داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 87170
۲۴ نظر
درباره چهاردهمین جشن حافظ درتالار وزارت کشور:
هرزگان لاابالی و روز کیفر
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۳
 
سینما و وزارت ارشاد را که هیچ! اما این سوال از رسانه ملی مطرح است که پخش آثار تولید شده با بازیگری این «مانکن های ابتذال» چه پیامی برای ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران دارد؟...
پایگاه خبری انصارحزب الله - درمیان هیاهوی باخت اسپانیا از هلند و اخبار لحظه ای از بحران عراق ، جمعه شب ، چهاردهمین جشن حافظ نیز درتالار وزارت کشور برگزار شد. یعنی همان شبی که روزش ، میلاد بقیه الله الاعظم را جشن گرفته بودیم و یک شب قبل تَرَش را نیز احیاء کرده بودیم تا برای تعجیل درفرج صاحب الزمان در این جور زمان ، التجا کنیم.

اینجا – تالار وزارت کشور - همان جایی بود که بیشتر ازیک ماه پیش ، یعنی دقیقا روز۱۷اردیبهشت ، متدینین در اعتراض به بی حجابی و عریانی و انفعال مسئولین در قبال آن «تظاهرات » برگزار کردند.تصاویر منتشر شده از سرو وضع افراد حاضر در آن جلسه کذایی را که مشاهده کردم به یاد یک خاطره تلخ افتادم.

یکی از روزهای دوره تحصیلات آموزش عالی۲ تن از هم دوره ای های زن را در راهرو دیدم که اتفاقا با ظاهری مشابه همین هنرپیشه های جشن حافظ در دانشکده ظاهر شده بودند. آن ساعت ، اتفاقا با آقای «کاظم جلالی» رئیس فعلی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی کلاس داشتیم ، در راهرو منتظر او ماندم و به او گفتم فلانی! چرا شما که نماینده مجلس هستی و حرف و سخنت بیشتر از ما نزد رئیس دانشکده برش دارد برای پایان دادن به این وضعیت اقدامی نمی کنی؟ - اتفاقا دو خانم (بخوانید مانکن) یاد شده هم در بک گراند ، تصویر مذاکره من و آقای جلالی حاضر بودند!- این نماینده مجلس در پاسخ گفت که بارها تذکر داده و اعتراض کرده ولی فایده ای نداشته... بالاخره ، سر کلاس درس رفتیم که آن دو «مانکن» هم در آن حاضر بودند و آقای جلالی که فکر می کنم با دیدن آن دو نفر احساسات مذهبی اش جریحه دار شده بود ، بی مقدمه رو به دانشجویان گفت: «وضعیت ظاهری بعضی از شما ، مختص زنان خاص (بخوانید هرزه) در اروپاست که صرفا «شبها» برای رفتن به «محل کار» ، خود را به آن می آرایند. این زنان با ساختن چنین هیبتی در واقع شغل خود را به همه معرفی می کنند و مردم هم عمدتا از نزدیک شدن به آنان در معابر خودداری می کنند.»

شب ۲۴ خرداد درتالار وزارت کشورکه به متعلق به دولت جمهوری اسلامی ایران است ، با پول بیت المال از زنانی پذیرایی شد که در آراستن خود به سبک «زنان خاص اروپایی» با یکدیگر مسابقه گذاشته بودند.

براساس تعریف کاظم جلالی ، حالا این سوال پیش می آید حضور زنان معلوم الحال در برابر لنز دوربین ها و خبرنگاران رسانه های جمعی درشب ۲۴ خرداد – درحالیکه هر کدامشان مثلا یک سوپراستار درعرصه بازیگری محسوب می شوند- چه پیامی برای ملت غیور و نظام جمهوری اسلامی ایران دارد؟

- دولت و وزارت کشور که میزبان این جمع بوده اند و بستر جولان آنها را فراهم آورده اند چه پیامی برای مخاطبان یاد شده دارند؟

- نیروی انتظامی که فرمانده اش مدعی است گشت ارشاد با قدرت به کارخود ادامه می دهد ، با عدم جلوگیری از ورود این افراد به تالار وزارت کشور چه پیامی برای ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران دارد؟

- سینما و وزارت ارشاد را که هیچ! اما این سوال از رسانه ملی مطرح است که پخش آثار تولید شده با بازیگری این «مانکن های ابتذال» چه پیامی برای ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران دارد؟

- آیا مسئولین یاد شده درحال خندیدن به ریش خانواده شهدا ، ملت شهید پرور ، نظام و هر مقدسات دیگری هستند؟ ملت و نظام و شهدا به کنار! آیا درحال سخره اسلام هستند؟

- ظَهَرَ الْفَسَادُ فِي الْبَرِّ وَالْبَحْرِ بِمَا كَسَبَتْ أَيْدِي النَّاسِ لِيُذِيقَهُمْ بَعْضَ الَّذِي عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ ؛ فساد و تباهى درخشكى و دريا به سبب آنچه دست‏هاى مردم [از گناهان‏] فراهم آورده پديدار گشت ، تا [سزاى‏] بعضى از آنچه را كرده‏اند به آنان بچشاند ، باشد كه [به حق‏] باز گردند.

- دست خدا از آستین اولیاءش بیرون می آید ، بعضا سزای وعده داده شده نیز! ، آیا وقت سزا دادن فرا نرسیده است؟

- اگر پیام همان است که گفتیم – که ظاهرا هست - دوران ، آبستن روزهای بی پایان چون ۱۷ اردیبهشت است که به زودی خواهند آمد تا ما امت گرفتار آمده درسنت استبدال نباشیم.

