Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 97118
اعتدال و فروش زورکی
از جیش العدل لیبرال تا حمله گازانبری از درون
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۰
 
همان مسئول محترمی که سایت وابسته به ایشان از یک تشکل غیر قانونی تجمع کننده در مقابل وزارت کشور ، حمایت کرده! همانی که نذر کرده هر هفته برای دولت اعتدال دردسر بسازد! همانی که مجلس بالاخره مجبور خواهد شد به خاطر او رئیس جمهور را به مجلس احضار کند!...
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله،هفته‌نامه یالثارات‌الحسین(ع) در ستون سیاست به روایت همولایتی نوشت:

اعتدال و فروش زورکی

مدتی است سازمان آموزش وپرورش شهر تهران سی‌دی هایی را با عنوان کتاب الکترونیک دانش آموز تهیه نموده و به صورت اجباری به دانش آموزان می‌فروشد.(اولیاء مدارس تهدیدکرده اند هردانش آموزی مبلغ این سی دی ها را نیاورد به مدرسه نیاید!)
از آنجا که هدف از فروش اجباری این سی دی ها «کیفیت بخشی فرایند یاددهی - یادگیری و کار بست فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدرسه» عنوان شده مطلوب است پاسخ به سؤالات ذیل:

۱- اگر شهر تهران ۵۰۰هزار نفر دانش آموز داشته باشد با توجه به قیمت هر بسته سی‌دی(۶۵۰۰تومان)درآمد طرح مذکور چقدر خواهد بود؟

۲- درآمد مذکور جیب چه کسانی را «کیفیت بخشی‌س» خواهد کرد؟
۳- آیا فروش اجباری سی دی به دانش آموزان مصداق تدبیر و امید و اعتدال در آموزش و پرورش است؟

۴- آیا کیفیت بخشی به فرآیند یاددهی - یادگیری و کاربست فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدرسه به شکل زورکی ممکن است؟ آیا نمی شود مثل آقای ظریف در مذاکرات هسته ای، سی دی های فوق را با لبخند به دانش آموزان فروخت؟

۵- اگر اولیای یک دانش آموز نخواهند فرزندشان»کاربست ارتباطات و کیفیت بخشی یادگیری» شود چه تدبیری را باید به‌کار بگیرند؟ آیا مذاکره با ناظم مدرسه برای عدم اخراج فرزندشان موثر و مفید خواهد بود یا این که باید به یک « حقوق دان» مراجعه کنند؟

۶- آیا «کلیدی» که حسن روحانی در تبلیغات انتخاباتی به آن اشاره می کرد همین سی دی های کاربست ارتباطات در کیفیت بخشی یاد دهی نیست؟ اگر هست چرا به جای سی دی ، کلید دست گرفتند؟ آیا فکر می کردند مردم سی دی را نمی شناسند؟ آیا می شود «سی دی» را به جای «کلید» قالب کرد؟ (آن هم سی دی»کاربست کیفیت بخشی ارتباطات یاددهی «را؟)

۷- آیا دولت یازدهم زور را فقط برای فروش اجباری سی دی های «کاربست ارتباطات و کیفیت بخشی یا‌ددهی» به‌کار می گیرد یا در مذاکرات هسته ای هم از زور استفاده می کند؟

جیش العدل لیبرال

* رئیس گروهک تروریستی جیش العدل:اتفاقات سال۸۸ در ایران فعالیت مدنی بود و حصر موسوی و کروبی نشانه نبود آزادی در ایران است.(العربیه۲۴/۱۰/۲۰۱۴)
به ایشان توصیه می کنیم مراتب فوق را در یک نامه نوشته و از آن چند کپی بگیرند. بعد نسخه اصلی را به نشانی تهران بهارستان، مجلس شورای، دفتر دکتر علی مطهری ارسال کرده(می توانند حضوری هم نامه را به ایشان تحویل بدهند!) و کپی ها را به نشانی روزنامه های شرق، اعتماد، آرمان و آفتاب بفرستند!ان‌شاءالله مشکلشان پی گیری و حل خواهد شد!

دکتری و قارچ

* دانشگاه آزاد تعداد پذیرفته شدگان مقطع دکتری خود را طی یک سال از ۴۰۰۰نفر به ۱۱۰۰۰نفر افزایش داد.(رسانه ها)

شیوه های افزایش ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه آزاد:
الف)تکثیر دانشجوی دکتری به شیوه پرورش قارچ : در این شیوه دانشجوی دکتری مثل قارچ سبز شده و در نهایت شهریه او توسط دانشگاه آزاد برداشت می شود. بقیه اش هم به دانشگاه آزاد مربوط نیست!

