داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 92464
۱۳ نظر
ظاهراً هنوز روح «رضا قطبی» بر صداو سیما حاکم است
سیمای ضرغامی و شوهرگوگوش
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۸
 
یادمان باشد این همان صداو سیمایی است که برای دعوت از متدین ترین و با سوادترین چهرههای فرهنگی مملکت هزار اما و اگر می آورد اما نوبت به سینماگران مروّج«زنا» که می رسد دست و دل باز می‌شود و.....
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله،هفته‌نامه یالثارات‌الحسین(ع) در ستون سیاست به روایت همولایتی نوشت:

صداو سیمای برادر ضرغامی در آخرین روزهای مدیریتی ایشان تصمیم گرفته بزند به سیم آخر و تتمه آبروی مدیریتی این بنده خدا را هم به باد بدهد!

ظاهراً جناب ضرغامی آنتن را رها کرده و سپرده به جناب معاون و جناب معاون هم سپرده به رئیس شبکه و رئیس شبکه هم سپرده به زیر دستش تا اختیار کار رسیده به سردبیر و مالک و مدیر مسئول و مدیر عامل و آهنگساز و مجری و دکوراتور و همه کاره برنامه سینمایی هفت!

آقای همه کاره برنامه هفت هم علیرغم درگیری در اقتصاد و کار و کاسبی، خواسته حالی به فرهنگ و سینما بدهد در حد ترکاندن! لذا برداشته و تریبون نظام جمهوری اسلامی را سپرده به شوهر گوگوش!

شوهرگوگوش (احتمالاً معرف حضورتان هست!) هم نامردی نکرده و سینمای قبل از انقلاب را برداشته و توی حلق مخاطب شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی فروکرده به شکلی کاردرست!

حواشی اصلی:
۱-در آن روزها که مردم به خاطر پیروزی و حفظ انقلاب از خون خود و جان جوانهایشان می گذشتند، به خاطرشان هم نمی گذشت که صدا وسیمای برپاشده بر خون و پیکره شهدا، تریبون دفاع از فاسدترین چهره‌های سینمای محمدرضا شاهی بشود! وسازنده کثیف ترین فیلمهای جنسی، با عزت و احترام در برنامه زنده سیمای جمهوری اسلامی امکان سخن پیدا کند و هرچه دلش خواست بگوید و جناب مجری هم به تقلید از ساعت شماطه دار، هی سرتکان بدهد!

۲- اگر آقای ضرغامی تصمیم گرفته در این روزهای آخر، آتش بزند به اموالش (و اعتبارش و آبرویش) و همه چی را حراج کند، خوب به آقای همه کاره برنامه هفت اختیار بیشتری بدهد بلکه خود خانم گوگوش و سایر فواحش سینمای قبل از انقلاب هم با همان شکل و شمایل هنری، شبکه سوم سیما را مفتخرو چشمان مخاطبان را منور کنند! وقتی خودش هست چرا شوهرش بیاید؟! اصلاً خود بهروز وثوقی را هم بیاورید که همانجا یک دیداری هم تازه بشود و سیمای جمهوری اسلامی پس از چهل سال واسطه آشتی گوگوش و بهروز بشود و امر خیری راه بیفتد!

۳- یادمان باشد این همان صداو سیمایی است که برای دعوت از متدین ترین و با سوادترین چهرههای فرهنگی مملکت هزار اما و اگر می آورد اما نوبت به سینماگران مروّج«زنا» که می رسد دست و دل باز می‌شود و.....

۴- ظاهراً هنوز روح «رضا قطبی» بر صداو سیما حاکم است و هنوز خبر پیروزی انقلاب به تپه های جام جم نرسیده و شاید هم مجری برنامه هفت خیال می کند هنوز اعلی‌حضرت شاهند و علیا حضرت فرح، ملکه اند و....! در نهایت ایشان به این نتیجه رسیده که برنامه زنده شبکه سوم را اختصاصی بدهد به تجلیل از سینمای بهروز وثوقی و فردین و فروزان و کیمیایی و گوگوش و....!

