافتاد //ما همه نوکر ولایتیم و مالک اشتر امام زمان را روی سرمان نگه میداریم این بچه سیاسیون رو بزارید بروند کشک بسابند //بنده خودم مدیر مسئول یک روزنامه هستم و افتخار میکنم که از مطالب سایت شما و صراط در نشریه ام مرتب استفاده میکنم البته الان خیلی ها دارند میمیرند چون ما و شما مثل بعضی اهل رسانه نان به نرخ روز نمیخوریم ولی دارند مرتب مارا اذیت میکنند ولی ما شیر هستیم بهشون هم گفتم شیر /شیر است حتی اگه دندان نداشته باشد پس مارا تهدید به لغو مجوز نکنند ///
۱۲