Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 71862
۳ نظر
قانون زمين مانده عفاف و حجاب را اجرايي‌کنيد!
رواج بی حجابی در پناه شعار زدگی مسئولان
يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۷
 
رسانه ملي با پخش برخي از برنامه‌ها و مجموعه‌ها، خود مروّج فرهنگ بي‌عفتي و بي‌حجابي در جامعه است و دانشگاه‌هاي ما نيز به گونه‌اي است که فرد با حداقل حجاب بعد از چند سال کاملا حجابي در خدمت غرب براي خود انتخاب مي‌کند(!)...
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله - انصارحزب‌الله شهرستان دزفول در بيانيه‌اي از مسئولان خواست به دور از شعار، قانون زمين مانده ۸ ساله عفاف و حجاب را اجرايي نمايند.

در اين بيانيه آمده است: پرواضح است که بي‌توجهي به عفاف و رواج بدحجابي طبق نظر قاطع علما و کارشناسان مسائل اجتماعي باعث آسيبهاي جدي به بنيان خانواده‌ها خواهد شد و يقينا ضربه زدن به خانواده هدف اصلي دشمن است؛ چرا که خانواده‌اي که پاشيده شود تخم فساد در جامعه پراکنده خواهد شد. هر از گاهي بحث مبارزه با بدحجابي در کشور مطرح مي‌شود و دغدغه آحاد مختلف مردم جهت جلوگيري از بي‌بندباري و بي‌حيايي در جامعه مورد توجه مسئولان قرار مي‌گيرد.

در سايه بي‌توجهي و کم کاري مسئولان ذي ربط فرهنگي، دشمنان در حال پياده کردن سياستهاي فرهنگي خود در کشورمان هستند؛ سياستهايي که نابودي کامل فرهنگ ملي واسلامي را هدف گرفته است. امروز وضعيت ناهنجار حجاب در خيابانها روز به روز بدتر مي‌‌شود، رواج برنامه و سبکهاي غربي ماهواره، فضاي جامعه را ناسالم نموده است.

و همه اينها در حالي است که مسئولان فقط شعار مي‌دهند؛ همه از کار فرهنگي مي‌گويند اما دريغ از کار فرهنگي اسلامي ريشه‌اي از سوي نهادهاي فرهنگي(!) بايد صريح گفت که ما در برابر تهاجم فرهنگي ضعيف مقاومت مي‌نماييم. رسانه ملي با پخش برخي از برنامه‌ها و مجموعه‌ها، خود مروّج فرهنگ بي‌عفتي و بي‌حجابي در جامعه است و دانشگاه‌هاي ما نيز به گونه‌اي است که فرد با حداقل حجاب بعد از چند سال کاملا حجابي در خدمت غرب براي خود انتخاب مي‌کند(!)

در ادامه اين بيانيه آمده است: قانون عفاف و حجاب قريب به ۸ سال پيش به تصويب شوراي عالي انقلاب فرهنگي رسيد، در اين قانون براي ۲۶ دستگاه مسئوليت مشخص در اين خصوص در نظر گرفته شده است اما متاسفانه هنوز هر دستگاهي اين مسئوليت را بر دوش مسئولي ديگر مي‌اندازد.

در قانون گسترش عفاف و حجاب همه شرايط مدنظر قانونگذار قرار گرفته است و اجراي آن توسط تمامي دستگاهي پيش‌بيني شده است. اجراي اين قانون مي‌تواند گام موثر و مفيدي در سالم‌سازي فرهنگي جامعه باشد.

اين بيانيه با اشاره به مواضع اخير دولت يازدهم مي‌افزايد: رئيس جمهور و وزير کشور مواضع خوبي در خصوص مقوله حجاب و عفاف و وظايف مردم و مسئولان داشتند که باعث تقدير عمومي و بويژه علما و دغدغه مندان شده است. رئيس‌جمهور از دستگاه‌هاي مسئول خواسته‌اند تا در خصوص راهکارهاي اجرايي قانون اهتمام ويژه نمايند. لذا با اين شرايط انتظار مي‌رود دولت يازدهم بتواند اين قانون معطل مانده را جان تازه‌اي دهد.متاسفانه فضا به گونه‌اي شده است که بدحجابان نسبت به آمران به معروف و ناهيان از منکر گستاخ شده‌اند و هرازگاهي شاهد برخي از اين هتاکيها در جامعه هستيم.

ناهید
۱۳۹۲-۰۷-۳۰ ۱۱:۴۷:۳۶
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما...
من نمیدونستم یالثارات وبسایت داره! دنبال یه فرصت بودم که ازتون تشکر کنم واقعا ممنون که اینطور شجاعانه وقایع و مشکلات جامعرو عنوان میکنید خداخیرتون بده و انشالله همیشه مؤید باشید. یاعلی.ع.
علی
۱۳۹۲-۰۷-۲۸ ۲۲:۵۱:۵۳
سلام امروز در رادیو برای چندمین بار واقعه ای دردناک و تاسف برانگیز را اعلام میکرد : چند روز گذشته که تاریخ آن را متوجه نشدم در شهر سمنان خانمی آمربه معروفی به دو خانم بی حجاب و مستهجن (که البته به وفور دیده میشوند!) تذکری بابت سرو وضعشان میدهد و آن دو زن اوباش و وقیح چنان ضرباتی به سر وصورت آن خانم میزنند که به گفته پلیس آن خانم مضروب در بیمارستان است و متاسفانه ضربات به صورتی بوده که باعث پاره گی پرده گوش شده و منجر به ناشنوایی آن خانم آمر به معروف شده!! این چندمین مورد است که اخیرا شاهد آن هستیم که آمران به معروف مورد ضرب و شتم شدید بی حجابان قرار میگیرند و مسؤلین بی تفاوت از کنار این جریانات رد میشوند! چرا اخیرا این وقایع بیشتر شده؟! و بی حجابان و هنجارشکنان و فاسدان گستاخ و وقیح شدند! یا پشت گرمی دارند که از آنها حمایت میشه ویا این را مطمئن هستند که اگر آمران به معروف را بکشند یا کور کنند یا ناشنوا کنند ویا تکه تکه هم بکنند با کمال تاسف با آنها برخورد نمیشه! چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این چرایی را کجا دنبالش بگردیم؟!
۱۳۹۲-۰۷-۲۸ ۲۰:۴۶:۳۴
در دولت اسلامی ایران هیچ کسی رواج بی حجابی نمیکند