Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 86930
۶ نظر
در بیانیه اعتراضی حزب الله مشهد عنوان شد:
به قبح شکنی ها پایان دهید تا عبرت تاریخ نشده اید
مسئولین چشمان خود رابازکنندتااجتماعات عظیم متدینین راببینند
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۶
 
با برگزاری کنسرتهای موسیقی و اختلاط زنان و مردان نامحرم در صدد فروش بلیط چنین مجالسی در شهر مشهدند تا از این منظر خدمت خود به شیطان و جنود آن را کامل نمایند...
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، در پی قبح شکنی های صورت گرفته در کنسرت های موسیقی در استان خراسان رضوی،حزب الله مشهد در بیانیه ای اعتراضی خواستار جلوگیری مسئولین از این قبیل حرکات غیر فرهنگی و مسموم در سال فرهنگ شد. متن کامل بیانیه حزب الله مشهد به شرح ذیل می باشد:

فان حزب الله هم الغالبون
بیانیه اعتراضی حزب الله مشهد نسبت به قبح شکنی کنسرتهای موسیقی در استان خراسان رضوی توسط برخی مسئولان بی غیرت!!

مسئله فرهنگ همان مسئله ای بود که چندی پیش از سوی امام خامنه ای دام ظله درحرم مطهر رضوی در  ۹۳/۱/۱به عنوان مسئله ای جدی، بارها بر روی آن تاکید شد، تا جایی که از ردیف نان شب گذشته و در صف هوای مورد استشاق قرار گرفت. مسئولین استان و کشور بدانند، فرهنگ مسئله ای نیست که بخواهند با آن شوخی کنند و سرسری از کنار آن عبور کنند.

امام جمعه ولایتمدار ومجاهد مشهد حضرت آیت الله علم الهدی بعنوان ابوذر ولایت کرارا در تریبون مقدس نماز جمعه مشهد بر حفظ حریم امام رضا علیه السلام هشدار فرموده که حمایت همه جانبه عموم متدین را نیز در پی داشته است. جای تاسف دارد که چندی است برخی مسئولین بی غیرت !!، با هدف ایجاد رخنه های فرهنگی ، فرهنگ را در اشاعه موسیقی!! خلاصه می بینند، و هرگاه دم از فرهنگ میزنند قصدشان برپایی جشن ها و جشنواره های کذایی برای جولان مطربین می باشد؛ حال اینکه نه تنها موسیقی فرهنگ نیست، بلکه وسیله ای برای انتقال فرهنگ منحط غربی می باشد.

تاسف بارتر اینکه همین مسئولین سست عنصر برای آلوده ساختن فضای معنوی حرم عالم آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم شهرهای مجاور مشهد را هدف قرار داده و با برگزاری کنسرتهای موسیقی و اختلاط زنان و مردان نامحرم در صدد فروش بلیط چنین مجالسی در شهر مشهدند تا از این منظر خدمت خود به شیطان و جنود آن را کامل نمایند.

از جمله علت های خیالی که با چنگ زدن به آن ،شروع به بر پایی کنسرتهای موسیقی می کنند،" تقاضای افراد جامعه است!!" کسی منکر این تقاضا نیست، اما آیا هرچه بخش کوچکی از جامعه تقاضا کرد بدون کارشناسی، آن را مهیا می کنید؟ آیا به همه ی تقاضاهای مردم (رفاهی، آموزشی، درمانی و …) اینگونه پاسخ می دهید؟ اگر افراد دیگر از همین جامعه اصرار به لغو اقدامات موهن داشته باشند، به تقاضای آن ها چه پاسخی می دهید؟ و … .

هشدار ! خوب است مسئولین چشم خود را بمالند و اجتماعات عظیم متدینین را در پایتخت معنوی ایران اسلامی ببیند، قبل از آنکه مردم گوششان را بمالند. از نصیحت های بزرگان استان استفاده کنید پیش از آنکه عبرتی برای مسئولین بعدی و خاطره ای تلخ در ذهن مردم شوید.

حرف آخر! ترویج موسیقی نباید باشد. آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی): الان در دانشگاه‌های کشور ترویج موسیقی می‌شود. نباید باشد. ترویج موسیقی یک کاریست بر خلاف مذاق اسلام. درست است که هرنوع موسیقی حرام نیست، اما ترویج موسیقی به این معنی نیست که می‌روند یک نوع موسیقی که حرام نیست را می‌گردند با دقت پیدا می‌کنند و آن را تعلیم می‌دهند و ترویج می‌کنند. این نیست بلکه درست عکس این است. در موارد بسیاری عکس این است. «بیانات در دیدار با اعضای شورای انقلاب فرهنگی ۸۲/۱۰/۲۳»

والسلام علی من التبع الهدی
۹۳/۳/۱۸

امیر
۱۳۹۳-۰۳-۲۱ ۱۰:۴۴:۴۱
عبرت اموزید از تاریخ و ایوان مداین که 9 دی همیشه باقی است مشت خیانت همیشه بازمیشود
۱۳۹۳-۰۳-۲۰ ۱۱:۱۷:۵۲
مشهد شهر امام رضا(ع) است نه محل جولان مطربها

تورو به خدا نگذارید رقاصه ها سر بلند کنند
۱۳۹۳-۰۳-۲۰ ۱۱:۱۶:۴۱
حزب‌الله مشهد بسیار خوش درخشیده است و جلوی بسیاری از کنسرتهای مبتذل قدعلم کرده است

ای کاش در تمام شهرها امت وارد شوند و جلوی این خیانتکاران فاسد بایستند
۱۳۹۳-۰۳-۱۹ ۱۵:۴۶:۲۰
هرکی از بابا ننه ا ش قهر میکنه میره کنسرت میذاره و خواننده میشه
جواد
۱۳۹۳-۰۳-۱۹ ۱۴:۲۰:۵۳
اینها نمک خورده های نمک دان شکن هستند که با جانفشانی شهدا به همه جا رسیدند امروز حافظ و رایج همان چیزهایی هستند که غربیها میخواهند
ندا
۱۳۹۳-۰۳-۱۹ ۱۳:۰۱:۱۰
اقایان این ازادیها فرهنگ نمیاورد.اونهمه بچه های دسته گل زیر خمپاره ها و گلوله ها یا حسین گویان سینه سپر میکردند که این مجالس مجوز بگیرند شما به امام پایبندید؟ شما به شهدا پای بندید؟شما با کی هستید؟ فقط بدانید ازما و با ما نیستید. این روزها هم میگذرهند