۵- اگر برادر ضرغامی مایل است ثابت کند که تمایلی به ترویج و تجلیل از سینمای فاسد عصر پهلوی نداشته، بیاید و معادل همان زمانی که در برنامه هفت به شوهر خانم گوگوش وقت داد به یک چهره متدین فرهنگی هم فرصت بدهد(درهمان برنامه هفت) که لااقل یک اشاره‌ای هم به فجایع سینمای عصرپهلوی بشود تا مخاطبان ارجمند شبکه سوم سیما تصور نکنند سینمای عصر پهلوی یادش بخیر بوده!

سعید
۱۳۹۳-۰۷-۳۰ ۰۲:۱۰:۲۰
انصارالله نهی از منکر را از صداو سیما شروع کند.
کس دیگری انگار اینها را نمیبیند.
اینها مگر قبل از دعوت مهمان به نهادی, بازرسی, شورای نگهبانی اطلاع نمیدهند.؟
که این اتفاق نیافتد؟
حالا هم که افتاده انگار نه انگار!!!
۱۳۹۳-۰۷-۲۹ ۰۸:۱۰:۵۵
تلوزیون شورش رو درآورده کی این ضرغامی بازنشسته میشه
عبدالرضا
۱۳۹۳-۰۷-۱۸ ۱۴:۵۳:۲۲
جواب خون پاک شهدا را چه خواهند داد؟
گوگوش
۱۳۹۳-۰۷-۱۷ ۱۰:۵۰:۰۷
مگه شوهر گوگوش بودن ایرادی داره عزیزم .
حسن
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۱۲:۱۷:۴۷
صداو سیمانی که تمام فیلمهایش مردم را به سمت سرمایه داری و بالاشهری و کمتر کم درآمد و عارش میآید روستای فیلم بسازد آخر ما روستایی ها هم عشق و زندگی جالب و مشکلات داریم که مشوق روستا نشینی و اقتصاد مقاومتی شود نه دنبال این خانم و آن خانم برای فیلم بدود
احمد عزتي
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۲۰:۳۶:۴۷
ب نظر من هر چند اين آقا از گذشتش برگشته ولي شناسنامه خوبي براي يكسري پستها نداره چرا ك ضررش خيلي خيلي بشتر از فايدشه .
محمد
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۱۰:۴۱:۲۸
شماها رو که تایید کرده؟
هیچکس
۱۳۹۳-۰۶-۲۰ ۲۰:۰۷:۵۳
یکی این نویسنده رو از پریز بکشه آقای کیمیایی خیلی ساله که از خانم گوگوش (به هر کسی برچسب فاحشه نزنید خواهشا این دستور العمل اسلامه اگه اسلام رو قبول دارید) طلاق گرفته چون یه زمانی همسر گوگوش بوده باید خودشو بکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳۹۳-۰۶-۱۸ ۲۲:۰۹:۱۷
خدابه به خیرکند کاش فردلایق وکارامدی به جای ضرغامی انتخاب بشود
دارابی پور
۱۳۹۳-۰۶-۱۸ ۰۰:۱۳:۰۶
سلام
آقا هر چی بگید کم گفتید!!!
- خانمهای بی حجاب و بدحجاب در صدا و سیما جایگاه دارند و خانمهای چادری خیر!
- فیلمهای تکراری عشقی و بی محتوا یا کم محتوا!
- فیلم درست میکنند کسی که متعه کرده از زنا کار بدتر و از صدام هم جانی تر میشود!
- به جای ترویج سنت های حسنه و احکام اسلامی ضد آن را تبلیغ می کنند!
- سؤال : در این سی و شش سال انقلاب چه کردند؟؟؟ که جوانها و بانوان ما انطور شدند؟
- درد دل زیاد است ان شاءالله در آن دنیا به حسابشان رسیده میشود.....
۱۳۹۳-۰۶-۱۷ ۲۱:۵۴:۲۳
حالا کی هست این شوهر گوگوش ...بابا کامل اطلاع رسانی کنین
داود
۱۳۹۳-۰۶-۱۷ ۱۷:۲۴:۱۸
نه بابا من که باور نمی کنم صدا و سیما چنین اشتباهی را مرتکب شود مگر اینکه . . .
عباس
۱۳۹۳-۰۶-۱۶ ۱۸:۲۹:۲۰
واقعا چه اتفاقی افتاده چرا مسولین دچار فراموشی شده اند یا خدای نا کرده دارند در هجمه مفسدین هزم میشوند.