داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 91041
۶ نظر
وقتی ناجا دنبال دردسر نیست!
سکوت ناجا و رقص گرگها
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۱
 
ناجا دنبال دردسر نیست و هرکسی از فضای دیسکو مانند کنسرتها ناراحت و نگران است ، مشکل خودش است! اما اگر کسی بخواهد با اجرای کنسرتها مخالفت کند لابد با ناجا طرف خواهد بود...
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله،هفته‌نامه یالثارات‌الحسین(ع) در ستون سیاست به روایت همولایتی نوشت:*کارشناسان حیات وحش معتقدند سکوت و سکون چوپانها، موجب رقص گرگها می شود!(علتش را شما بهتر از کارشناسان می دانید! )

۱- فرمانده ناجا: صحنه آرایی برخی کنسرتهای اجرا شده در کشور به صورت دیسکو بوده و خواننده ها تماشاچیان را به انجام موج مکزیکی تشویق می کرده اند.(جمهوری اسلامی۹۳/۵/۲۰)

۲- فرمانده ناجا: ما برنامه ای برای اجرای تفکیک جنسیتی در کنسرتها نداریم.(جمهوری اسلامی ۹۳/۵/۲۰)

اگر این دو جمله را باهم ترکیب کنید نتیجه آن می شود که:

الف) ناجا مشکلی با دیسکو بودن ، مختلط بودن ، موج مکزیکی زدن، روسری برداشتن و دور سر چرخاندن، انجام حرکات موزون مختلط از سوی تماشاچیان آقا و خانم و سایر فعالیتهای فرهنگی ، هنری موجود در کنسرتهای اجرا شده در کشور نداشته و ندارد و نخواهد داشت!

ب) انجام هر حرکت خلاف شرع و اخلاق و عفت عمومی اگر در حین اجرای کنسرت موسیقی باشد بلامانع است! (هرچند که انجام اعمال خلاف شرع اصولاً در همه جای مملکت آزاد است!)

ج) ناجا دنبال دردسر نیست و هرکسی از فضای دیسکو مانند کنسرتها ناراحت و نگران است ، مشکل خودش است! اما اگر کسی بخواهد با اجرای کنسرتها مخالفت کند لابد با ناجا طرف خواهد بود چون «ناجا وظیفه اش پاسداری از قانون و حقوق مردم است» و احتمالاً برپایی کنسرت در قالب دیسکو طبق قانون آزاد است!

د) اصولاً در مملکت ارتکاب حرام آزاد و مقابله با آن به هر شکلی ممنوع است! البته «ناجا محیط را به لحاظ اخلاقی صیانت می کند» اما این به آن معنی نیست که دختران و پسران نتوانند در کنسرتها به هرشکلی که مایلند شادی نکنند!

توضیح ضروری: قسمتهای داخل گیومه از دیگر فرمایشات فرمانده محترم ناجا است!

سیف الله
۱۳۹۳-۰۵-۳۰ ۰۶:۵۴:۳۹
کسی را که شهوات اغوا کرده و متجاهد به فسق است، روح لنسانی خود را از دست داده؛ چنین کسی حرف شما را نمی فهمد...
پس خواهشا اگر پرچم بلند شود و حرکتی عملی بر علیه مفسدان شروع شود، امت حزب الله گردن مسئولان فاسد را خواهند شکاند...
دشتي
۱۳۹۳-۰۵-۲۷ ۲۱:۴۸:۴۲
بيچاره بچه ها ناجا
حکمت - تبریز
۱۳۹۳-۰۵-۲۴ ۲۰:۰۶:۵۲
دراثرغفلت وتساهل وتسامح غیرقابل گذشت ونبود هیچگونه ممیزی وعدم تخصص ونداشتن شناخت کافی برموسیقی درمسئولین این بخش ، موجب گردیده در تهران مراکزاستان ها بندر آزاد تجاری اشاعه ابتذال توسط بانیان کنسرت ها براه انداخته شود! و ضربات جبران ناپذیری به موسیقی ملی و نواحی ایران وارد نمایند مسئولین فرهنگی در سایه کج فهمی وبدفهمی تیشه به ریشه فرهنگ این سرزمین می زنند! ظهورجریان اقتصادی محض وتفکرهای آشفته‌ساز با تکیه برفرهنگ ضدارزشی‌غرب واشاعه بعضی موسیقی‌های‌مخرّب وسوء‌مدیریت درموسیقی فضای فرهنگی کشور را به تاریکی مطلق برده است!دادن مجوز و رفتن به کنسرت های برگرفته از موسیقی لسن آنجلسی و راک و هوی متال در قاموس بعضی ها روشنفکری !تلقی می شود!
ای دلسوزان فرهنگ ایرانی - اسلامی امروز مبارزه با مفسده کنندکان مجاهدت و ایثار است.
باید اول وزارت فرهنگ و سپس ناجا با این برنامه های رقت بار و شرم آور به مردم جواب دهند!
علی
۱۳۹۳-۰۵-۲۴ ۰۶:۲۴:۰۴
ظاهرا اسلام تو این کشور یک چیز تزئینی است.ما که دیگه خسته شدیم از بس داد زدیم و فایده ای نداشت.
۱۳۹۳-۰۵-۲۳ ۱۷:۳۹:۲۰
الکی ناحا رو متهم نکنید،وقتی یه کنسرتی مجوز داره کاری از دست ناجا جز برقراری آرامش وجود نداره
علی
۱۳۹۳-۰۵-۲۳ ۱۴:۴۰:۱۴
با سلام جای سردار رادان خالی چرا در این مملکت اسلامی چنین اتفاقاتی می افتد کدام مسئول کوتاهی می کند جواب امام وشهدا را چگونه خواهید داد تمام دشمنان کمر به نابودی تنها حکومت تشیع را به هر نحوی دارند وبخی هنوز متوجه نشدند