داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 90132
۱۰ نظر
شکست های پیاپی رژیم‌صهیونیستی در برخورد با سدّمقاومت
گزارش تصویری/آنچه مقاومت بر سر صهیونیست‌ها آورد
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۰
 
واقعیت هایی که اگرچه تلاش شده است بوسیله آنها احساس ترحم نسبت به صهیونیستهای یهودی در میان افکار عمومی برانگیخته شود اما در رئوس خود بیانگر ترس صهیونیست ها از مقاومت، خسارت باری فراوان موشک های حماس بر شهرهای صهیونیست ها....
به گزارش پایگاه خبری انصار حزب الله، طی مدت چند هفته ای که از رویارویی صهیونیستها با گروه های مقاومت در نوار غزه می گذرد، کمترین خبر و مفهومی که به آن پرداخته شد، میزان خسارات و تلفات صهیونیست ها از این ددمنشی و اثرات توانایی های رزمی و لجستیکی رزمندگان مقاومت بود.

رخدادی اگرچه در روزهای اول حتی به آن پرداخته هم نمی شد و حتی رژیم صهیونیستی، اسیر و کشته شدن سربازان خود به دست گروه های جهاد اسلامی و القسّام را نیز تکذیب می کرد؛ اما به مرور آنچنان به گستره این خسارت ها و تلفات افزوده شد که شبکه صهیونیستی رسانه های جهانی تصمیم گرفتند به مرور و با پوشش دادن به برخی از این خسارت ها و تلفات در رسانه های خود، افکار عمومی را به سمت دلسوزی برای صهیونیست ها و تقلیل دادن ماجرای "مقاومت" به یک نبرد نظامی مرسوم! هدایت کنند.

با این همه ولی ماه پشت ابر نخواهد ماند و برخی از تصاویر و اطلاعات ارائه شده در شبکه صهیونیستی رسانه های جهانی، حاوی واقعیت های غیر قابل انکاری از شکستهای پیاپی رژیم صهیونیستی در برخورد با سدّ مقاومت است.

واقعیت هایی که اگرچه تلاش شده است بوسیله آنها احساس ترحم نسبت به صهیونیستهای یهودی در میان افکار عمومی برانگیخته شود اما در رئوس خود بیانگر ترس صهیونیست ها از مقاومت، خسارت باری فراوان موشک های حماس بر شهرهای صهیونیست ها، آسیب پذیر بودن وسیع ارتش اسرائیل و سربازانش در مقابل رزمندگان مقاومت و برخی حقایق دیگر است.

در ادامه تصاویری را به انتخاب یالثارات و از خبرگزاری ها و نشریات رویترز، واشنگتن پست و الجزیره می بینید که بیانگر تلفات، شکستها و خسارتهای فراوان صهیونیستها از هجوم به سمت نوار غزه و حمله به مقاومت است.

در این تصاویر، تشییع جنازه سربازان به هلاکت رسیده رژیم صهیونیستی، زخمی های رژیم اشغالگر قدس در نبرد با مقاومت، ترس و گریه سربازان صهیونیست از کشته شدن همقطاران خود، ناامن بودن زندگی در شهرهای صهیونیستی و خلل پذیر بودن گنبد آهنی (سیستم ضد موشکی صهیونیستها) دیده می شود.

گفتنی است در لابه لای مطالب خبرگزاری های خارجی پیرامون حوادث غزه و رویارویی جریان مقاومت با صهیونیست ها اطلاعاتی نیز در زمینه خسارتهای صهیونیست ها از این ددمنشی منتشر شده است که اگرچه این اطلاعات قاعدتاً دقیق نیستند اما صهیونیست ها بوسیله آنها باز هم مجبور به اقرار پیرامون تلفات خود شده اند.

مسلمان
۱۳۹۳-۰۵-۱۳ ۱۷:۴۶:۴۸
اينها اصلا چيزي نيست.تمام ارتش اسلام بايد بسيج بشن و در يك حركت حسيني، همه اين بدتر از وحوش رو به درك واصل كنند.اينها را بايد به ازاي هر كودك غزه، صد بار و بدتر از يك سگ هار كشت.بنده حاضرم، شما چي؟
شاندیزی
۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۱۸:۰۱:۵۱
لعنت خدابرصیونیستهای ظالم بایدبدتربه سراین پست ترازحیوانات بیاید .
امیر
۱۳۹۳-۰۵-۱۱ ۲۳:۱۲:۳۸
با اتکا به خدا و وجود آقا امام زمان عج شاهد روزی باشیم که احدی از این خوک صفتان بر روی زمین نباشند ، انشاله
افسر جنگ اقا
۱۳۹۳-۰۵-۱۱ ۱۳:۴۲:۲۵
خاله زنکهای بدبخت اسراییلی انقدر گریه کنید و اشک بریزید که خفه بشید مرگ براتون عروسیه وگرنه باید تیکه تیکه بشد منفورها قافه هاتون کریه و چندش اوره بوی تعفن میدید هیچکس از مرگتون ناراحت نیست
سرباز گمنام
۱۳۹۳-۰۵-۱۱ ۱۱:۴۰:۲۲
خدا اینده را از ان حزب الله بشارت داده و خوشحالم که اوارگی و اشک نمرودیان کثافت را میبینم به درک واصل شدن
ندا
۱۳۹۳-۰۵-۱۱ ۱۱:۳۱:۴۲
به درک که مردن بیشتر از یانم بمیرن جشن میگیریم این صهیونیست های کثیف باید از کره زمین محو بشوند خدا انقدر به ما عمر داد تا اشک و اه و اوارگی این کثافتها رو دیدیم
۱۳۹۳-۰۵-۱۰ ۲۱:۰۶:۳۱
بله دیگه ! اینجوریه دااااش
فرزندشهیدازکرمانشاه
۱۳۹۳-۰۵-۱۰ ۱۷:۲۳:۱۷
از خدا بی خبرا تازه فهمیدن از دست دادن هم نوع،هم کیش وهم وطن چقدر دردآوره.
کاش یه لحظه خودشونو جای خانواده های شهدای فلسطین بذارن که خیلی اوقات حتی نتونستن شهیدشونو به خاک بسپارن...
۱۳۹۳-۰۵-۱۰ ۱۴:۳۶:۴۸
اگر فلسطینی ها شیعه بودند تا حالا صهیونیستها نابود شده بودند. به امید روزی که همه مسلمانان شیعه شوند .
بنده خدا
۱۳۹۳-۰۵-۰۹ ۱۱:۲۳:۲۴
انشاالله همتون به درک واصل بشین ! بی شرفهای جنایت پیشه! خدا انتقام کودکان مظلوم غزه را از شما میگیرد. ان زمان دیر نیست همین نزدیکیهاست..! مرگ بر صهیونیسم
اسرائیل مرگت باد
امریکا ننگت باد