داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 85471
۲۲۰ نظر
ابتکار عمل جدید داعش درباره زنان+عکس
شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۷
 
گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، یکی از اعضای گروه‌های تندرو از افتتاح یک اردوگاه نظامی ویژه آموزش زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب خبر داد.این منبع در مصاحبه با روزنامه السفیر عنوان داشت: گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

این منبع اعلام کرد که در این اردوگاه بیش از ۳۰ دختر جوان که میانگین سنی آن‌ها بین ۱۵ تا ۳۰ سال است و همچنین ۲۰ دختر بچه که سن آنها کمتر از ۱۲ سال است، حضور دارند که فعالیت‌های خود را به صورت آشکارا در شهر الباب در حومه شمال شرقی حلب آغاز کرده‌اند.
وی تصریح کرد که این زنان سوری نیستند که این سخن همانند اظهارات یک منبع از ساکنان شهر الباب است که گفته بود: این دخترها بویژه کودکان با لهجه‌ای صحبت می‌کنند که به نظر می‌رسد از مغرب عربی هستند و برخی از آنها حتی عرب هم نیستند.

وی با بیان این که دستیابی به اطلاعات دقیق پیرامون نحوه آموزش به این دختران در این ارودگاه نظامی سخت و دشوار است، افزود: این دختران به منظور انجام دو ماموریت مختلف آماده می‌شوند؛ ماموریت نخست سازماندهی امور مناطق تحت کنترل این گروه است، چرا که آنها بر آمد و شد زنان نظارت داشته تا برخی از مردان لباس زنانه به تن نکنند و همچنین این زنان آموزش دیده حکم‌ اقدامات غیرقانونی را اجرا می‌کنند، ماموریت دوم مربوط به جبهه‌های درگیری‌ها است که احتمال می‌رود برخی از زنان در سوریه دست به حملات انتحاری بزنند.

در همین راستا، این منبع درگیری‌های اخیر میان گروه‌های تندرو را به این نوع از اردوگاه‌ها ربط داده و اعلام کرد: برخی از گروه‌های تندرو به روستاهای تحت کنترل داعش هجوم برده و چند تن از زنان این اردوگاه را ربوده‌ و آنها را به اسارت گرفتند.

پایگاه‌های گروه‌های تندرو نیز گزارش دادند که زنان وابسته به داعش بویژه در حومه شمالی حلب مورد تجاوز و آزار قرار گرفتند.

هم‌چنین تلاش‌هایی برای ترور تعدادی از رهبران داعش در شهر رقه صورت گرفت که تندورهایی که لباس‌های مبدل زنانه به تن کرده بودند تلاش داشتند آنها را ترور کنند که این امر داعش را به بازنگری جدی درباره به خدمت گرفتن زنان در این اردوگاه وادار کرد.
منبع: تسنیم

موسوی
۱۳۹۳-۰۹-۱۴ ۰۷:۵۸:۲۶
به نظرمیاد، داعش همان دجال است، که انشاالله هرچه زودترنابودشود، امین یارب العالمین
ﺭﺿﺎ
۱۳۹۳-۰۹-۰۷ ۲۳:۵۹:۰۹
اﻳﻨﺎ ﻣﺸﺘﻲ ﺗﺮﺳﻮﻭﺑﺰﺩﻟﻦ ﻛﻪ ﻫﻨﺮﺷﻮﻥ ﻛﺸﺘﻦ ﺑﻴﮕﻨﺎﻫﺎﻧﻪ ﺣﻖ ﺷﻮﻥ ﺳﺮﺩاﺭﺳﻠﻴﻤﺎﻧﻲ
امیر حسین
۱۳۹۳-۰۹-۰۳ ۰۸:۰۸:۰۲
عراق را باید به موشک های دور برد ورادار گریز پیشرفته مجهز کرد و کانون اصلی مجرای ورود این شیا طین گرگ صفت را هدف گرفت وگوش مالی داد،وگرنه هرچقدر این حرومزاده ها بدرک واصل بشوند ،باز سری جدید وارد میکنند،باید ریشه اصلی را از ته نابود کرد ،(اول هشدار جدی به کشور هایی که به این حرومزادهها توپ وتانک وجو لان میدن ،در صورت عدم نتیجه اقدام به گوشمالی تا هیچ وقت هوس ماجرا جویی به سر شون نزنه ،اردغان بی غیرت و فهد سگ صفت )
ع
۱۳۹۳-۰۹-۰۲ ۲۲:۴۰:۳۹
خاک تو سر داعش
محمد
۱۳۹۳-۰۸-۲۷ ۰۷:۱۴:۵۱
نابود بشن.
حمید
۱۳۹۳-۰۸-۲۳ ۱۱:۴۹:۴۴
خدای بخشنده ظهور امام غایب ما را حاصل بفرما
سرباز مهدی
۱۳۹۳-۰۸-۲۰ ۲۲:۴۲:۳۳
به حق فاطمه زهرا همشون نابود میشن. انشاا...
افشین
۱۳۹۳-۰۸-۱۸ ۱۳:۵۰:۳۳
نابود شونده اصلی خود ترکیه خواهد بود
علیرضا
۱۳۹۳-۰۸-۱۶ ۱۵:۳۰:۳۰
چرا فقط از عربستان میگید وهیچ وقت از کشور ترکیه جنایتکارکه به طور اشکار ازگروه داعش حمایت ودرصدد ان میباشد که شهر موصل که زمانی از خاک ترکیه جدا شد مجدد از عراق پس بگیرد
سایه
۱۳۹۳-۰۷-۳۰ ۱۱:۰۲:۳۳
خدایا خودت به راه راست هدایتشون کن.
عشق ایران
۱۳۹۳-۰۷-۲۷ ۲۳:۵۳:۰۸
من تازه از سربازی اومدم با کلی روز شماری . ولی حاضرم دومرتبه برم تا هر زمان لازم باشه
ابوالفضل
۱۳۹۳-۰۷-۲۷ ۲۳:۴۹:۲۴
هیچ غلطی نمیتونن بکنن
مژگان
۱۳۹۳-۰۷-۲۷ ۰۰:۴۷:۵۸
ای خاک تو اون سرشون کنن
رحیم
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۰:۰۱:۰۴
حتما این خانمها روز تمرین نظامی دارندوشبها هم درجهاد نکاح شرکت دارند.لعنت خدا بر علمای وهابی باد.
ali
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۰۸:۱۳:۴۹
داعش بدست امریکا انگلیس و اسرائیل ایجاد شده. باز هم گروهی عاشق دلباخته امریکا و اذنابشون هستند.چقدر ادم کور