داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 89916
۱۸ نظر
درباره شروط فدراسيون جهاني واليبال
واليبال يا دين!
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۴
 
حيف نيست واليبال ايران از دسته اول ليگ جهاني حذف شود؟ اگر لازم باشد حضور زنان براي تماشاي شنا و شيرجه مردان و حضور مردان در استخرهاي زنانه را هم مجاز مي‌کنيم تا تيم واليبالمان بتواند در ليگ‌هاي جهاني بازي کند!...
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله،هفته‌نامه یالثارات‌الحسین(ع) در ستون سیاست به روایت همولایتی نوشت:

دپارتمان ليگ جهاني واليبال حضور تيم ملي واليبال ايران در دسته اول ليگ جهاني را مشروط به حضور تماشاچيان زن ايراني در مسابقات واليبال نموده است. براين اساس دولت ايران بايد تعهد بدهد که مانعي براي حضور زنان براي تماشاي مسابقات واليبال مردان ايجاد نخواهد کرد!
(ايران ۲۹/۴/۹۳)

۱- خب! تعهد مي‌دهد! مگر چه اشکالي دارد؟
۲- مگر همين الان ورود زنان براي تماشاي مسابقات واليبال و بسکتبال و... مردان ممنوع است؟

۳- حيف نيست واليبال ايران از دسته اول ليگ جهاني حذف شود؟ اگر لازم باشد حضور زنان براي تماشاي شنا و شيرجه مردان و حضور مردان در استخرهاي زنانه را هم مجاز مي‌کنيم تا تيم واليبالمان بتواند در ليگ‌هاي جهاني بازي کند!

۴- مگر الان که بي‌حيايي و بي‌حجابي در مملکت آزاد است (البته خيلي وقت است که آزاد بود!) و زنان و مردان بدون هيچ مانعي در کوچه و خيابان به ديد زدن قد و بالاي برهنه و نيم برهنه هم مشغولند مشکلي به وجود آمده؟حالا که در کوچه وخيابان آزادي است در استاديوم‌ها و مسابقات ورزشي ممنوعيت تماشا وجود داشته باشد؟

۵- اصلا دولت‌ها(مخصوصا تدبير و اميد!) براي وصل کردن آمده‌اند نه براي فصل کردن! چه چيز مثل تماشاي قد و بالاي پسران واليباليست مي‌تواند نور اميد را به دلهاي پژمرده دختران و زنان ايراني بتاباند؟

۶- در چنين مواردي فدراسيون واليبال موظف به اجراي شروط فدراسيون جهاني واليبال است! چون در غير اين صورت مورد غضب فدراسيون جهاني قرار مي‌گيرد! قوانين فدراسيون جهاني مثل قوانين شرعي نيست که هيچ مسئولي برايش تره هم خورد نکند!

قوانين و دستورات فدراسيون جهاني برخلاف احکام الهي لازم الاجراست و تخّطي از آن موجب مجازات خواهد شد!

فرهاد
۱۳۹۳-۰۶-۰۱ ۱۲:۴۹:۵۶
به نظر من اگر شئونات اسلامی از هر دو طرف یعنی مردان و زنان رعایت شود.مانعی برای حضور زنان نیست.
مهدوی
۱۳۹۳-۰۵-۲۲ ۰۲:۴۴:۳۳
چرا سایت شما تو بخش نظراتش گزینه ((مثبت)) و ((منفی)) واسه تایید یا عدم تایید نظرات نداره مثل سایت مشرق یا الف ؟؟
۱۳۹۳-۰۵-۱۱ ۱۶:۰۸:۳۹
نباید ورود زنان و دختران تبدیل به لج و لجبازی بشود . بگذارید با تعداد محدود و در جای مشخصی بیایند . درضمن این مسله به فدراسیون جهانی هم مربوط میشود .
اشکان
۱۳۹۳-۰۵-۱۱ ۱۵:۵۷:۵۷
چه اشکالی داره زن ها برن ورزشگاه ....
جعفر
۱۳۹۳-۰۵-۰۸ ۰۹:۱۵:۴۸
من مخالف حضور زنان تو استادیوم ها البته برای تماشای برخی از ورزشها نیستم. ولی فکر نمیکنین بعدش بگن چرا زنانتون تو استادیوم ها شال ودستمال و...رو سرشون دارن؟
احمد
۱۳۹۳-۰۵-۰۷ ۱۰:۱۱:۴۶
سخت نگیر حاجی. بیخیال !!
۱۳۹۳-۰۵-۰۶ ۲۰:۳۱:۰۳
نمردیم بالاخره دو کلمه حرف حساب ازشما شنیدیم!!!
امین- بندرعباس
۱۳۹۳-۰۵-۰۶ ۱۶:۲۳:۰۵
مسائل داخلی کشور چه ربطی به دپارتمان لیگ جهانی داره . هر چی جلوی اینها کوتاه بیایم پا رو فراتر میذارن..مثل مسئله حاج حسین رضازاده که گفتن حق نداره یاابوالفضل بگه یا یاابوالفضل رو لباسش بنویسه.
سعید
۱۳۹۳-۰۵-۰۶ ۱۳:۴۲:۴۶
الهم عجل لولیک الفرج
پرده دری و بی حیایی هر روز بیشتر می شود .... آقا جان خودت به دادمان برس...
هادی
۱۳۹۳-۰۵-۰۵ ۰۹:۳۷:۰۳
منظور از ورزش تفریح وسرگرمیه یا سیاست بازی وتحمیل فرهنگ شیطان پرستها به کشورهای اسلامی؟
چطور اونا جامعه ی اقتصادیشون رو جدا کردن ومارو به حوزه ی اقتصادراه نمیدن؟از اون طرف فرهنگشون رو میخوان به زور خورد مابدن وما هم مثل شربتی گوارا سر میکشیم؟
کامران
۱۳۹۳-۰۵-۰۵ ۰۹:۱۷:۲۰
خدای من باور نمی کنم مسئله کوچکی مثل حضورزنان در ورزشگاهها اینقدر فکرشماها را مشغول کرده. چقدر کوچک هستید...
اصغر
۱۳۹۳-۰۵-۰۵ ۰۸:۲۰:۳۵
در دولت آقا احمد نژاد هم این درخواست شد که زنان برای تماشای فوتبال به استادیوم ها بروند ولی بعضی ها ، آقا احمد نژاد را مسخره کردند و گفتند مگر زن هم میرود به استادیـــــــــــــوم.!!!!!!!!!!!!!!
۱۳۹۳-۰۵-۰۵ ۰۲:۳۷:۰۶
با سلام چرا در رابطه با اصل موضوع ورزش بانوان هیچ تصمیم اسلامی گرفته نمیشود ایا بر طبق احکام اسلامی زن مسلمان میتواند با حضور در گشور بیگانه و در حضور افراد نامحرم وشو تکواندو و.... بازی کند حلال و شرعی است چرا به این موضوع پرداخته نمیشود چرا؟؟
بهنام
۱۳۹۳-۰۵-۰۴ ۲۰:۱۶:۱۹
خدا شفات بده نویسنده
حمید رضا
۱۳۹۳-۰۵-۰۴ ۱۶:۵۲:۱۶
احسنت بزن زنگو

بزن کف دست قشنگه رو
۱۲