داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 85910
۱۶ نظر
به بهانه ورود دیرهنگام رسانه ملی به جبهه تخطئه گران تجمع میدان فاطمی
حزب الله و دامن پر از سنگ رسانه ملی!
يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۹
 
یکی از متهمان ردیف اول در پرونده عریانی و بی حجابی و قانون گریزی خود رسانه ملی است و قطعا باید بابت این همه جنایت در عمل نکردن به شرح وظایفش در مصوبه عفاف و حجاب ، پاسخگو باشد....
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله،پنجشنبه شب ، ۲۵ اردیبهشت ، یعنی دقیقا یک شب قبل از «خروج» دوباره حزب اللهی ها در تجمع و راهپیمائی دانشگاه تا میدان فلسطین ، برنامه «صرفا جهت اطلاع» با تاخیر ۹ روزه تصمیم گرفت تا به موضوع تجمع مشابه در روز ۱۷ اردیبهشت در میدان فاطمی تهران بپردازد. که پدید آورنده سوالات و فرضیاتی چند بدین شرح بود:

سوال: چرا سیمای آقای ضرغامی ، ۹ روز دیرتر از بقیه اعلام کرد تجمع میدان فاطمی غیر قانونی و خیلی بد بوده؟

فرضیه : به دلیل خلاء و سکوت قانون و مسئولین استانداری و فرمانداری ، صدای آمریکا ، بی بی سی و رادیو فردا و سایت های «حزب اللهی دوست» ، سیمای جمهوری اسلامی ایران «دو به شک» شده که نکند حق با این بیچاره هاست و احتمالا امام خمینی ، بند «م» را در صحت کامل عقل ، و در پیش بینی یک چنین روزهایی در وصیت نامه سیاسی الهی خود درج کرده اند. برای همین منظور برای کشف حقیقت ، مجبور به استفاده از ابزارهایی نظیر ارتباط با ارواح ، عالم غیب ، رمل ، اسطرلاب شده اما متاسفانه نتیجه نگرفته و مجبور شده براساس قانون «شیر یا خط» عمل کند.

فرضیه رقیب: آقای ضرغامی از همان اول هم دلش و جانش با استانداری ، فرمانداری ، صدای آمریکا ، بی بی سی ، رادیو فردا و سایت های «حزب اللهی دوست» بوده ، اما چون احتمال می داده مثلا ممکن است طی چند روز پس از زلزله ای (۱) که حزب اللهی ها ایجاد کردند ، یک شیر پاک خورده ای پیدا شود و از این حرکت انقلابی ، دفاع کند ، بر اساس فتوای دارالافتای نا کجا آباد ، ۹ روز «عده» نگه داشته و سپس علم مخالفت برافراشته است.

نتیجه: اصلا برای ما مهم نیست که رسانه آقای ضرغامی ، کی ، چرا و چگونه به این نتیجه رسیده که تجمع غیورانه حزب اللهی ها را غیر قانونی اعلام کند. در واقع ، به قول اهالی یک جایی به نام اُردیب (اواخر نقشه استان اصفهان) ، «اگر سیمای جمهوری اسلامی ایران چنین نمی کرد سخت عجب بود!»

ادله ما برای اثبات ادعا:
۱- اصولا ، از رسانه ای که بواسطه نمایش زنان و دختران چادری در برنامه هایی با نام «کافه» و غیره و ذلک ، انواع بزک ، دوزک ، ادا و اطوار را به دخترهای محجبه مردم یاد می دهد و الگو سازی می کند که هم می توانند چادری باشند و هم اطوار بریزند ، نمی توان انتظار داشت که در قبال عریان شدن (۲) برخی زنان در معابر ، کک هم او را بگزد.

۲- اگر بر فرض محال رسانه ملی می آمد و از تجمع میدان فاطمی حمایت می کرد. حتی مرغ پخته هم به خنده در می آمد ، چون یکی از متهمان ردیف اول در پرونده عریانی و بی حجابی و قانون گریزی خود رسانه ملی است و قطعا باید بابت این همه جنایت در عمل نکردن به شرح وظایفش در مصوبه عفاف و حجاب ، پاسخگو باشد. چون حتی یک برنامه در تبیین قوانین جزائی جمهوری اسلامی ایران و لزوم مجازات بی حجاب پخش نکرده ، ساعاتی را که می توانسته به تبیین محسنات حجاب و معضلات بی حجابی بپردازد ، به پخش زنده دلقک بازی مشتی لوده صرف کرده تا ذائقه عمومی را به سوی پستی هدایت کنند.

