Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 53108
۱۷ نظر
مرزها و بازار تحت نظارت بسیج/۱۰۰گردان امنيتي آماده نبردخياباني درفتنه92
جاي بسيج در خیابان‌های به تصرف درآمده توسط بی‌حجاب‌ها کجاست؟
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۱
 
امروز نوك پيكان جنگ نرم دشمن دراین جبهه ترويج بي‌حيايي و بي‌حجابي است. بنابراين سپاه بايد با تمام قدرت براساس وظيفه ذاتي خود براي دفاع از نظام و انقلاب براي كمك به نيروي انتظامي وارد عمل شود....

آغاز طرح تحويل تامين امنيت مرزها به بسيج 

پایگاه خبری انصارحزب الله:چهارشنبه دوم اسفند ماه سال جاري ودر آستانه آغاز رزمايش پيامبر اعظم۸ سردار محمد پاكپور فرمانده نيروي زميني سپاه پاسدارن انقلاب اسلامي، سازماندهي دفاع مردمي كه براي ايجاد مقاومت‌هاي مختلف توسط نيروهاي بسيجي انجام مي‌شود را يكي از اهداف اين رزمايش خواند و گفت:«شهيد شوشتري مطالعات زيادي انجام دادند و درنهايت ما به اين نتيجه رسيديم که درجنوب شرق کشور و به منظور تامين امنيت از مردم منطقه استفاده کنيم. درهمين زمينه اکنون در کرمان، سيستان و بلوچستان وخراسان جنوبي دسته‌هايي از مردم منطقه تشکيل شده که امنيت آنجا توسط همين واحدهاي مردمي تامين مي‌شود.قرارگاه‌هاي سپاه در مناطق ياد شده صرفا پشتيباني کننده دسته‌هاي مردمي هستند، مردم منطقه براي تامين امنيت خود با تمام قوا پاي کار آمدند و ما قرار است اين طرح را درشمال غرب کشور هم اجرا کنيم؛ به همين منظور پايگاه‌هاي شهيد کاوه در اين مناطق با استفاده از مردم بومي تشکيل شده است و قرار است که اين طرح با قوت ادامه يافته و سال به سال آن را تقويت کند.» 

نقش اول بسيج در مهار فتنه۸۸ 

به نظرمي رسدآنچه فرمانده نيروي زميني سپاه ازسازماندهي نيروهاي مردمي براي برعهده گرفتن وظيفه مرزباني خبر داد، نتيجه مثبتي است كه درصورت پايش امنيت درحوزه‌هاي ديگري به غير ازمرزباني نيز مسئولين را به همان نتيجه‌اي برساند كه سردار شهيد شوشتري را رسانيد.
ايام فتنه پس ازانتخابات رياست جمهوري دهم يكي ازمقاطعي بود كه برحسب احساس نياز استفاده از نيروهاي بسيجي كاربردي شد.كاربردي كه۱۱دي ماه سال جاري سرلشكرسيد حسن فيروزآبادي رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح درباره آن گفته بود:«نقش مردم در دفع فتنه ۸۸ نقش اول بوده و بسيج شجره طيبه مردمي است كه در اين پيروزي نقش محوري ايفا كرد.»


گردان امام علي آماده جنگ و گريز شهري 

به نظرمي رسد همين نقش آفريني موثر بسيج در فتنه ۸۸ بود كه دستمايه تشكيل گردان‌هاي امام علي عليه‌السلام براي مقابله سازماندهي شده با تهديدات داخلي بود كه جمعه هفتم مهرماه سال جاري سردار جعفري فرمانده کل سپاه در اجتماع ۲۰ هزار نفري بسيجيان سپاه امام حسن مجتبي‌(ع) از سازماندهي بيش از ۱۰۰ گردان امنيتي بسيج به نام امام علي‌(ع) خبر داد وگفت:«اين گردان‌ها به منظورمقابله با دشمنان داخلي انقلاب پيش بيني شده‌اند و آماده برقراري امنيت جهت استمرار انقلاب اسلامي وحرکت به سمت پيشرفت آن نيز مي‌باشند. گردان‌هاي عاشورا بستر گردان‌هاي امام حسين‌(ع) و امام علي‌(ع) است و بيش از۴۰۰ گردان امام حسين‌(ع) امروز آماده مقابله با تهديدات نظامي دشمنان و جهاد در راه خدا در کنار رزمندگان نيروي زميني سپاه مي‌باشند. 