ب) تکثیر دانشجوی دکتری به شیوه تولید انبوه: در این روش خط تولید انبوه مدرک دکتری در واحدهای دانشگاه آزاد راه اندازی و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد. در صورتی که خط تولید مذکور در نیمی از واحدهای دانشگاه آزاد راه اندازی شود در سال ۹۴ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه آزاد به یک میلیون نفر افزایش پیدا خواهد کرد.

ج) تکثیر دانشجوی دکتری به روش «خودرو»: در این شیوه مسئولان دانشگاه آزاد با الهام از رویش گیاهان خودرو در مراتع و علفزارها، دانشجویان دکتری را به شیوه»خودرو» و «دیم» پرورش داده و به تولید مدرک دکتری می پردازند.

د) تکثیر دانشجوی دکتری به شیوه زیراکس: این روش با استفاده از دستگاه‌های زیراکس مخصوص، به تکثیر دانشجوی دکتری می پردازد. در این شیوه ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری نامحدود(بسته به ظرفیت «تونر» دستگاه زیراکس!)است.

ه) تکثیر دانشجوی دکتری به شیوه بانکداری: در این روش میان کسانی که در مقطع دکتری دانشگاه آزاد ثبت نام کرده و نیمی از کل شهریه خود را واریز کنند، قرعه کشی صورت گرفته و به ۵۰نفر یک خورجین پر از اسکناس ۱۰۰تومانی اهدا خواهدشد. اجرای این شیوه اشتیاق داوطلبان برای ثبت نام در دوره های دکتری دانشگاه آزاد را به میزان ۹۷درصد افزایش خواهد داد .

و) تبدیل ظرفیت دوره های کاردانی به دکتری: باتوجه به تعطیلی اکثر دوره ای کاردانی دانشگاه آزاد و کساد شدن کامل این مقطع ، دوره های مذکور با یک تغییر نام ساده به دوره دکتری تبدیل شده و در نتیجه با یک ابتکار ساده، ۴۰۰هزارظرفیت دوره ای کاردانی دانشگاه آزاد به دوره دکتری تبدیل شده و مورد بهره برداری قرار می گیرد!

پیاده نظام یا زرهی!

وزیر ارشاد : آزادی رسانه ها دلیلی نیست بر این که برخی نقش پیاده نظام دشمن را بازی کنند. (نسیم،۱۷/۸/۹۳)

احتمالاً مقصود ایشان این است که اگر می خواهید بازی کنید حیف است به جای پیاده نظام دشمن بازی کنید! بیاید مثل فیلم «من عصبانی نیستم» نقش « زرهی دشمن» را بازی کنید یا مثل فیلم»قصه ها» نقش سواره نظام را بازی کنید یا مثل بعضی مطبوعات اصلاح طلب به احکام الهی توهین کرده، علیه قصاص و امربه معروف و نهی ازمنکر موضع گیری کنید تا نقش» ستاد فرماندهی دشمن» را بازی کرده باشید!

فقط شهیندخت

وقتی اوایل آبان امسال معاون رئیس جمهور در امور زنان فرمایش کرده:» در این ایام داشتن بیش از دو فرزند عقلانی نیست» (آن هم در سالی که ولی فقیه مردم را به افزایش فرزند تشویق می نماید)مطلوب است مفهوم عبارت معاون مذکور:

* مفهوم : ولایت پذیری یعنی این! آن هم از نوع مسئولانه اش!
* ثمره علمی: هن نواقص العقول و نواقص الایمان و نواقص....

* نتیجه اخلاقی: بدنیست صاحب منصبان مملکت گه‌گاه برای حفظ ظاهر هم که شده اخبار رسانه های داخلی را گوش کنند که سوتی هایی از این دست صادر نفرمایند!
* رونوشت : ریاست محترم جمهور جهت استحضار!

بازهم شهیندخت

شهیندخت خانم مولاوردی را می شناسید؟ معاون رئیس جمهور در امور زنان را عرض می کنم! همان مسئول محترمی که سایت وابسته به ایشان از یک تشکل غیر قانونی تجمع کننده در مقابل وزارت کشور ، حمایت کرده! همانی که نذر کرده هر هفته برای دولت اعتدال دردسر بسازد! همانی که مجلس بالاخره مجبور خواهد شد به خاطر او رئیس جمهور را به مجلس احضار کند! همانی که تصمیم گرفته با یک حمله گازانبری (آن هم از درون دولت) چهار چرخ دولت را پنچر کند! اینها را گفتیم تا به رئیس جمهور محترم نشانی بدهیم که دولت ایشان از کجا می خورد!