Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 47750
۲۷ نظر
زن با جلوه‌گری خود در جهنم برای شوهرش خانه می‌سازد
دست مريزاد شیطان به از خود گذشتگي مردان بی غیرت
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۳۳
 
شيطان به از خود گذشتگي مردي كه پول در مي‌آورد، تا هزينه لوازم آرايش و لباس‌هاي آنچناني ناموسش را فراهم کند، و او را مثل عروسکي به چشم‌هاي شهوت پرست بسپارد، دست مريزاد مي‌گويد.
پایگاه خبری انصارحزب الله: سالهاست ديدن زنان بزك كرده و نيمه عريان در كنار شوهران بي‌غيرتشان دركوي و برزن آنچنان عادي شده كه بهت و تعجبي را به بارنمي‌آورد،گرچه در دوران حاكميت جمهوري اسلامي باورآن بسيار دشوار و به سختي امکان پذيراست اما به هرحال اين اتفاق در واقعيت، درحال وقوع است. 

به راستي چگونه ممکن است يک مرد نسبت به حفظ مالش اهتمام داشته باشد، اما ناموسش نه در غيبت او بلكه در كنارش و با رضايت كامل او آن‌گونه جولان مي‌دهد كه عكس العمل متقابل اين بي‌غيرتي آشكار، مجموعه اي از هرزگي‌هاي بصري و كلامي و گاه عملي مردان نامحرم در قبال زن آقاي بي‌غيرت و در حضور خود او باشد! 

اگر مي‌شد قانوني تصويب کرد که، همراه با جمع‌آوري زنان بدحجاب از سطح جامعه، مردانشان را مي‌گرفتند و در مورد آنها اعمال قانون مي‌کردند، شايد مدت‌ها پيش‌تر اين معضل از سطح جامعه رفع شده بود. 

آيا مردي كه اينگونه ناموسش را به خيابان مي‌آورد، و دست در دست و شانه به شانه او در جامعه حرکت مي‌کند، در حالي که چشم‌هاي زيادي، و نه به بزرگواري و مقام و منزلت ناموسش، بلکه شهواني و شيطاني به او خيره شده‌‌اند، شايسته تعزير نيست؟ 

واقعا شيطان به از خود گذشتگي مردي كه پول در مي‌آورد، تا هزينه لوازم آرايش و لباس‌هاي آنچناني ناموسش را فراهم کند، و او را مثل عروسکي به چشم‌هاي شهوت پرست بسپارد، دست مريزاد مي‌گويد. 

گرچه احتمالا سطور فوق باعث نمي‌شودكك هم يكي از اين بي‌غيرت‌ها را بگزد اما به هرحال جاي اميدواري هست تا با يادآوري برخي روايات به اين جماعت غافل، تكاني به خود بدهند و دست از بي‌غيرتي بردارند. 

امام علي (ع) :خداوند لعنت کند کسي را که غيرت ندارد.(وسايل: ج ۱۴ ص ۱۷۴)
و نيز فرمودند:کسي که غيرت ندارد قلبش واژگون است.(کافي: ج۵ ص ۵۳۶) 

امام صادق(ع):بهشت بر ديّوث(کسي که نسبت به زن و دختر و خواهرش و ...بي تفاوت است و غيرت ندارد) حرام است.(کافي: ج ۵ ص ۵۳۷) 

رسول اکرم(ص):هر مردي که زنش را آرايش کند و با آن حالت از منزلش بيرون آيد، ديوث مي‌باشد.و اگر کسي اين مردان را که نسبت به نواميس خود بي‌تفاوت هستند، ديوث بنامد گناهي نکرده است.(بحارالانوار: ج ۱۰۳ ص ۲۴۹) 

و نيز فرموده اند:زني که خود را زينت و خوشبو نمايد و از خانه اش خارج شود و شوهرش به اين کار راضي باشد، هر قدمي که اين زن برمي دارد، براي شوهرش در جهنم خانه اي بنا مي‌شود.(بحارالانوار: ج۱۰۳ ص ۲۴۹)