هدف اصلي گردان امام علي(ع) کسب حداقل توان نظامي وامنيتي و دفاع از کوي و برزن مي‌باشد وگردان‌هاي عاشورا بيشترين نقش را در عرصه جنگ نرم ايفا مي‌کنند.گردان‌هاي بيت المقدس چکيده‌اي از دسته‌‌هاي رزمي بسيج در سطح و نواحي حوزه‌ها است و سازماندهي بسيجيان در قالب ماموريت‌هاي مختلف آمادگي‌هاي آنان را در سطح قابل توجهي افزايش داده وآمادگي‌هاي بسيج به لحاظ کمي و کيفي هيچگاه به‌اندازه امروز نبوده است. 

هدف اصلي جنگ فرهنگي دشمن نيروهاي پيشرو انقلاب و بسيجيان و پاسداران است و براي ايفاي نقش در اين عرصه مهم ميزان آمادگي‌هاي بسيج با تشکيل بيش از۱۶۰هزارحلقه صالحين افزايش يافته تا بسيجيان هر چه بيشتر به سلاح ايمان و بصيرت مجهز شوند. 

اين يك تکليف بردوش مدافعين انقلاب است ودر واقع افزايش مهارتها وتوان تخصصي بسيجيان در سازماني که سازماندهي شده‌اند، تعميق معنويت و ايمان‌افزايي، عمق بخشيدن به بصيرت و بينش‌هاي سياسي و نيز عمل بموقع و انقلابي هربسيجي نسبت به تکاليف خود از جمله تکاليف مهم بسيجيان مي‌باشد. 

بسيجيان امروز بايد تکاليف خود را بيش از گذشته بشناسند. سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در ابعاد سازماني به عنوان متولي بسيج، بستر سازي مناسبي را در راستاي مقابله با تهديدات در ابعاد مختلف ايجاد مي‌کند که مقابله با هر يک از تهديدات در ابعاد نظامي، امنيتي، سياسي، اقتصادي، فرهنگي، عقيدتي نيازمند سازمان و ساز و کار متمايزي است که بحمدالله اين تفکيک درسازمان بسيج مستضعفين صورت گرفته است.» 

آماده‌باش بسيج براي مقابله با فتنه ۹۲ 

آمادگي وعده داده شده بسيج از سوي فرمانده سپاه پاسداران براي مواجهه تمام عيار با انواع تهديدات نكته‌اي بود كه ۵ ماه بعد يعني دوم بهمن ماه سال جاري سردارعلي فضلي جانشين رئيس سازمان بسيج مستضعفين كه فرماندهي قرارگاه آمادگي رزمي امام ‌هادي(ع)، وابسته به سازمان بسيج را ‌با ماموريت افزايش کارآمدي گردان‌هاي عاشورا، الزهرا وگردان‌هاي واکنش سريع بيت المقدس برعهده دارد درباره آن با صراحت تاكيد كرد: «بسيج براي مقابله با هرگونه فتنه احتمالي بويژه درانتخابات سال ۹۲ درآمادگي کامل به سرمي‌برد وهيچ دغدغه‌اي براي مقابله با فتنه احتمالي انتخابات سال ۹۲ وجود ندارد.»


بسيج برقيمت‌ها نظارت مي‌كند 

اما بانيان فتنه اي كه سردار فضلي وعده مقابله با آن را داد، نتيجه بخش بودنش را به توفيق در موج سواري بر سونامي به راه افتاده كنوني در اقتصاد كشورمي دانند كه ناشي از ضعف مديريت مشكوك اقتصادي است ضعف يا تظاهر به ضعف و يا حتي احتمال عدم تمايل براي مهارگراني‌هاي لجام گسيخته درحوزه اقتصاد، نقطه كور ديگري است كه متوليان را به فكر عملياتي ساختن وعده فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي براي وارد كردن نيروهاي بسيج به ميدان، انداخته است.

