Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 4677
۲ نظر
مسئول حزب الله کرمانشاه:
اعمال خير فراوان انسان، با تمرّد از ولايت، نابود مي‌شود
پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۵
 
نمي توان به افراد و جريانهاي منحرف نزديک بود و در عين حال دم از ارادت و تقرب به حضرت وليعصر(ع) زد. دوستان و اطرافيان منحرف زمينه انحراف انسان را فراهم مي‌کنند و گاه انحراف انسان را به جايي مي‌کشند که مجال برگشت نباشد
مسئول حزب الله کرمانشاه گفت:نمي توان به افراد و جريانهاي منحرف نزديک بود و در عين حال دم از ارادت و تقرب به حضرت وليعصر(ع) زد. دوستان و اطرافيان منحرف زمينه انحراف انسان را فراهم مي‌کنند و گاه انحراف انسان را به جايي مي‌کشند که مجال برگشت نباشد و ما نمونه‌هاي اين را در دفتر برخي علماي بزرگ به چشم ديديم که عقلشان را به چند جوان سبک مغز سپردند و اين سبک مغزيها تا آنجا پيش رفت که گاه مانند منتظري و... تا مقابله با حضرت امام پيش رفتند و اين زنگ خطري است براي ديگران که امروز از اين حکايات عبرت بگيرند... 
صادق اشک تلخ در جلسه هفتگي محسنيه اين شهر، با توجه به موضوع جريان انحرافي در کشور و فتنه ديني پيش روي ملت ايران طي سخناني اظهار داشت:
جريان انحرافي که امروز به عنوان يکي از دغدغه‌هاي مهم بزرگان نظام و علماي با بصيرت کشور مطرح است موضوع چندنفر تازه به دوران رسيده منحرف نيست بلکه آنچه موجب نگراني است حوزه تأثيرگذاري آنان بر افکار و انديشه‌هاي برخي مسئولين مؤثر کشور مانند رئيس‌جمهور پرتلاش مي‌باشد که مي‌تواند پيامدهاي ناگواري در پي داشته باشد؛ مسئوليني که حسن فاعلي دارند ولي درعين حال تأثيرپذيري آنها از افراد و جريانهاي منحرف مي‌تواند موجب مخدوش شدن آن حسن فاعلي نيز گردد. همچنانکه ۶ هزار سال عبادت مستمر شيطان در اثر عدم تبعيت از فرمان ولايت الهيه حبط و کأن لم‌يکن گرديد. 

وي با يادآوري حکايت تشرف علي بن مهزيار اهوازي به محضر حضرت وليعصر(عج) و اينکه قبل از تشرف به او امر شد جهت تشرف حتي بايد از رفقاي به ظاهر خوبش نيز کناره بگيرد، ادامه داد: بايد دقت داشت که اظهار ارادت، تقرب و محبت به ساحت مقدس حضرت وليعصر(عج) با نزديک شدن به افراد و جريانهاي انحرافي قابل جمع نيست و نمي‌توان به جريانهاي انحرافي نزديک بود و در عين حال دم از ارادت و نزديکي به حضرت صاحب الزمان (عج) زد. 

اشک‌‌تلخ با اشاره به اينکه انحرافات يک شبه به وجود نمي‌آيد و به تدريج صورت مي‌پذيرد گفت: نظام ما يک نظام اسلامي است و انقلاب ما نيز يک انقلاب اسلامي بوده و هست و علماي دين نيز به عنوان متخصصين اسلام، راه را بر مردم نشان داده و مي‌دهند و اگر کسي از مسير روحانيت اصيل و علماي رباني خارج شود در مسير انحراف قرار مي‌گيرد؛ همان پديده‌اي که در طول تاريخ انقلاب، افراد و جريانهاي مختلفي و حتي علماي بزرگي را به ورطه نابودي و سقوط کشانيده است. 

امروز روحانيت با بصيرت و اگاه کشور از خطر يک جريان انحرافي و فتنه ديني سخن مي‌گويند، هرچند متأسفانه در استان ما برخي روحانيون که در عزل و نصبهاي اجرايي استان از صدر تا ذيل دخالت نموده و مي‌نمايند، مدتهاست که برخلاف مسير روحانيت آگاه کشور ترجيح داده‌اند، به جاي محکوميت اين جريان انحرفي، در جهت حفظ مصالح خود و اطرافيان، مهر سکوت بر لب زنند؟! و اين در حالي است که بيش از ديگر روحانيون استان، موضع گيريهاي سياسي کشوري و صريح داشته اند و... لکن امروز به اين جريان انحرافي که مي‌رسند به ناگاه سکوت تأييدگونه را برگزيده اند؟! گرچه بدون شک، گذشت زمان و امتحانات پيش رو همه چيز را بيش از پيش بر مردم عزيزمان آشکار خواهد نمود. 

وي خطاب به جوانان حزب‌اللهي اظهار داشت: همه بايد در انتخاب رفيق و دوست خود و اطرافيان بيش از پيش دقت نمائيم؛ چرا که دوستان و اطرافيان منحرف زمينه انحراف انسان را فراهم مي‌کنند و گاه انحراف انسان را به جايي مي‌کشند که مجال برگشت نباشد و ما نمونه‌هاي اين را در دفتر برخي علماي بزرگ به چشم ديديم که عقلشان را به چند جوان سبک مغز سپردند و اين سبک مغزيها تا آنجا پيش رفت که گاه مانند منتظري و... تا مقابله با حضرت امام(ره) پيش رفتند و اين زنگ خطري است براي ديگران که از اين حکايات عبرت بگيرند.

در اين روزها نيز به خوبي تأثيرات يک شخص يا جريان منحرف را بر برخي افراد موجه و پرتلاش مي‌بينيد و اين آزمونها تازگي ندارد و در طول تاريخ زياد اتفاق افتاده، مهم اين است که ما تکليف خود را بدانيم. 

مسئول حزب‌الله کرمانشاه، در بخش پاياني سخنانش با اشاره به گسترش فضاي نگران کننده گناه، ناهنجاريهاي اخلاقي و بي‌حجابي در جامعه افزود: مقام معظم رهبري با درک شايسته از وضع موجود، در ديدار اخير وزير کشور و فرماندهان ناجا صريحا از آنان تحقق امنيت اخلاقي را مطالبه فرمود اما متأسفانه هنوز اقدام مؤثر و خاصي مشاهده نمي‌ شود!

محمد
۱۳۹۰-۰۷-۰۶ ۰۸:۵۲:۰۸
اخبار و جریانات حزب اله کرمانشاه را پیگیری میکنم و یقین دارم کسانی که در راه قران و اهل بیت علیهم السلام قدم بر می دارند و صبر میکنند حتما پیروزند البته با اطاعت صددرصد از مقام عظمای ولایت
محمد
۱۳۹۰-۰۶-۲۲ ۱۰:۰۶:۲۶
درود بر کسانی که راه درست معصومين عليه السلام را در پیش رو دارند و در عين حال تبعيت از ولایت مطلقه فقيه می کنند