برزین امیرمطلبی
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۲:۱۶:۵۳
می ترسم روزی برسد که اگر کسی صحبت از عفت و پاکدامنی بکند مارکهای مانند امل وکوته فکر به او بچسبانند
من وتو
۱۳۹۲-۰۶-۰۹ ۱۷:۵۴:۲۲
فیلم کلاه پهلوی نمادی از بی غیرتی خیلی مردان و زنان رو نشون داده
بله اون مرد بی غیرت زنش رو بزک کرده به نگاه نامحرم پیش کش میکنه تا سایر مردان بی غیرت هم ناموسشونو به همین شیوه به نگاه بی عفت او هدیه کنند
خدا ظهور امام زمان عج رابرسان
۱۳۹۲-۰۶-۰۶ ۰۱:۴۱:۱۴
سلام بابا به فاطمه زهرا این مطب عین واقعیته مردای ما عین عابر بانکن فقط تو خانواده نقششون پول دراوردنه
gh
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۲۳:۵۰:۱۰
کجاست گشت ثاراله این بد حجابی واین همه دیش ماهواره چراا
نظر
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۰۶:۴۶:۴۱
ضمن اینکه بخشی از جامعه از جمله بنده اعتقادی به شریعت اسلامی و کلا بهشت و جهندم ندارد و بیحجابی را گناه نمیدانیم.
hossein
۱۳۹۲-۰۳-۳۰ ۰۰:۱۵:۵۲
سلام
پیشنهادم اینکه کتاب جامعه شناسی نخبه کشی رو حتما بخونید
مش غلام
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۰۸:۱۴:۵۴
برادران! ارزش ها در جوامع گوناگون و حتی در یک جامعه ممکن است متفاوت باشد و نسبی است نه مطلق. بنابراین آنچه شما بی غیرتی می خوانید، این بینش شماست که می خواهید به دیگران تحمیل کنید؛ زیرا اگر این خانم های بدحجاب (به قول شما) و شوهرانشان اعتقادی به اسلام نداشته باشند، چگونه می پذیرند که بی غیرت هستند؛ زیرا تعریف ارزش ها برای آنان چیز دیگری است
تورج
۱۳۹۲-۰۲-۲۵ ۱۸:۱۵:۴۹
اللهم عجل لولیک الفرج
عجِّل فرجه
کاظم
۱۳۹۲-۰۲-۲۵ ۱۵:۱۱:۴۲
خداهدایت کند زنان بیخرد ومردان بیغیرت را.وخدا کمک کند مردان باغیرتی را که دچار خانواده نادان شده وبلحاظ دستورات دینی واستحکام خانواده میسوزند ومیسازند.غیرت هم دارند اما انسجام خانواده هم لازم میبینند وفقط یه دعای مومنین ولطف خداوند چاره ساز امید بسته اند
ایمان
۱۳۹۲-۰۲-۱۵ ۱۲:۰۱:۱۳
امام زمان و شهدا شرمنده ایم
محمدرضا
۱۳۹۲-۰۲-۱۰ ۲۰:۱۲:۱۱
امام زمان تعجیل فرما
عباس محمدی
۱۳۹۲-۰۲-۰۲ ۱۷:۲۰:۴۰
در یک مملکتی که دارای حکومت اسلامی است نباید فساد و فحشا بصورت علنی جلوه گری کند . مرگ بر دشمنان اسلام
مرتضی
۱۳۹۱-۱۱-۱۵ ۰۸:۵۷:۵۹
ما گم شدیم باید بیاد اونی که چشم ما میشه
نماز حاجت بخونیم تا بی حجاب ریشه کن بشه
محمدزمان
۱۳۹۱-۱۰-۲۴ ۱۷:۵۱:۴۴
آقاي ايراني عزيزآقايي جوان باخانم جوانش براي نوشيدن آبميوه سرچهارراهي شلوغ ايستاده بودن بطوري كه خانم آرايش بسيارتند بامانتوي بدون دگمه و جوراب شلواري تنگ .شما ميگوئيدچشممان راببنديم؟!!!!واقعاتزجالبي است!!!!!!!!
ایرانی
۱۳۹۱-۱۰-۲۰ ۱۲:۰۸:۰۶
خود تیتر خبر داره میگه چشمان شهوت پرستان!!!!! یعنی اینکه ما مردها چشمامون شهوت پرستن مشکلی نیست!!!! اینکه اون نباید به این چشمها ناموسش رو بسپره مهمه!!!! یه لحظه فکر کن چشمهای شهوت پرست مردها نباشه اون وقت آرایش مشکلی نداره داره؟؟ بابا یه کم این چشمهای هیز رو پوشوندن بد نیست.
۱۲