اين نكته اي است كه حجت الاسلام دكتر غلامرضا مصباحي مقدم نماينده ورئيس كميسيون برنامه وبودجه مجلس شوراي اسلامي ويكي ازحاضران درجلسات مشترك مجلس ودولت ۲۱بهمن ماه آن را اعلام كرد واز ورود بسيج براي كنترل بازار وقيمت‌ها خبر داد وگفت:«با دولت در زمينه نظارت بر قيمت‌ها به توافقاتي رسيديم که بسيج را وارد عمل کنيم تا در کنار وزارت صنعت معدن و تجارت کار نظارت بر قيمت‌ها در کشور را اجرا کند.» 

عفاف و حجاب، سنگر هميشه درتهديد 

اما درحالي تشخيص عدم كنترل اوضاع اقتصادي از سوي دولت، تفكيك سازماني وعده داده شده ازسوي فرمانده سپاه را درآستانه ورود به مرحله عملياتي قرار داده است كه يكي ديگر از حوزه‌هاي مشمول ضعف ارادي نظارت و بي‌نظارتي عمدي دولت عرصه فرهنگ و به طور خاص عفاف وحجاب است كه به رغم تسلط بلند مدت وضعيت بحراني برآن، هنوز هيچ يك از نهادهاي مسئول را به اين نتيجه نرسانيده كه براي مهار وضعيت وخيم فعلي مي‌بايست بسيج وارد عرصه عمل شود.


ستادي كه هرگز گزارش نداد 

هرچند جمعه ۱۷ تيرماه ۱۳۹۰ وميدان انقلاب زماني بود كه بسيج مستضعفين موجوديت ستادي با نام ترويج عفاف و حجاب توسط واحد خواهران اين نهاد را اعلام كرد. ستاد مردم‌نهادي كه به گفته دبير اجرايي آن قرار بود تا يكايك ۲۲۱بند قانون ترويج عفاف وحجاب را از تمامي دولتمردان، از شخص رئيس‌جمهور گرفته تا روساي سازمانها و ادارات وبه خصوص مديران مياني پيگيري كند و نتيجه اين پيگيري را يك سال بعد به مردم اعلام كند.اما امروز و با گذشت ۷ ماه از سررسيد وعده داده شده از سوي دبير اجرايي ستاد پيگيري قانون عفاف و حجاب نه اثري از اجراي قانون عفاف و حجاب از سوي دستگاه‌ها ديده مي‌شود ونه گزارشي از عملكرد آن ستادبی عمل!


خلف وعده بسيج پس از تدارك! 

خلف وعده ستاد تاسيسي سازمان بسيج درحالي بود كه حدود يك سال پيش ازآن در ۵ تيرماه ۱۳۸۹سردارنقدي فرمانده بسيج نيز گفته بود: «بسيج يک اقدام و برنامه گسترده‌اي را به صورت ايجابي براي ترويج حجاب و عفاف تدارک ديده است. مقدمات اين کار و برنامه ريزيهاي آن از چند ماه پيش در سطح کشور آغاز شده و راه‌اندازي شبکه بزرگي از خواهران آموزش ديده در برنامه‌هاي اولويت دار امسال قرار دارد. مقدمات اين کار فراهم شده و ظرف هفته‌هاي آينده اين شبکه عمومي در شهرهاي مختلف به جريان مي‌افتد تا بسيج در کنار نيروي انتظامي بتواند با يک حرکت فرهنگي و عميق جلوي برخي بدحجابي‌ها را بگيرد.» 

استمداد رئيس پليس وگلايه معاون در جلسه هفتگي انصار حزب‌الله 

خالي كردن مهم ترين گلوگاه ورودي دشمن توسط بسيج درحالي صورت گرفته که‌سردار احمدي مقدم فرمانده نيروي انتظامي روزجمعه ۱۵مهر۱۳۹۰ از تريبون نماز جمعه در دانشگاه تهران نياز نيروي انتظامي به كمك ديگر نهاد‌ها ومردم براي مهار وضعيت بحراني را اعلام كرده بود و گفته بود:«همه منتظر نيروي انتظامي هستند تا مثل سوپرمن وارد شود. البته نيروي انتظامي بايد حداکثر تلاش خود را انجام دهد. اما هر چقدر هم خود را تجهيز کند به تنهايي قادر به مقابله نخواهد بود.اگر دستگاه‌هاي فرهنگي درحفظ ارزشها ونهادينه کردن آنها کمک نکنند، نيروي انتظامي به تنهايي نمي‌تواند با ضدارزشها مقابله کند. بلکه ما تنها مي‌توانيم نمودها را تا حدي کنترل کنيم.


