Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 109701
رفوزه‌ها در روز عفاف و حجاب
وقتی دختران را به بی مبالاتی تشویق می کنند!
شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۲
 
مانكن ها و عشاقي كه از پشت بام خود را كف زمين پخش مي كنند، به عنوان الگو به مردم معرفي مي شوند. دختران و زنان چادري را به اسم شادي و خنده در يك استوديو به خط مي‌كنند و كف و سوت و جيغ و آواز را باچاشني حركات موزون از آنان مي ستانند...
پایگاه خبری انصارحزب الله: روز ۱۷ تير ماه، روز «عفاف و حجاب» است. دو واژه اي كه در آستانه ۳۷ سالگي انقلاب اسلامي كمتر مصاديق عيني آن در كوچه و خيابان‌هاي كشور جمهوري اسلامي ايران ديده مي‌شود. كشف حجاب‌هاي نوبه‌اي و ساپورت‌هاي اندام نما، روي هر بي‌حيايي را در عالم سفيد كرده‌اند.

ناجا به جاي عمل به وظيفه ذاتي خود، ژست دانشمندان ناصح را به خود می گیرد و در پژوهش نامه هاي نوبه‌اي، راهكار‌هاي ايجابي براي اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب ارائه مي دهد. در اين آشفته بازار، آنتن رسانه ملي، در اختيار هر كس و ناكس قرار داده مي شود.

مانكن ها و عشاقي كه از پشت بام خود را كف زمين پخش مي كنند، به عنوان الگو به مردم معرفي مي شوند. دختران و زنان چادري را به اسم شادي و خنده در يك استوديو به خط مي‌كنند و كف و سوت و جيغ و آواز را باچاشني حركات موزون از آنان مي ستانند... بنابر اخبار موثق، مدارس غيرانتفاعي دخترانه، دبير مرد به سر كلاس ها مي برند و دختران را به بی مبالاتی تشویق می کنند... اماكن دانشگاهي محل عبور و مرور و گپ و گفت مانكن هاست. البته معاون زنان رئيس جمهور نيز هنوز در روياي بردن زنان به داخل ورزشگاه هاي مردان به سر مي برد.

بنابر اين روايات، قريب به اتفاق مسئولين سزاوار لعن زمين و آسمانند. اما بالاخره از قديم رسم بوده كه دارو دسته اشرار، رئيسي داشته اند و رئيس اين فقره شر هم يقينا دولت ها هستند و تبعا در حال حاضر دولت يازدهم!

به خاطر داريم كه شماره ۷۳۸ يالثارات ، روز ۲۷ شهريور۹۲ ، ضمن بازخواني دعواي متدينين با دولت احمدي‌نژاد و حواله آن به رئيس دولت يازدهم خطاب به وي نوشت و پرسيد:«آقاي روحاني! احمدي‌نژاد در آزمون عمل به قانون«رفوزه» شد! اجراي قانون عفاف و حجاب را به کدام اداره بخشنامه کرده‌ايد؟!»

همان روز حسن روحاني در جلسه دولت با تاکيد بر اهميت مقوله عفاف و حجاب در جامعه اسلامي، لزوم اهتمام به آن را يادآور شد و از همه کساني که آنان را «مردم اخلاق‌مدار و به ويژه جوانان رشيد و فهيم کشور» مي‌خواند خواست با رعايت اين دستور ديني، هنجارهاي مورد قبول اکثريت جامعه را محترم بشمارند. وي در ادامه از نيروي انتظامي نيز خواست در برخورد با اين موضوع اجراي قانون را با رويکرد اخلاقي و با رعايت کرامت انساني و به دور از هر گونه افراط و تفريط پيگيري کند. حسن روحاني به وزير کشور نيز مأموريت داد تا موضوع را در شوراي اجتماعي کشور مطرح نمايد. همچنين به کميسيون فرهنگي هيأت دولت دستور داد تا موضوع اخلاقي، اجتماعي عفاف و حجاب را بررسي و نتيجه را به هيأت وزيران و شوراي عالي انقلاب فرهنگي ارايه نمايد.

يالثارات همچنين در گزارش شماره ۷۳۸ خود به رئيس جمهور گوشزد نموده بود:«اينكه نيروي انتظامي كمرنگ وارد ميدان عمل مي‌شود و همين ورود كمرنگ هم مقطعی و گسيخته است درست، اما «ناجا» چطور مي‌تواند سيل زنان «ساپورت پوش» ، عريان و بي‌حجاب را متوقف کند در حالي که دولت و زير‌مجموعه‌هاي آن به عنوان بزرگترين متوليان قانون عفاف و حجاب به هيچ کدام از وظايف خود در اين قانون عمل نمي‌کنند؟!»

يالثارات با بازخواني بندهاي روي زمين مانده قانون عفاف و حجاب همچنين به حسن روحاني نسبت به تکرار رويه دولت احمدي نژاد در دولت يازدهم هشدار داد که حجت الاسلام محمد تقي رهبر در ۲۲ تيرماه۱۳۹۰درشماره۶۳۰ هفته‌نامه يالثارات درباره آن گفته بود: «اين دولت امتحان بدي در اين عرصه پس داد و در اين آزمايش رفوزه شد. پس ما به اعتراض خود ادامه مي‌دهيم تا اين دغدغه زنده بماند، باشد كساني مصدر امور قرار بگيرند كه درد دين داشته باشند.»

حالا دو سال از آن روز مي گذرد و به نظر مي رسد مي توان نتيجه گرفت كه روحاني هم نه تنها دست کمی از اسلاف خود ندارد ،بلکه به مراتب مردود تر از آنهاست.


منبع:هفته نامه یالثارات الحسین(ع)