Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 121256
مژده، مژده؛
یک «مرد» کاندیدا شد!
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۹
 
بالاخره سر وکله کلید حلال مشکلات از آمریکا پیدا شد. چی می خواید از این بهتر! رندی گفت نکنه این کلید حسن روحانی از همان اول ساخت آمریکا بوده و ما خبر نداشتیم، گفتم والله اعلم.
 پایگاه خبری انصارحزب‌الله: حیف‌مان آمد در ایامی که سوژه‌های جیغ‌و دادی الا ماشاءالله فراوان است، بدلیل دربند بودن هفته‌نامه یالثارات خودمان و شما را از آن محروم کنیم. همراه می‌شویم با یکی از سوژه‌های جیغ‌ودادی :

سال قبل در مجلس ولادت یکی از امامان آل محمّد صلی الله علیه و آله، برادری مداح پس از خواندن اشعار شاد مولودی و کف و شادی مفصلّ حضار ،یهویی گریز زد به روضه و در توجیه کارش برای اینکه کسی مسئله دار نشه گفت: شما که به مجلس مولودی امام می آیید باید یک چشمتون بخنده، یک چشمتونم گریه کنه! نشون به اون نشون که این حقیر سراپا تقصیر هر چه زور زدم و با خودم کلنجار رفتم نشد که نشد که یک چشمم بخنده و یک چشمم گریه کنه! حالا بگذریم از اینکه علتش بی هنری مداح بوده یا بی عرضگی این بنده خطاکار.

امّا از حق نگذریم از صدقه سر اعتدال و تدبیر و امید، معمّا حل شده، و با تدبیر برخی کشته مُرده های سیاست و کار کشته های سیاست، ناخواسته این چشم آدم گریه می کنه و اون چشمش خنده. می گی چطور؟ خوب چشم و گوشتو واکن تا بگم.

۱-قابل توجه همه اونایی که توی کل انتخابات های جمهوری اسلامی یه مرد ندیدن!

یه بابایی برداشته تو بروشور گلاسه تمام رنگیش برا مجلس هم خودشو چاپونده و هم با تیتر درشت نوشته «یک نفر آمد بگوید درد را /کو کسی یاری دهد این مرد را»و «مردی با ۴۱۰ فرزند می آید»و «چرا لیست ها؟به توانمندی ها رای دهیم.»خب؛ ملاحظه فرمودید. انصافاً اگر رادیوی دشمن اسرائیلی می خواست آفتابه بگیره به هیکل اکثر کاندیداهای انتخابات که تو لیست ها هستند بهتر از این مرد نمی توانست،حالا فهمیدی معنای«مرد» را یا بازم بگم.

یکی دیگه از هزاران هنر این مرد«توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی از مهدکودک تا دانشگاه » است.مبادا کسی تعجب کنه. اگر از حق نگذریم جناب «مرد» در همان گلاسه چهار رنگ تبلیغاتی توضیح کافی و وافی مرحمت فرموده. وفق توضیحات مکتوب قبلاًها ایشون یعنی آقای «مرد» تونستن «در کمتر از ۵۵ روز تعدادی ناقابلی جوجه یک روزه را به ۵۷ هزار عدد» برسونن! گمون کنم فهمیده باشید سرّ مطلب را.خب،خیلی روشنه؛این آقا(مرد) جوجه های یکروز رو پخش کرده بین اطفال مهدکودک ها تا با دستمالی و ناز و نوازش و احیاناً مشت و مال جوجه ها،هم به رشدشون کمک کنن و هم زیادشون کنن تا ۵۷ هزار تا.... حالا حالی شدی؟

از وعده های دیگر معظم له (مرد)«ترویج و تسهیل فرهنگ ازدواج آسان جوانان» است.فکر می کنم از توضیحات پیش گفته این «مرد» جای هیچ شک و شبهه باقی نمونده.اما به جهت توضیح واضحات معروض می دارد:

اولاً وقتی این مرد خودش به تنهایی ۴۱۰ فرزند داشته باشد و از قضا هر ۴۱۰ تا رو هم با خودش می خواد بیاره تو مجلس. این یعنی بهترین سرمشق ازدواج آسان؛آره اگر جوونا شک کنن چطور می تونن سهل و آسان ازدواج کنند. بسم الله،ایناهاش،چشمشانو خوب واکنن و این مرد را تماشا کنن که حکماً چند ده تا ازدواج کرده که تونسته ۴۱۰ تا بچه داشته باشه.تا کور شود هر آن که نتواند دید!

دوماً چرا از ابتکار جوجه کشی ایشان غافلید؟ مگه هدف از ازدواج تکثیر نسل نیست؟ مطمئن باشید با روش این مرد می تونید به راحتی جوجه کشی کنید و جوجه ها را بدید بچه های مهدکودکا براتون بزرگ کنند! آسان تر از این هم می شه! آخه یه کم انصاف داشته باشین. بسه دیگه؛ تمومش کنم. بالاخره «مرد» ما پس از کلی وعده و عید از همین دست در آخر ورق تبلیغات تمام رنگیش گفته«معتقد است پس از گذشت ۳۰ سال،اقتدار لیستهایی را که معمولاً با نگاه سیاسی بسته می شوند،می توان شکست» همانطور که ملاحظه می فرمایید این فرموده جناب ایشان نیز مانند سایر فرمایشاتشان بسیار متین است.

علیهذا توصیه می شود رأی دهندگان تهرانی و سایر شهرستانهایی که باید به یک لیست بلندبالا رأی بدن.لیستها را پاره کنند بریزند کف خیابون و با فرمول دانش جدید ریاضی(۳۰<۱)با رأی دادن به یک «مرد» علاوه بر سامان دادن به مشکلات کمر شکن،خود خیالاتشان را از شر «لیستهای شکستنی» آسوده کنن. همین که گفتم.حرف اضافه نبینما!

۲- راه دوری نرویم همین حسن روحانی خودمان در تبلیغات انتخاباتی با سر دست گرفتن یک کلید یونولیتی ادعا فرمود کلید مشکلات مملکت در دست منه، مدتی بعد گفت می ریم با کدخدا می بندیم و مشکلات رو حل می کنیم. صد روز که سهل است چندین صد روز گذشت،تا کم کم برجام رسید به فرجام.اما هنوز از اصل کلید و معجزه کلید خبری نشد.دو سال گذشت. و رئیس ما کوچکترین اشاره ای به سرنوشت کلید نداشت تا نوبت رسید به سفر جناب روحانی به ایتالیا که در پاسخ به سئوال یه خبرنگار از ما بهترون در مورد عادی شدن رابطه ایران و آمریکا فرمودند،کلید آن در آمریکاست. اینجاست که شاعر گفته بود «در ناامیدی بسی امید است» و بالاخره سر وکله کلید حلال مشکلات از آمریکا پیدا شد. چی می خواید از این بهتر! رندی گفت نکنه این کلید حسن روحانی از همان اول ساخت آمریکا بوده و ما خبر نداشتیم، گفتم والله اعلم.