 البته اين وظيفه ما است.کار نيروي انتظامي براي جبران کم‌کاريها به ويژه در دولتهاي گذشته در بخش فرهنگ که به صورت تعمدي ترويج فرهنگ غربي را انجام مي‌دادند ساده نيست. در حال حاضر نيز بيشتر حرف زده مي‌شود و در قالب عمل سرعت مورد انتظار وجود ندارد يا اينکه متناسب با حجم هجوم فرهنگي دشمن نيست.» نداي استمداد سردار احمدي مقدم در حالي بود كه پس از او سردار بهمن كارگر معاون فرهنگي واجتماعي وقت نيروي انتظامي درجلسه هفتگي ۲۰ آذر۱۳۹۰ انصار حزب‌الله، از بسيج خواست كه به وظايفش درخصوص امربه معروف و نهي از منكر عمل كند و به نقل از سردار احمدي مقدم گفت:«چرا بسيج دستگاه‌هاي امر به معروف را تعطيل كرده است؟» 

حالا كه بسيج نمي‌آيد ما مي‌آييم 

اين مطالبه و گلايه اي بود كه پس از عدم پاسخگويي سازمان بسيج مستضعفين، امت حزب‌الله و نمازگزاران روز جمعه ۲۲ ارديبهشت ماه ۱۳۹۱ نيز آن را با شماره ۶۷۲ هفته نامه يالثارات مطرح واعلام كردند:«حالا كه نيروي انتظامي صراحتا گفته است که براي مهار وضعيت بي‌حجابي نياز به همكاري دارد و حالا كه نيروي بسيج با اين عِدّه و عُدّه در رفع اين حاجت نيروي انتظامي قدمي پيش نمي‌گذارد بهترين راه حل عاجل آن است كه نيروهاي مردمي دغدغه‌مند با هماهنگي نيروي انتظامي و به منظور پايان دادن به اين روند شوم وارد ميدان شوند.
 
امروز زماني براي تلف کردن، در پيچ و خم بروکراتيک و خسته کننده سازمانهاي عريض و طويل باقي نمانده است. مردم متدين و رنج کشيده از فساد رو به رشد کنوني آماده‌اند تا در راستاي عمل به اصل هشتم قانون اساسي و وصيتنامه امام راحلشان در چارچوب قانون به کمک نيروهاي انتظامي بشتابند.» 

آب پاكي سردار 

مطالبه عمومي از بسيج براي كمك به ناجا درحالي مطرح بود كه روز۳۱ خرداد ماه سال جاري سردار نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين با ريختن آب پاكي روي دست ناجا پاسخ استمدادهاي گذشته فرمانده نيروي انتظامي را اينگونه داد:«بسيج وظيفه اجراي چنين طرحهايي را ندارد و وظيفه اش نصيحت دلسوزانه و آموزش است و اگر كسي ازحدود قانوني خارج شد اين مسئوليت نيروي انتظامي است كه به وظايف قانوني خود عمل كند.اگر درجايي نيروي انتظامي با كمبود نيرو مواجه شد و از بسيج درخواست همكاري كرد، موضوع را بررسي مي‌كنيم. بسيج تنها به عنوان يك حامي عمل مي‌كند و انجام وظايف قانوني توسط نيروي انتظامي مورد حمايت همه مردم است.»


