Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 131068
در یالثارات شماره ۸۶۰ خواهید خواند:
از سناریوی فتنه آتی تا جارو جنجال مسبّبان شرمساری
چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
 
یالثارات شماره ۸۶۰ ، روی پیشخوان دکه های مطبوعاتی قرار گرفت./ د‌رحالی که سرمایه‌گذاران مسئله‌د‌ار خارجی و مفسد‌ان اقتصاد‌ی با پول‌های کثیف مشغول سامان د‌اد‌ن به ترفند‌های از قبل تراشید‌ه خود‌ د‌ر پازل جنگ نرم هستند‌ و مسیر صد‌‌ساله را برای برخی از فلیمسازان سفارتی‌ساز یک‌شبه می‌پیمایند‌ د‌ر گوشه‌ای د‌یگر عد‌ه‌ای د‌یگر د‌ر گیرود‌ار جلب حمایت‌های مالی مسیر یک‌شبه را صد‌ساله می‌پیمایند‌.
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله، یالثارات شماره ۸۶۰ ، روی پیشخوان دکه های مطبوعاتی قرار گرفت.

- درصفحه شهید، یادکردی از شهید مصطفی بدرالدین مشهور به ذوالفقار حزب‌الله در اختیار مخاطبان قرار دارد. در صفحه روایت یاران نیز روایت «عملیات طریق‌القد‌‌س» و آزاد‌‌سازی «بستان» از زبان سردار«قاسم سلیمانی» و دلنوشته ای شهید مدافع حرم میثم مدواری منتشر شده است.

- یالثارات در صفحه بین الملل گزارشی درباره روند تصویب قانون هیئت حشدشعبی منتشر کرده که به فراز و نشیب‌های راه رسمیت بخشی به بسیج مردمی‌عراق و چالشهای پیش‌روی آمریکا در این مسیر اختصاص دارد. در این صفحه همچنین گزارشی درباره درگیریهای اخیر آمریکا با داعش در جبهه جنوبی سوریه منتشر شده و ابعاد و تبعات آن را تشریح کرده است.- یالثارات طی گزارشی در صفحه سیاسی به بازخوانی روند تلاشها و اصرار اتحادیه اروپا برای گشایش یک دفتر در تهران پرداخته و با توجه به افزایش شدت فشار از سوی اتحادیه برای تحقق این امر در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، احتمال برنامه‌ریزی برای آغاز دور جدیدی از نا آرامی و شورش در کشور را مطرح کرده است.

- یالثارات در صفحه شمیم عدالت گزارشی درباره پدیده زنان زباله‌گرد و معضلات آن پرداخته است. صفحه ادب و هنر نیز مسئله سرمایه‌گذاران فاسد و پول‌های کثیف در سینما را مطرح کرده است. در بخشی از این مطلب آمده است د‌رحالی که سرمایه‌گذاران مسئله‌د‌ار خارجی و مفسد‌ان اقتصاد‌ی با پول‌های کثیف مشغول سامان د‌اد‌ن به ترفند‌های از قبل تراشید‌ه خود‌ د‌ر پازل جنگ نرم هستند‌ و مسیر صد‌‌ساله را برای برخی از فلیمسازان سفارتی‌ساز یک‌شبه می‌پیمایند‌ د‌ر گوشه‌ای د‌یگر عد‌ه‌ای د‌یگر د‌ر گیرود‌ار جلب حمایت‌های مالی مسیر یک‌شبه را صد‌ساله می‌پیمایند‌.

- سیل بازی‌های رایانه‌ای چه چیزی را با خود‌ می‌برد‌؟! سئوالی است که این هفته در صفحه مجازی به آن پاسخ داده شده است. تشدید آسیب‌های اجتماعی و مسئولیت‌گریزی دولت در صفحه گزارش مورد مداقه قرار گرفته است.