Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 130463
در یالثارات شماره ۸۵۷ خواهید خواند:
از عقبگرد معیشتی در دولت‌روحانی تا فیلمی برای مردم
چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵
 
یالثارات شماره ۸۵۷ ، روی پیشخوان دکه های مطبوعاتی قرار گرفت/ در صفحه بین‌الملل نیز گزارشی تفصیلی درباره پرونده پیچیده رقه در سوریه و احتمال مداخله حشدشعبی در این نبرد منتشر شده است...
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله، یالثارات شماره ۸۵۷ ، روی پیشخوان دکه های مطبوعاتی قرار گرفت.

- صفحه شهید در این شماره از یالثارات به ياد‌كـرد‌ى از سـرد‌‌ار شهيد «حاج حاتم حماده»؛ از فرماند‌‌هان حزب‌الله لبنان اختصاص دارد که همگان او را با نام «حاج علا» می شناختند. همچنین در صفحه روایت یاران، گفتگویی خواندنی با دختر شهید مدافع حرم «عبدالله باقری» در دسترس مخاطبان قرار دارد.یالثارات در صفحه شمیم عدالت گزراشی درباره ضایعات مواد غذایی منتشر کرده و در تیتر اصلی چنین نتیجه گرفته است که ضایعات ایرانی، ۱۰ کشور اروپایی را سیر خواهد کرد.

صفحه ادب و هنر، با گزارشی درباره فیلم «یتیم‌خانه ایران» آن را مصد‌‌اق بارز و نمونه د‌‌رستی از تمرکز و توجه به تولید‌‌ و اکران آثاری همسو با اصل و اساس نظام و انقلاب قلمداد کرده است. یالثارات «یتیم‌خانه ایران» را جلوه‌ای روشن از مقاومت و نمونه ای بارز از حضور پُررنگ جریان مقاومت د‌‌ر عرصه‌ی فرهنگ و هنر دانسته است.

صفحه ۵ در این شماره از یالثارات به بازخوانی و تحلیل آراء مراجع تقلید درباره مسئله ربا در بانکداری جمهوری اسلامی پرداخته است و در صفحه بین‌الملل نیز گزارشی تفصیلی درباره پرونده پیچیده رقه در سوریه و احتمال مداخله حشدشعبی در این نبرد منتشر شده است.