شاهد: اگر درد سیمای ضرغامی ، بی قانونی بود ، چرا خبرنگارش را لابلای جمعیت حاضر در تظاهرات روز جمعه ۲۶ اردیبهشت نفرستاد تا ببیند درد متدینین چیست؟

۳- اصلا کجای استاندارد های جهانی گفته که رسانه ملی باید برای حجاب اسلامی الگوی سازی کند.(۳) در نتیجه باید با توسل به ابزار ماله ، اصل موضوع را به هم مالید و زیر عنوان ظالمانه «غیر قانونی» دفنش کرد.

۴- رسانه ملی آینده نگر است. و بر اساس قانون «خر و پالان تعویضی» ترجیح می دهد ، هوای آن طرف دعوا را داشته باشد ، چون چشم به هم بزنی یک یوم اللهی مثل انتخابات مجلس و... فرا می رسد و مجبور است برود سراغ بی حجابها و حلوا حلوایشان کند. بالاخره براساس تجربه ، ثابت شده همه دولت ها سعی داشته اند دم بی حجابها را ببینند ، پس این وسط چرا رسانه ملی خودش را ضایع کند؟!

۵- مخاطب با دیدن آرایش و گارد حزب اللهی ها از یک طرف و استانداری ، فرمانداری ، صدای آمریکا ، بی بی سی ، رادیو فردا ، سایت های «حزب اللهی دوست» و رسانه ملی ، یاد آن روضه قدیمی قتلگاه می افتد که می گوید: شمشیر دار با شمشیر می زد ، نیزه دار با نیزه ، تیر انداز با تیر ؛ عده ای هم پیراهن های عربی را پر از سنگ کرده بودند و ...

* موخره: از قدیم گفته اند که گذر پوست به دباغ خانه می افتد. البته برعکسش هم صادق است ، مثلا حزب اللهی ها در مقام دباغ ، این روزها با شدت و سرعت در حال بررسی پرونده مسئولین خطاکار هستند تا خدمتشان شرف یاب شوند.

...................

۱- این ادعای ما نیست ، برخی از بچه های بالا که دریک جلسه خاص حضور داشتند ، یواشکی گفتند که تجمع میدان فاطمی پایه های کاخ مجموعه ای از آدم ها را به لرزه در آورده است.

۲- به شهادت برخی افراد معتمد عده ای از لشکر زنان ساپورت پوش ، اخیرا نوعی از ساپورت را با مانتوی بدون دکمه می پوشند که با عرض پوزش حجم عورت آنان مشخص است!!

۳- در یک جلسه ای که در قم شرف حضور داشتیم. آقای ماندگاری نقل می کرد که به یکی از کارگردان ها یا تهیه کننده ها که خیلی هم ظاهر موجه و مذهبی داشته اعتراض کرده که چرا اصرار دارد ، برنامه گفتگو محوری تولید کند که مجری آن زن و کارشناس آن مرد است یا بالعکس. آن بنده خدا هم به آقای ماندگاری جواب داده که خب ! استاندارد همه دنیا اینجوری است. آقای ماندگاری هم در حضور آن شخص ایمان آورده و حمد خدا را به جای آورده است. چون بنده خدا ، تازه دوزاریش افتاده بوده که هدف از انقلاب اسلامی در ایران این بوده که ما بتوانیم استاندارد های جهانی را در نمایش روابط زن و مرد رعایت کنیم!.