العاقبه للمتقین؛والله خیرالماکرین
۱۳۹۳/۳/۲۴

هیوا
۱۳۹۳-۰۴-۱۱ ۱۴:۲۱:۳۵
اگه میخواید با این لحن گفتار و نوشتار امربه معروف کنید بخدا بذدترین از اینم میشه،شماهایی که دستتون به بالاها وصله ،چرا جلوی واردکنندگان این البسه ها رو نمیگیرید چرا یه سر به تولیدی نمیزنید که دارن چی تولید میکنن والا بخدا توهین به شعور ملت درست نیست ، یه سر به چندتا مانتو فروشی بزنید بخدا دیگه داره مانتوی با دکمه تولیدش حذف میشه . ملت مقصر نیست وقتی یه مانتو با اون فضاحت قیمتش نصف کمتر از مانتوهای دیگه س ، خوب تکلیف چیه ، اونم با این درآمدهای زیر خط فقر مردم بدبخت ما.شما آخه دارین کارفرهنگی میکنید بکار بردن الفاظ زشت اونم توی این هفته نامه با این نام درست نیست.
دلسوخته
۱۳۹۳-۰۴-۰۲ ۰۷:۰۴:۱۹
وقت اجراي بند م وصيتنامه ي امام فرا رسيده نذاريد وضع از اين بدتر بشه_فقط كافيه بگيد بسم الله
سارا شمس
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۰۹:۰۶:۳۷
واقعاً خوندن اين آيه مبارك جاي فكر داره . همون چيزي كه داره سر ايران مياد خشكي درياچه ها ... ولي عزيزان بياييد واقع بين باشيم. رانت و فساد مالي مسئولين و اختلاسها بيشترين آسيب رو داره ميزنه . نه چند تار موي افراد قرتي!
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۰۸:۱۸:۲۲
خداوند ریشه ی بانی اش را از بیخ برکند
۱۳۹۳-۰۳-۲۶ ۲۳:۲۴:۲۲
اغماض هاي بي جاي دهه 60 به علت مشغول بودن رزمندگان ونيروهاي مسلمان انقلابي در جنگ وجهاد و دوري ايشان از پست ومقام باعث شد كه دست اين آدم هاي به ظاهر تحصيلكرده فرنگ بر عرصه فرهنگ كشور باز شود وما الان تاوان حضور پر رنگ غربزده ها را داريم مي دهيم .
صف شکن دیروز
۱۳۹۳-۰۳-۲۶ ۱۲:۲۱:۰۳
از غصه ما کسی خبر ندارد با دلی شکسته کنج خانه هایمان نشستیم و نظاره گر این وضع هستیم و خون گریه میکنیم وا غربتا
امیر
۱۳۹۳-۰۳-۲۵ ۲۲:۲۰:۵۱
اونوقت عذاب خدا نازل میشه به هواشناسی گیر میدن.فک نکنین خدا واسه ما غضب نمیکنه بااین اوضاع باید منتظر غضبهای دیگر باشیم.
۱۳۹۳-۰۳-۲۵ ۱۷:۵۱:۴۲
نگران نباشید به زودی اینها هم با حجاب میشن ....
ان شاءلله وقتی که زحمتشونو کم کردند و مردند
پارسا
۱۳۹۳-۰۳-۲۵ ۱۵:۴۱:۳۷
تصاویر/ عمار حکیم در لباس رزم
http://hemmatnews.com/16536
سجاد
۱۳۹۳-۰۳-۲۵ ۰۹:۵۶:۱۱
گویند فحشا در کجا اید پدید در کوچه های بی شهید
محمد سروش هرسینی
۱۳۹۳-۰۳-۲۵ ۰۹:۴۶:۲۹
هنر مندانه راه جهنم وهرزه گی را هموار می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳۹۳-۰۳-۲۵ ۰۷:۱۶:۳۲
آيه شماره 10 از سوره مبارکه روم
خطر بی خدایی
ثُمَّ كَانَ عَاقِبَةَ الَّذِينَ أَسَاؤُوا السُّوأَى أَن كَذَّبُوا بِآيَاتِ اللَّهِ وَكَانُوا بِهَا يَسْتَهْزِئُون
آنگاه فرجام كسانى كه بدى كردند [بسى] بدتر بود [چرا] كه آيات خدا را تكذيب كردند و آنها را به ريشخند مى‏گرفتند
تكذیب كنندگان و مسخره‏كنندگان، هیچ بهره‏اى از كارشان جز عذاب سوء ندارند. «ثمّ كان عاقبة الّذین اساؤُ السُّوآى‏ - كذّبوا - یستهزؤُن»
سقوط انسان، مراحلى دارد: ابتدا گناه، «اساؤُ السُّوآى‏» سپس تكذیب، «كذّبوا» و آنگاه استهزا. «یستهزؤون»
علی
۱۳۹۳-۰۳-۲۵ ۰۲:۳۲:۲۶
وقتی که ایناها میان و میشن اسطوره و آرزوی مردمم ما به جای یه آدم دانشمند وضعمون بهتر از این نمیشه.
غبدالله
۱۳۹۳-۰۳-۲۴ ۲۳:۳۵:۵۱
اگر جلوی سرمابه داری لجام گسیخته گرفته شود بسیار از این دست مسایل حل میشود افسوس که دس برخی مسیو لین توی کاسه است
محمود احمدی نژاد
۱۳۹۳-۰۳-۲۴ ۲۲:۴۸:۰۱
آبو بریزین جایی که میسوزه!
۱۲