Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 128870
در یالثارات شماره ۸۵۰ خواهید خواند:
از هشدار به وزارت ورزش تا پایانی بر وضع مفتضح سینما
چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱
 
یالثارات شماره ۸۵۰ ، روی پیشخوان دکه های مطبوعاتی قرار گرفت/ در این صفحه همچنین حکایتی از یک شهید مدافع حرم و زنان لاابلی محلّ سکونتش منتشر شده و مطلبی نیز درباره فاطمیون در اختیار مخاطبان قرار دارد...
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله، یالثارات شماره ۸۵۰ ، روی پیشخوان دکه های مطبوعاتی قرار گرفت.

- صفحه شهید در این شماره از یالثارات به یادکردی از از سردار شهيد مدافع حرم ، امیر سیاوشی اختصاص یافته است. یالثارات در صفحه روایت یاران ، نیز به یادکردی از حاج احمد غلامی فرمانده محبوب رزمندگانِ تهرانی در سال‌های دفاع مقدس پرداخته است. در این صفحه همچنین حکایتی از یک شهید مدافع حرم و زنان لاابلی محلّ سکونتش منتشر شده و مطلبی نیز درباره فاطمیون در اختیار مخاطبان قرار دارد.

- صفحه شمیم عدالت با مرور آراء امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری درباره عدالت اجتماعی به بررسی وضعیت مستضعفین در دولت اعتدال پرداخته است.- یالثارات در صفحه ادب و هنر ، با انتشار گزارش هایی که حکایت از بی حیایی و پرده دری مداوم در عرصه سینما دارد، گزینه مداخله قوه قضائیه برای پایان دادن به این وضع مفتضح را مطرح کرده است.

- صفحه بین الملل در گزارشی از ترکیب حشد شعبی در عراق و احتمال ورود این ساختار به صحنه سیاسی در انتخابات آینده منتشر کرده و از ظرفیت های این نهاد نو پا برای جمهوری اسلامی نوشته است. در این صفحه همچنین گزارشی درباره وضعیت میدانی سوریه و احتمال اعلام یک توافق ثانویه بین روس ها و ایالات متحده نوشته و خطرات چنین توافقی را تشریح کرده است.

- یالثارات ضمن گفتگو با دکتر محمد صادق کوشکی استاد دانشگاه و حجت الاسلام محمد تقی رهبر ، امام جمعه موقت اصفهان به مسئله روند رو به فروپاشی بنیان خانواده و راهکارهای غلبه برآن پرداخته است.