بسيج نبايد حتي يك روز تاخير كند 

شانه خالي كردن سردار نقدي از ورود به بحران بي‌حجابي درحالي رخ داد كه شماره ۶۷۸ يالثارات در هفتم مرداد ماه ۱۳۹۱ بارديگر برلزوم ورود بسيج به ميدان عمل وكمك به ناجا براي برخورد با بدحجابها و به سخره گيرندگان ارزشهاي اسلامي تاكيد كرد و مطالبات پيشين را مجددا از زبان حجت الاسلام سيد جلال الدين يحيي زاده اينگونه مطرح ساخت:«بسيج نيرويي عظيم است كه در اكثريت خانواده‌ها حداقل يك عضو دارد و در مقاطع مختلف اعم از جنگ تحميلي و فتنه‌ها ثابت كرده كه مي‌توان براي عقب راندن دشمن روي نيروهاي اين سازمان حساب ويژه اي باز نمود. اين درحالي است كه حضور بسيج در ساير عرصه‌ها اعم از علم و فناوري نيز به روند پيشرفت، سرعت بالايي بخشيده است، بنابراين به نظر مي‌رسد سازمان بسيج مستضعفين بايد در زمينه برخورد با بي‌حجابي و بي‌عفتي تعارفات محاوره اي متداول را كنار بگذارد و به شكل رسمي از نيروي انتظامي مجوز ورود به صحنه عملي براي برخورد با متخلفين از قانون را بخواهد تا با گسترش حيطه نظارت و عمل، شاهد پيشرفت چشمگير در مهار وضعيت فعلي باشيم. بنابراين درخواست رسمي بسيج از نيروي انتظامي، يك امر ضروري محسوب مي‌شود كه حتي يك روز هم نبايد به تاخير بيفتد.» 

باور كنيد موضوع حجاب هم امنيتي است! 

خبرهاي مربوط به سازماندهي همه جانبه و قابل تقدير بسيج براي مقابله با همه تهديدات در مرزها گرفته تا بازار آشفته و هرج و مرج اقتصادي و فتنه احتمالي آينده در انتخابات يازدهم رياست جمهوري درحالي مخابره مي‌شود كه دكتر محمد صادق كوشكي استاد دانشگاه و تحليلگر سياسي نيز بر لزوم ورود بسيج به مسئله عفاف وحجاب در راس حوزه‌هاي امنيتي ياد شده تاكيد دارد و به يالثارات مي‌گويد: «درحالي به بسيج به دليل تعلل در كمك به ناجا انتقاد وارد است كه اين نقد در ابعاد وسيع تري متوجه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي است. سپاه نهادي انقلابي است كه وظيفه ذاتي آن حفاظت از نظام جمهوري اسلامي در برابر هر نوع تهاجم است. و در اين راستا سپاه‌هاي استاني به طور ويژه براي مقابله با تهاجم در این جنگ نرم شكل گرفتند.
 
اين درحالي است كه امروز نوك پيكان جنگ نرم دشمن دراین جبهه ترويج بي‌حيايي و بي‌حجابي است. بنابراين سپاه بايد با تمام قدرت براساس وظيفه ذاتي خود براي دفاع از نظام و انقلاب براي كمك به نيروي انتظامي وارد عمل شود. امروز ودر شرايط آماده باش كامل بسيج براي مقابله با هر نوع تهديد امنيت ملي جمهوري اسلامي ايران، اين سوال از برادران سپاه و بسيج مطرح است كه آيا امروز نقشه دشمنانه‌اي خطرناك تر از ترويج گسترده بي‌حجابي درجبهه گسترده جنگ نرم كه اسلاميت نظام را مورد هجمه و تهديد قرار داده وجود دارد ؟ 

امروز درحالي باخت در اين جنگ به نابودي نظام اسلامي از درون ختم مي‌شود كه بايد براي غلبه در اين جبهه همه بخشهاي سپاه و از جمله سازمان بسيج وارد عمل شوند. امداد سپاه و بسيج به ناجا يك بعد مسئله در بخش انتظامي است. اما بعد ديگري كه لزوم ورود تمام عيار سپاه و بسيج را توجيه مي‌كند بعد امنيتي مسئله است كه به واقع در حال تهديد كليت نظام اسلامي است.»

منبع:هفته نامه یالثارات الحسین(ع)


