Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 127206
بی‌حجابی؛ قیام علیه خداست!
همین دهن‌کجی و قیام علیه احکام خدا بود که باعث شد حرامخواری رشد فضایی داشته باشد. یعنی وقتی قبح‌زدایی از باورها و ارزش‌ها به کف خیابان رسید
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۱
 
به خود بیائیم و گناهانی که باعث خشم خدا می‌شود را دست‌کم نگیریم. اختلاس و رشوه و اشرافی‌گری و حقوق‌های نجومی و همه و همه بد است اما از آن‌ها بدتر، پشت‌پا زدن در انظار به دستورات صریح قرآنی است...
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله، یکی از وبلاگ‌نوسیان خوش‌ذوق در مطلب کوتاهی درباره بدحجابی نوشته است:

سال‌ها پیش بود که وقتی تازه برخی مانتوهای کوتاه (تازیر زانو) مد شده بود و خانم‌های فکلی در خیابان مانور عشوه‌گری می‌دادند یکی از دوستان می‌گفت اگر با این بی‌حیایی‌ها برخورد نشود و جلوی آن گرفته نشود تا چند سال دیگر زنان با لباس غواصی بیرون می‌ایند.


این روزها با مشاهده عفریته‌هایی که در خیابان با بزک‌های غلیظ، مشغول غارت ایمان جوانان و مردم مسلمان هستند، فریب‌خوردگانی که بزرگترین جنایت‌شان از هم پاشیدن خانواده‌ها و رایج کردن گناه در جامعه‌و قبح‌زدایی است. یاد آن پیش‌بینی افتادم.

کوتاهی در مبارزه با عده‌ای هوس‌ران در خیابان هم آنهایی که با قیافه‌های برزخی و شیطانی و لباس‌های زننده و هرزه در خیابان جلوه‌گری می‌کنند باعث شده که عده زیادی از جوانان کشور به ورطه گناه بیفتند. تا جایی که آمار ایدز در کشور از طریق انتقال جنسی در یک چشم به‌هم زدنی دوبرابر شد. طلاق رشد صعودی گرفت و کودکان کار و سر راهی و اوباش قارچ‌گونه در خیابان نمایان شدند. ازدواج در سراشیبی عدم! قرار گرفت. ازدواج‌های سیاهی که سفید خوانده شد شیوع پیدا کرد. جرم و جنایت ناموسی باب شد و ناموس دزدی کلید خورد. بازار تن‌فروشی جایی برای خود باز کرد و مشتریانش بی‌محابا در خیابان و در انظار چانه‌زنی کردندو....

همین دهن‌کجی و قیام علیه احکام خدا بود که باعث شد حرامخواری رشد نجومی داشته باشد. یعنی وقتی قبح‌زدایی از باورها و ارزش‌ها به کف خیابان رسید، حرامخوری موجه‌تر شد و اصولا حرامخواری همزاد بی‌عفتی و شکسته‌شدن حدود الهی است. وقتی ریشخند احکام الهی در جلوی مسئولان همین‌جور رشد تساعدی به خود گرفت و بازار بی‌حجابی و برهنگی در خیابان داغ شد. مشکلات اقتصادی نمایان‌تر شد. برکت و رونق از بازارها رفت. رکود و تورم و هزار کوفت‌وزهرمار دیگر بلای جان مردم شد. چرا؟ چون عده‌ای علناً بر علیه خدا و احکام خدا قیام کردند!؟ بی‌حجابی، لگدمال کردن حجاب، این ضروری دین است. حجاب از دستورات مؤکد خدا و به قول یکی از علمای اخلاق تهران پرچم حاکمیت خدا در زمین است که امروز توسط عده‌ای خرابکار و عده دیگری فریب‌خورده لگدمال هوی‌وهوس و بی‌مسئولیتی متولیان امر می‌شود.

به خود بیائیم و گناهانی که باعث خشم خدا می‌شود را دست‌کم نگیریم. اختلاس و رشوه و اشرافی‌گری و حقوق‌های نجومی همه و همه بد است اما از آن‌ها بدتر، پشت‌پا زدن در انظار به دستورات صریح قرآنی است. اگر می‌خواهیم در جامعه اختلاس و رشوه و ... نباشد باید از همین‌جا شروع کنیم. یعنی مقابله و برخورد و جمع‌اوری قاطعانه هرزگان و نیمه عریان‌های خیابانی. تا شیطان بساط خود را از کف خیابان جمع نکند، نمی‌توان انتظار داشت که حرامخوری که در پنهان شکل می‌گیرد را جمع کرد.

جلوه‌های بی‌حیایی و بی‌عفتی چون سیلی همه ارزش‌ها را با خود برد. ارزش‌هایی مثل پاک‌دستی، ایثار، خدمت، قناعت و هرآنچه که به دستورات دینی برمی‌گردد و وجدان زنده را، میراندند. باید تا دیر نشده با این بلای مهیب مبارزه کرد تا پیامدهای تقوای اجتماعی و برکات خدا را در جامعه در همه عرصه‌ها ببینیم.