دانشجو
۱۳۹۳-۰۸-۲۸ ۰۰:۳۷:۴۷
سلام. صداوسیما یک ابزار است برای فرهنگ سازی وقتی روح حاکم برآن فرهنگ فمنیستی غربی است ومیکوشد کارکرد زن رادر فیلمها وبرنامه های اجرایی خودبا کارکردمرد نزدیک کند به عبارتیی هر رفتاری راکه مرد انجام میدهد زن هم حق دارد انجام دهد وبه جای نزدیک شدن به عقاید شرع به عقایدغرب نزدیک میشود آیا نبایدبه مسولان آن خورده گرفت.امیدوارم تمام حزب اللهی ها علم زینبی بردوش گیرن وفرهنگ ناب اسلام را بر پا دارند.خدا یارو یاورتان باشد.
صادق پور حسین معلم باز نشسته
۱۳۹۳-۰۸-۱۷ ۰۰:۲۳:۱۰
به نظر من مبارزه با بی حجابی مخصوصا در مردان را باید از گزارشگران و مجریان سیما شروع کرد.بعضی از انها مثل گزارشگرما در اکراین و مجری برنامه موج در ورزش سیمای اذربایجان شرقی چنان ابروهای خود را تاتو کرده اند که ادم در مقابل خانواده اش شرم می کند به این مرد نماها نگاه کند.نمی دانیم اقای ضرغامی خواب است یا بیدار؟
علي
۱۳۹۳-۰۴-۲۹ ۱۰:۲۷:۴۸
ان ربك لبالمرصاد
همانا پروردگار تو سخت در كمين است
عنایت
۱۳۹۳-۰۴-۱۰ ۱۵:۱۳:۵۴
به جز امام خامنه ای که واقعاً مظلوم است، باید گفت خانه از پایبست ویران است. گرفتید چی شد؟
دلسوز
۱۳۹۳-۰۳-۱۳ ۱۲:۵۲:۴۱
اصلا چه نيازي به سيما داريم، مگر صداي تنها براي رساندن معارف حيات بخش اسلامي به مخاطبين كافي نيست؟ مگر هدف صدا و سيما تعالي بخشيدن به مخاطبين نيست؟ جذب مخاطبين ماهواره بهانه اي بيش نيست، كسي كه دنبال برنامه هاي مستهجن غربي است با هيچ ابزار موجود و مجاز و حتي تا اندازه اي غير مجاز هم قابل جذب توسط صدا و سيما نيست
ش.ف
۱۳۹۳-۰۲-۳۰ ۱۸:۴۵:۲۹
پس تجمع و راهپيمايي بعدي كه برگزار ميشه؟
لطفا اطلاع رساني كنيد.
۱۳۹۳-۰۲-۳۰ ۱۲:۱۸:۰۰
پوشيدن ساپورت يا جوراب شلواري همينجوري خودش فاجعه هست _پوشيدن مانتو هاي جلو باز كه ديگه فاجعه بار تر از همه _من خودم روزي
چند تا از اين موارد ميبينم .
متأسفانه همچين افرادي مرض شهواني دارن.
بچه زرنگ
۱۳۹۳-۰۲-۳۰ ۰۷:۱۷:۴۶
سريال پرخرج سرزمين كهن به خاطر اعتراض چند تن از هموطنان بختياري ديگه پخش نشد و حاج عزت كلي دلجويي كرد ازشون_حالا توهين بزرگ رسانه به امت حزب الله همينطوري بي جواب مونده، در كل برنامه ي لوس صرفا جهت اطلاع عادت داره به ارزشي ها توهين كنه فكر ميكنم مثلا ميخواد با بي بي سي رقابت كنه!
تلنگر
۱۳۹۳-۰۲-۲۹ ۲۳:۱۰:۰۳
منتظر راهپيمايي بعدي هستيم
خدا قوت حزب الله
هموطن
۱۳۹۳-۰۲-۲۹ ۱۵:۱۶:۰۷
از اينكه مجدانه و دلسوزانه براي حجاب و عفاف و امربه معروف در تلاشيد خيلي ممنونم_ولي لطف كنيد خطا آخر شماره ي ٢ را حذف كنيد از شما بعيده
۱۳۹۳-۰۲-۲۹ ۱۵:۰۷:۱۸
جامعه سرپا بودنش را مدیون ذکر ودعای همین متدینین است که بی ریا هروقت دفاع از دین لازم باشد مثل باز شکاری در صحنه هستند .
۱۳۹۳-۰۲-۲۹ ۱۵:۰۲:۱۱
انشاالله لشکر ابابیل خدا این سنگ هایی را که به سمت امت حزب الله می اندازند روی سر خودشان می اندازد .
منتظر
۱۳۹۳-۰۲-۲۹ ۱۲:۰۷:۰۲
آقا اونهایی که با حجاب اسلام مشکل دارند می توانند بروند اروپا.اینجا ایران اسلامی است حکومت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)وحکومت حضرت زهرا علیها السلام است برادر وخواهر گرامی به خدا حیف است آخرش می روی زیر خاک بیا وحجابت رادرست کن بیا لبخندی بر لبان حضرت زهرا سلام الله علیها بنشان تا قیامت که اورادیدی روسفید باشی ان شاءالله
۱۳۹۳-۰۲-۲۸ ۲۱:۳۴:۵۱
سلام
از توجه و رسیدگی جدی و واقعی شما به بحث حجاب ممنونم
حسینی
۱۳۹۳-۰۲-۲۸ ۲۰:۰۲:۴۳
ازآنجا که یا لثارات عنوان یک سایت مقید به مسایل اسلامی را همراه دارد باید در نوشته هایش رعایت مسایل اخلاقی را بکند . در مورد شماره 2 با عرض پوزش .......اصلا " خلاف اخلاق است وامیداست رعایت شود .
۱۲