حسین
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۱۱:۲۷:۴۳
خزنده تر وخطرناک تر از بی حجابی سستی در انجام فرایض دینی گربانگیر شده اذان گفته می شود وهمچنان در کوچه وبازار سرگرممیم واجبات دینی را مانع تمدن می دانیم(حجاب) یا به اصطلاحی بعضی ها سنتی و... است چرا که همه این موارد پس یک نکته نهفته است فرهنگ فرهنگ فرهنگ آیا حق الناس فقط ندادن پول و... دیگری است فرض مثال عابری که از محل خط کشی یا چراغ عابر قرمز است عبور می کند آیا ترمز ناخواسته و... راننده ناراضی که باعث استهلاک ترمز است حق الناس نیست ما در گیر من وما شدیم تا فرهنگ ما که اعتقاد ماست درست نشود وا مصیبتا و.....
رزمندگان ما دارای یک فرهنگ بالا شهادت طلبی بودن وبس باز هم فرهنگ و... ما دچار فقر اقتصادی نستیم دچار فقر فرهنگی شدیم البته تعداد اندک ومحدود مثل بنده خدا ما را هدایت کند آمین
۱۳۹۲-۱۰-۱۵ ۰۹:۴۶:۴۱
یه مادر مومن به علاوه یک محیط پر از بدحجاب یه دختر با حجاب متوسط می شود ،حالا اگر مادر خودش کمی حجاب متوسط یا بد داشته باشد ،اوضاع از این هم بدتر می شود . بنابراین اصل آموزش مادران است که باید هدف اول قرار بگیرد .
تیر بار چی دفاع مقدس
۱۳۹۲-۰۷-۰۹ ۱۳:۴۲:۳۴
ما برای حفظ نظامی که بانی ان امام بود همه جوره اماده ایم فقط منتظر امر ولایتیم
۱۳۹۲-۰۶-۰۹ ۱۹:۴۱:۲۳
حجاب وعفاف ازجامعه مارخت بربسته حیف ازخون برادرشهیدم
مهندس
۱۳۹۲-۰۵-۲۶ ۰۱:۳۹:۳۹
حالا كه در هر خانه يك بسيجي هست ،احتياجي به هماهنگي و مجوز نيروي انتظامي نيست.هركس اهل خانه ي خود را امر به معروف و نهي از منكر كند
۱۳۹۲-۰۴-۰۱ ۱۹:۳۴:۲۷
بنام خدا این انقلاب با خون شهدا به ثمر نشسته و برای تداوم آن نیاز به جان فشانی نیروهای مخلص مردمی و بسیجی است منتظر فرمان رهبرعزیزمان هستیم
علی
۱۳۹۲-۰۳-۲۷ ۰۷:۳۱:۰۵
آقاي دانشجوي اعصاب خف ميدوني يعني چي؟؟؟؟؟؟
دانشجوی علوم اعصاب
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۲۲:۵۴:۲۹
مشکل مردم ما چیه مشکل شما چیه
سید مجتبی هاشمی
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۷:۵۷:۴۳
ضعف از ماست...
مدیران فرهنگی و پیش کسوتان دوران دفاع و ارزشها را رها کرده ایم و در گوشه ای نشسته و کاسه چه کنم چه کنم به دست گرفته ایم... بپاخیزید و با سلاح قلم و عمل به میدان مبارزه بیایید...
حمید سالاروند
۱۳۹۲-۰۳-۱۱ ۲۲:۲۰:۳۰
غم مخور ایام هجران رو به پایان می رود
این خماری از سر ما میگساران می رود
وعده دیدار نزدیک است یاران مژده باد
روز وصلش می رسد ایام هجران می رود
وحيد
۱۳۹۲-۰۳-۰۶ ۱۳:۵۳:۰۱
اين موج بي حجابي دقيقا ادامه فتنه 88 است اما از نوع خزنده و از بسيجيان مخلص و جان بركف انتظار داريم همانگونه كه در فتنه 88 قاطعانه آن را سركوب ومضمحل كردند به پاخيزند و بساط اين فتنه خزنده را برچينند
محسن
۱۳۹۲-۰۲-۳۰ ۱۳:۰۴:۰۱
با سلام. تشکیل نیروهای امر به معروف و نهی از منکر مردمی(بسیجیان مجرب و آموزش دیده) و کم نمودن حوزه عمل نیروی انتظامی باید مد نظر قرار گیرد.
۱۳۹۲-۰۲-۰۹ ۰۲:۱۵:۴۷
یعنی شماها واقعا نظر مخالفا رو هم نمایش می دید؟
مجتبی نوری
۱۳۹۲-۰۲-۰۱ ۰۸:۰۶:۲۹
مبارزه با بدحجابی باید مثل گذشته به بسیج واگذارشود بعد نتیجه اش راببینید. نیروی انتظامی کاری نمی کند.
محمد
۱۳۹۲-۰۱-۱۳ ۱۱:۳۰:۱۱
من هم نظرم اینه که موضوع عفاف و حجاب یعنی همان نهی از منکر و امر به معروف باید به دست سپاه و بسیج سپرده شود نه نیروی انتضامی
۱۲